Skocz do zawartości

ROTO-FANTASY DRAFT - 2011-12


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czytałem poprzednich postów ale muszę powiedzieć jedno: z punktu widzenia managera fantasy trade który został (na szczęście!) zavetowany byłby najgorszym trade'm świata. Iguodala i Okafor za Afflalo i Duncana? Dajcie spokój! Rozumiem że to tylko zabawa, ale taki trade to po prostu kpina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek, o wymiane jest trudno. Ja tez posylam sporo wymian ale zadne z nich nie przechodza, wiadomo kazdy chce jak najwiecej ugrac dla siebie i nie ma co sietemu dziwic :) zeby doszlo z mojej strony do wymiany to musze miec z tego jakis zysk. Przykladowo ktos chce mojego chandlera a daje mi hawesa, co mi z takiej wymiany. Mam pewnego czlowieka a hawes daje mi to samo co i chandler, wiec gdzie tu zysk? (oczywiscie to tylko przyklad) Dostaje to samo a ponosze ryzyko z przebudowaniem skladu. Co do ulubionych zawodnikow to niestety mam podobnie, wiekszosc mojego skladu darze sympatia i tym tez kierowalem sie podczas draftu. Na szczescie to moje pierwsze fantasy i mam juz jakies tam doswiadczenie male, dzieki ktoremu nastepnym razem(a na pewno takowy bedzie) bede sie staral tego uniknac. Rypin Niggaz bym jeszcze nie przekreslal :) ma malo rozegranych meczy puki co. Zreszta dopiero poczatek sezonu, jeszcze wiele sie zmieni na pewno.

 

up matek

za 1 miejsce w danej kategorii 10 pkt za drugie 9 i tak dalej. za remis przykladowo na drugich miejsach 9.5 pkt z tego co zdazylem wyczaic. Im wiecej np stealow tym wyzej w klasyfikacji i wiecej pkt. Ze stratami natomiast odwrotnie. Nie wiem czy pomoglem i o to chodzilo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie straciles :) chyba ze zawodnik odnotowal dobry wystep. I tak sa limity, wejdz w zakladke MY TEAM i potem Limits, na kazdej pozycji mozesz miec maksymalnie 66 spotkan. Wiec takie rotowanie skladem nic nie daje, pod koniec kazdy zostanie rozliczony z tej samej ilosci spotkan, ciezko to wyjasnic :P Natomiast w klasyfikacji (STANDINGS) w dolnej tabeli masz wazny stat GP czyli Games Played jak sie domyslam. Jest to ilosc meczy jaka dotej pory rozegrala dana druzyna, niektorzy maja mniej, niektorzy wiecej. Ci z mniejsza iloscia spokojnie moga jeszcze awansowac bo niektore druzyny mogly grac mniej meczy, lub tak jak Ty nie rotowali skladem. Dzieki temu dojdzie im jeszcze duzo zbiorek pkt itp Tak to mniej wiecej wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to uspokoiles mnie troche mam nadzieje ze wiele nie stracilem ;)

 

 

edit:

dostalem oferte okafor+turner za duncan+afflalo

 

brac? turner to nie iggy ale okafor by sie przydal...to co Wy na to?

 

chyba przy kazdej wymianie bede pytal co robic...mam na liscie 12 ofert ode mnie i 4 od was, ale blokuja one moje ruchy w tej chwili

 

 

chlopaki zagladajcie na fantasy kilku z wam zaproponowalem afflalo

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapie formę - a cały czas brakuje mi SF na ławkę (bo Jeffrsona jednak nie zdejmę, już 29 trójek cisnął). Jest jeszcze kilku graczy których obserwuję, jednego Ty mi podprowadziłeś, zgadnij którego:) Już miałem go brać, też za T-Maca:) Ale czekałem bo Ty go chciałeś - a w końcu nie dość że go nie wziąłeś to jeszcze taki steal sprzed nosa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemyślałem - MAtek, moim zdaniem ciężko Ci będzie mnie przekonać bo mówiąc brutalnie - prowadzę póki co i nie chcę ryzykować. Zastanawiałem się przez jakiś czas nad Affalo-Hickson bo na pierwszy rzut oka były ok - ale jednak też odrzuciłem, napisałem Ci czemu.

 

Z Brooksem przycelowałeś, w ogóle się dziwie, że tak słabo polujecie na rynku FA, tam jest jeszcze kilka perełek co najmniej i wystarczy tylko obserwować formę zawodników - takich jak Brooks i Barnes właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontrowałem. Cholera właśnie się dowiedziałem o kontuzji Hansbrough'a. Czy ten chłopak musi mieć takiego pecha? Po tym jak powoli zaczął rozwijać skrzydła w Indianie. No ale cóż, na naszym rynku FA ostał się nieoszlifowany diament Suns. Markieff Morris. Mam nadzieję że utrzyma ten poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja puściłem - RAffu:)

 

EDIT: Miałem też dać ofertę dla Ciebie, Matek - ale kurka gracz na którego mam ochote jest nieprzewidywalny. Bardziej pasuje do CIebie - lubisz takich wariatów - vide Bealsey, Westbrook :) Pewnie wiesz kogo mam na myśli:)

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cousinsa? tak lubie takich szajbusów, jednak nie wszystkich:) za westbrookiem nie przepadam zeby byla jasnosc :P

 

 

croolick kogo chcialbys za barnesa? jestem otwarty :)

 

 

co do Wall-Jennings wszystko jest na podobnym poziomie ale wall daje bloki, traci troche wiecej pilek

 

 

kogo byscie dali za Duranta? powazne propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.