Skocz do zawartości

Loga, parkiety i inne rzeczy związane z NBA.


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

Wordmarki, numery, nazwiska oraz sponsorzy są wyszywani, natomiast logo nike'a i NBA jest nagrzewane.

 

Parkiet Cavs:

DJIBfPoWsAA3IYV.jpg

Aż się prosi o czarną trumnę ... Wiem wiem , zmiana barw, tyle tylko , że amerykańcom wszystko jedno co będzie na parkiecie a herb mają w głębokim poważaniu. Cavs już było niebieskie więc czemu nie może być czarne ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten alt Warriors dojebany.

 

 

Btw pytanie leszcza, który ostatnio mniej śledzi co się dzieje w świecie okołobiegunowym - dlaczego nie wszystkie kluby mają sponsorów ponaszywanych?

Bo nie wszyscy mają sponsorów :)

 

Takich na koszulki.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten alt Warriors dojebany.

 

 

Btw pytanie leszcza, który ostatnio mniej śledzi co się dzieje w świecie okołobiegunowym - dlaczego nie wszystkie kluby mają sponsorów ponaszywanych?

 

Bo nie wszyscy się dogadali na deal sponsorski, a nie jest on obligatoryjny. Jedni czekają na lepszy deal jak wyjdą z tanking mode, inni liczą na lepszy deal przy kolejnym sezonie. Chyba nie ma sytuacji, że ktoś ma deal i nie ma sponsora przyszytego na koszulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. Choć powiem szczerze mocno mnie to dziwi. Nie wierzę że ktoś by się nie skusił na 1-roczną umowę za mniejsze pieniądze niż w topowych klubach. Mimo wszystko w nba wciąż nawet najgorsze drużyny mają elitarny, poshowy wizerunek i niemal wszystkie pojawiają się w ogólnoamerykańskiej telewizji. A klub nie idąć na taki deal w prosty sposób traci hajs.

 

Także nie jestem w stanie zrozumieć tego typu decyzji biznesowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro po sponsorów to i Warriors go złapali, dostaną od niego 60 mln za 3 lata:

DJhoLEbWAAAw1KS.jpg

 

Przy okazji chyba zaszła mała zmiana w sposobie naszycia logotypu GSW, bo na pierwszych zdjęciach była to płachta naszyta na koszulkę a teraz widać, że każda literka jest osobno.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retro Suns:

DJtawcBU8AEevj-.jpg

 

Retro Hornets:

DJnoWIOVAAAoRjW.jpg

DJsNAeRU8AAXIa9.jpg

 

Tu ciekawostka, bo plecy (które mają złą czcionkę na nazwiskach) są zrobione na podstawie tego oficjalnego konceptu z 1989 roku, a nie na podstawie faktycznej koszulki, trochę dziwne ale cóż dobrze, że nie zrobili na podstawie pierwszego prototypu: Klik

 

Alternatywny parkiet Kings:

DJtNmOKUMAAuYC0.jpg

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze w hwc hornets spaprano czcionke w nazwisku:( oryginalna byla zaokraglona...

hwc suns meeeeega!

ciekawy jestem jaki bedzie hwc lakersow, bialy czy blekitny...blekitny bylby meeeega!

 

wczoraj nike odkrylo karty. wciaz nie moge znalezc info nt cen spodenek. jerseye w wersji authentic za 200$ to duzy cios marketingowy w adidasa, ktory dal 300$ 11 lat temu. do dzis ta cena jest z kosmosu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.