Skocz do zawartości

Let's 3-Peat!!! czyli sezon 2010/11 w Jezioranach


badboys2

Zrobią 3-Peat?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobią 3-Peat?



Rekomendowane odpowiedzi

Zajebisty start 7-0, zajebista gra, zajebisty skład na papierze. Ci Lakersi naprawdę wygladają najlepiej od dawien dawna. Czego chciec wiecej ?

 

Ciekawi mnie jaki wpływ na taką a nię inną postawę zespołu ma fakt że Gasol gra mega basket? 25-11-5 -1.4blk przy 1.8 str na 59 TS % ? masakra

Ograniczono role Kobiemu, rzuty z 21.5 na 16.1/ mecz i minuty z prawie 39 na 31 co de facto wyszło jemu i zespolowi na plus. Facet ma najlpeszy TS % i FTA/per 36 w karierze .

 

Czyżby nastepowala zmiana warty ? Czyżby Kobe oddawal prym pierwszenstwa w RS Gasolowi ? Wkoncu to on oddaje teraz najwiecej rzutów, choc po powrocie Bynuma srednia poleci w dól. Jak myslicie ? W PO wszystko wroci do "normy" i to Kobi bedzie znów napierdzielał +38mpg i +20 fga/game ? Czy taka "norma" bedzie lepszym wyjsciem niz obecna sytuacja ?

 

A i tak btw. Zeby tradycji stało sie zadosc i przy Kobim wplesc cos z MJ ;) Widzicie Jordana w prawie prime oddającego liderowanie druzyny chocby w RS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, panowie. Za nami siedem meczów i prosty terminarz. Egzekucja jak na tę część sezonu rzeczywiście wygląda obiecująco, ale z czasem spadnie trochę intensywność, Gasol nie będzie cały czas grał po 40 minut, Odom jest w gazie, kończył sezon w czerwcu i grał na Mistrzostwach, do czerwca na takim poziomie energii nie wydoli, kryzys musi się zdarzyć. Nie sądzę, żeby Lakers mieli mentalność potrzebną do wygrania 72 meczów, zresztą nawet tego nie chcę, niech wygrają tylko ile to będzie konieczne do osiągnięcia HCA (przynajmniej na zachodzie) i zachowają szczyt formy na play-off.

 

 

Ci Blazers, którzy zawsze mieli patent na Lakers

 

Tylko w Rose Garden. Kwietniowym zwycięstwem w Staples przerwali długą serię wyjazdowych porażek z LA.

 

 

Widzicie Jordana w prawie prime oddającego liderowanie druzyny chocby w RS ?

 

Jordan nigdy nie był tak wyeksploatowany jak Kobe teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol naprawdę wygląda znakomicie - świetny gracz. Pod koszem niepodzielnie rządził i dzielił. Jak po pierwszej polowie miał 14/11/7 ti triple doube wydawało mi sie prawie pewne. Pomimo blow outu dobrze sie go oglądało. troche zaspany byłem, ale Royowi jakos nie szło przeciwko Artestowi. Po części mamy kontynuacje tego co widzieliśmy w 7 meczu ostatniego finału, czyli Lakers mają niesamowicie mocna drużynę, a Kobe właczy sie do gry, jak bedzie taka potrzeba. Jest jakis kamikadze, który uwaza, że Lakers nie wygraja Zachodu? :wink:

czwarty Final z rzędu - nieźle , nieźle.

 

Przed Jaxem zadanie utrzymania ich na tym poziomie przez cały sezon, a meczy z Celtics i Heat, na które Lakers się będą spinac do wiosny za dużo nie będzie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak utrzymanie na tym poziomie? Do czerwca poziom ma jeszcze wzrosnąć! Przecież my prawie wcale nie bronimy :) Mam wrażenie, że każdy z nich włącznie z Gasolem może z siebie dać jeszcze trochę więcej i to zadanie Phila by jeszcze więcej z nich wyciągnąć. Forma na pewno jeszcze wzrośnie, choć przed ASW na pewno przyjdzie lekki spadek i kryzys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie Jordana w prawie prime oddającego liderowanie druzyny chocby w RS ?

Jordan nigdy nie był tak wyeksploatowany jak Kobe teraz.

Pomijając 2 sezony MJ w Wizards, MJ w PO98 i Kobe teraz mają porównywalną ilość minut. Tyle że Jordan był wtedy delikatnie starszy no i medycyna też była na wyzszym poziomie :wink:

 

@rw

 

na minus, MJ zawsze był liderem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzicie Jordana w prawie prime oddającego liderowanie druzyny chocby w RS ?

Jordan nigdy nie był tak wyeksploatowany jak Kobe teraz.

