Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze...też mi się tak wydaje. Jestem totalnie zaskoczony tym kolesiem. Miałem ładną przerwę w NBA, ale jednak trochę czasu się spędziło na koszykówce lat 80. i przyznam się bez bicia, że Paul był dla mnie graczem prawie no name, a teraz?

Mało piszę, ale na forum jestem od jego początków, a nawet wcześniej i muszę przyznać, że Bastillion wyjątkowo dobrze potrafi argumentować sianą propagandę. O, ładne sformułowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy choćby od takiego Blaylocka.

w życiu... Pressey to ćwierćinteligent z dobrymi cyferkami. Widziałem go kilka razy w meczach i nie tyle nie zachwycał, co w ogóle raził swoimi decyzjami jako rozgrywający. Gdzie mu tam do Mookiego.

Zresztą c'mon, sam Bastek pisał, że nic o nim nie wie - obejrzał statsy, highlighty na youtubie i już ma TOP5 PG ever w ciele Scottiego Pippena... Ciekawe, ale nie tyle mnie to nie przekonuje, co uwidacznia indolencję w budowaniu składu i lekko irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co do tej ćwierć inteligencji... jak ktoś odpala średnio prawie 8 trójek na mecz.... i z FG% ma około 40% na mecz, z kimś kto ma średnio FG% na poziomie 50% to nie wiem kto jest inteligentniejszy, na podstawie chociażby tego shot selection...

Z resztą ja mam inną koncepcję składu, nie mam ballhoga, który będzie trzymał gałę przez 20 sekund akcji, Pressey jest na ławę na jakieś 15 minut w meczu, żeby odciążyć Manu i Pippa, nie tracąc na defensywie i na passing skills, nie widzę lepszego swingmana z moimi wymaganiami, tym bardziej, że mój skład ma być nastawiony na defensywę i zespołowość i zbilansowanie, a Pressey ze swoim stosunkowo niskim USG% jak na potrafiącego rozgrywać gracza nadaję sie do mojego zespołu idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy choćby od takiego Blaylocka.

w życiu... Pressey to ćwierćinteligent z dobrymi cyferkami. Widziałem go kilka razy w meczach i nie tyle nie zachwycał, co w ogóle raził swoimi decyzjami jako rozgrywający. Gdzie mu tam do Mookiego.

Zresztą c'mon, sam Bastek pisał, że nic o nim nie wie - obejrzał statsy, highlighty na youtubie i już ma TOP5 PG ever w ciele Scottiego Pippena... Ciekawe, ale nie tyle mnie to nie przekonuje, co uwidacznia indolencję w budowaniu składu i lekko irytuje.

dobre cyferki to ma właśnie Blaylock, zresztą niektóre zawyżone, jak np. skuteczność za trzy (36.5% gdy linia była bliżej, 31.1% gdy normalna). główna wartość Pressey'a tkwiła natomiast w tym, czego w box scorze nie widać, czyli w defensywie.

 

co do Bastillona, to on przynajmniej się przyznał, że o kimś nic nie wie, ale nadrobił to - z tego co mi wiadomo to nie poprzez oglądanie klipów na youtube, lecz meczów + oczywiście analiza tekstów źródłowych ;] i danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

główna wartość Pressey'a tkwiła natomiast w tym, czego w box scorze nie widać, czyli w defensywie.

Taaa, jasne... Drtg przy Moncriefie i Cummungsie, prawda?

Napisz mi szczerze Lo, w ilu meczach widziałeś Presseya, a na ile Twoje przemyślenia to analiza statsów z basketballreference? Ja widziałem Presseya w 4 meczach, w tym jeden u zmierzchu kariery w spotkaniu GSW - PHO z sezonu 1992/93. W żadnym nie grał jak rozgrywający mający więcej oleju w głowie niż Marbury, a w tym spotkaniu GSW - PHO zagrał poniżej wszelkiej krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o latach Kirilenki. Dodam jutro razem z Oakiem.

 

UWAGA!!! Ogłoszenia matrymonialne.

 

Wcześniej pytałem i nie otrzymałem odpowiedzi, więc sam podejmuję decyzję i myślę, że nie będzie to wielkim problemem.

Zmieniam lata Penny'ego na 96-97 bo potrzebuję w jego osobie - GTG pełną gębą, a zamierzenie początkowe było trochę inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.