Pomijając 2 sezony MJ w Wizards, MJ w PO98 i Kobe teraz mają porównywalną ilość minut. Tyle że Jordan był wtedy delikatnie starszy no i medycyna też była na wyzszym poziomie :wink:

 

@rw

 

na minus, MJ zawsze był liderem ;)

ale też nigdy nie miał takiej paki jak Kobe 2010, więc po co Kobe się ma pałować w listopadzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ugly nie ugly

trzeba bylo brac lebrona albo innego nabijacza w RS:)

 

teraz kobe ma pake, heh:) milo sie takie rzeczy czyta tylko smiac mi sie chce, ze te same osoby ktore teraz wypisuja takie rzeczy nie sa w stanie napisac, ze wczesniej kobe takiej paki nie mial. a moze warto by sie przyjrzec sytuacji i zastanowic, czy aby kobe sobie takich partnerow nie wykreowal po trochu?

 

bo kim byl gasol zanim zaczal grac w lakers?:D itd.

 

mnie zastanawia jedno, czy phil tak ulozyl ten zespol, ze jak to zazwyczaj u niego beda grali jeszcze lepiej?

czy sami gracze tak sie nakrecili na big3 i boston, ze daja z siebie maxa i dojada maxymalnie do lutego?

 

mam nadzieje, ze to pierwsze.

 

czekam na temat gasol>kobe i texty typu wstawcie za kobego kazdego innego sg i macie dynastie. heh

 

enjoy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze warto by sie przyjrzec sytuacji i zastanowic, czy aby kobe sobie takich partnerow nie wykreowal po trochu?

Ja bym to zastanawianie zaczął od sprawdzenia kto jest na liście trenerów z najlepszych współczynnikiem zwycięstw i z największą liczbą mistrzostw i potem chwalić Kobiego, bo jak dla mnie to zasługa Phila w conajmniej 90%. Pozostałe 10% zaś Kobe powinien podzielić z Fishem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz kobe ma pake, heh:) milo sie takie rzeczy czyta tylko smiac mi sie chce, ze te same osoby ktore teraz wypisuja takie rzeczy nie sa w stanie napisac, ze wczesniej kobe takiej paki nie mial. a moze warto by sie przyjrzec sytuacji i zastanowic, czy aby kobe sobie takich partnerow nie wykreowal po trochu?

 

bo kim byl gasol zanim zaczal grac w lakers?:D itd.

 

mnie zastanawia jedno, czy phil tak ulozyl ten zespol, ze jak to zazwyczaj u niego beda grali jeszcze lepiej?

czy sami gracze tak sie nakrecili na big3 i boston, ze daja z siebie maxa i dojada maxymalnie do lutego?

 

mam nadzieje, ze to pierwsze.

 

czekam na temat gasol>kobe i texty typu wstawcie za kobego kazdego innego sg i macie dynastie. heh

 

enjoy!!!!

idź się przewietrz trochę, misiek, bo widzę że nienajlepiej z Tobą, szukasz zwady i zaczepki, a nie widzę żeby ktokolwiek wyżej podzielał Twoje skłonności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to zasługa Phila w conajmniej 90%. Pozostałe 10% zaś Kobe powinien podzielić z Fishem.

a mozesz mi powiedziec jak procentowo ocenilbys wplyw phila i mj'a na tytuly bulls?:)

 

idź się przewietrz trochę, misiek, bo widzę że nienajlepiej z Tobą, szukasz zwady i zaczepki, a nie widzę żeby ktokolwiek wyżej podzielał Twoje skłonności

woow:)

 

mozesz pogrubic fragment, w ktorym tak szukam tej zwady?:)

dlaczego ma byc ze mna zle? po 7-0 bez bynuma? r u kiddin me?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz pogrubic fragment, w ktorym tak szukam tej zwady?:)

dlaczego ma byc ze mna zle? po 7-0 bez bynuma? r u kiddin me?:)

teraz kobe ma pake, heh:) milo sie takie rzeczy czyta tylko smiac mi sie chce, ze te same osoby ktore teraz wypisuja takie rzeczy nie sa w stanie napisac, ze wczesniej kobe takiej paki nie mial.

 

 

czekam na temat gasol>kobe i texty typu wstawcie za kobego kazdego innego sg i macie dynastie. heh

 

enjoy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to jest szukanie zwady wg ciebie to gratuluje poczucia humoru:)

 

ale skoro masz problem z odroznieniem pogrubienia czcionki od kursywy to jak my mamy dyskutowac o szukaniu zwady a tymbardziej o koszykowce...

 

zlituj sie rw

ok, być może była to nadinterpretacja z mojej strony

 

nie mam problemów z odróżnieniem pogrubienia czcionki od kursywy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.