Skocz do zawartości

Let's 3-Peat!!! czyli sezon 2010/11 w Jezioranach


badboys2

Zrobią 3-Peat?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobią 3-Peat?



Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do ligi, to nie przypuszczałem, że mecz z Grizzlies to będzie taki spacerek dla Lakers. Serio.

 

Kobe dziś już lepiej procentowo, Gasol też. Artest się poprawił. Odom swoje. Ławka swoje.

 

Naprawdę tak jak do tej pory Lakers ciężko było wygrać pomimo ławki, tak teraz będzie ciężko przegrać z taką ławką.

 

Jednak z ostatecznymi osądami poczekajmy, bo :

 

1. TO i tak tylko RS.

2. Na rozkładzie na razie mają cieniasów (GSW), przeminęło z wiatrem (Suns) i dwie średnio-dobre ekipy z których jednak się odbudowuje (Rox), a druga dopiero buduje(Grizzlies).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Nash jest najlepszym graczem ligi, a Amare najlepszym wysokim?

wg bastka nash jest najlepszym pg tej ligi, i wlasciwie niewiele brakuje mu co roku do bycia mvp, zreszta byl 2 razy, wiec mysle, ze u bastka gdzies takie miejsce nash zajmuje

 

amare podobnie, absolutny top wsrod wysokich, nie chce mi sie szukac tematow

 

kobe obecnie nie jest najlepszym graczem ligi, jest nim james, co nie zmienia faktu, ze w playoffs wolalbym kb

gasol jest wysokim z najwiekszym repertuarem zagran w ataku. czy najlepszym wysokim w lidze? tego okreslic nie potrafie.

 

kolejne gladkie zwyciestwo i zaczynam sie zastanawiac, czy to stawka taka latwa byla poki co, czy my tacy dobrzy jestesmy. dzis poszaleli z trojkami i w zasadzie do przerwy (73-46) bylo juz po ptokach. kolejny dobry wystep lawki. barnes 16-14 wtf? cholernie fajnie miec go w zespole tymbardziej za takie psie pieniadze. gosc robi rzeczy, ktorych w la nikt wczesniej nie robil i tego choolernie brakowalo. wlasnie kogos takiego potrzebuej kazda druzyna myslaca o tytule. nie powoduje mismatchow w defensywie, w ataku jest non stop w ruchu i znajduje sie tam gdzie powinien. jezeli kogos takiego wstawia sie zamiast sashy vujacica to musi byc postep.

 

kobe wraca do rytmu, nawet 3 trojki pod rzad trafil

 

122 - tyle minut pod rzad lakers prowadza. (suns, i od gwizdka do gwizdka prowadzili z warriors i grizzlies ani na moment nie przegrywajac)

 

dzis kings i cholernie jestem ciekaw tego meczxu bo sacto juz przed sezonem wydawali mi sie cholernie grozni (evans-cousins!) potwierdzili to poki co w tych 4 meczach (3-1) i chyba nie odpuszcze sobie tego spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg bastka nash jest najlepszym pg tej ligi, i wlasciwie niewiele brakuje mu co roku do bycia mvp, zreszta byl 2 razy, wiec mysle, ze u bastka gdzies takie miejsce nash zajmuje

Drugim najlepszym pg ligi, top10 ligi. MVP zdobywał jak miał 32 lata, a nie 36 - przypominam, że Steve to draft Bryanta i rocznik 4 lata starszy.

amare podobnie, absolutny top wsrod wysokich, nie chce mi sie szukac tematow

Wgd Bastka top15, według mnie 10#, a raczej mało osób znajdziesz go, co dadzą w top5. I tutaj mowa tylko o pozycji pf.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Nash jest najlepszym graczem ligi, a Amare najlepszym wysokim?

wg bastka nash jest najlepszym pg tej ligi, i wlasciwie niewiele brakuje mu co roku do bycia mvp, zreszta byl 2 razy, wiec mysle, ze u bastka gdzies takie miejsce nash zajmuje

 

amare podobnie, absolutny top wsrod wysokich, nie chce mi sie szukac tematow

 

1. Bycie najlepszym PG ligi nie oznacza bycia najlepszym jej zawodnikiem.

 

2. Nie miał być jakiśtam Top, tylko najlepszy.

 

3. Amare według Bastka ro raczej szmata czy tam most overrated ever, tak więc średnio ci to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

122 - tyle minut pod rzad lakers prowadza. (suns, i od gwizdka do gwizdka prowadzili z warriors i grizzlies ani na moment nie przegrywajac)

warriors 48, grizzlies 48 to 96 i wychodzi, że z Suns prowadzili non stop od 10 minuty IIq, a w second half był remis po 70 w pewnym momencie, co dobrze pamiętam, więc nie wiem skąd bierzesz takie staty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

122 Straight minutes in which the Lakers have held the lead, starting early in the second quarter at Phoenix and continuing through wire-to-wire victories over Golden State and Memphis.

 

zrodlo http://my.lakers.com/blogs/

 

najwyrazniej remisy przy prowadzeniu zalicza sie do prowadzenia, nie utraty prowadzenia. (btw. what about 0-0?)

 

chytry a ja wciaz nie wiem skad bastkowi wyszlo ze top player+top15 player = 75 zwyciestw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wytlumacz mi czemu duet nash i amare nie robil 70W o mistrzostwach nie wspominajac??

duet Nash-Amare zrobil 60-15 w 2005 gdy grali wspolnie :D to tak ja marginesie. ogolnie moje poglady ladnie przedstawili Chytruz i Rappar. mysle, ze gdyby Nash gral kiedykolwiek z najlepszym wysokim ligi, to mieliby szanse na 70W. wrzuc Duncana do Suns 2005 zamiast Amare i masz kilka takich sezonow + dynastie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem, ze duncan nie chcialby grac z niebroniacym pg:)

 

matt barnes grajacy za takie pieniadze to jest zlodziejswo w bialy dzien. wieksze niz tpsa, platne polski autostrady, prad itd. chlop robi wszystko.

 

kobe bryant wlasnie zalicza triple double. w meczu b2b. moze za wczesnie niektorzy go skreslaja?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest siła niesamowita Lakersów w tym sezonie. Jak startery nie grają, to ławka ciągnie grę, jak trzeba grać b2b i pokazać siłę to grają starterzy dłużej i pokonują przeciwnika, przy niewielkiej pomocy ławki. Jackson ma tak ogromne pole manewru, że głowa boli.

 

Nie dziwię się, że Bryant robi TD, Gadol DD, a Odom się o to ociera, skoro w pierszym meczu z serii b2b nie grali nawet 30 min ;)

 

To nie fair ! ;)

 

PS.

 

A jak mówiłem, że Barnes to najlepsze co może się Lakers trafić, to niektórzy kręcili nosem. Jak to BB2 świetnie ujął - to wprost złodziejstwo mieć takiego grajka za taką kasę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny mecz kobego w b2b i 30 pkt mimo slabej skutecznosci to cieszy :) oby w najblizszym czasie ustabilizowal forme na wysokim poziomie a w po bedzie zapewne w jeszcze lepszej. a moze chcial udowodnic krytykom ze jeszcze sie nie konczy i byl to jednorazowy wyskok? mam nadzieje ze nie.

dzis lawka slabiej ale przy takiej grze s5 nie bylo potrzeby takiej gry jak wczoraj.

5-0 bardzo dobry start i juz na poczatku nie tracimy przez jakies glupie wpadki. jutro z toronto u siebie... nie chce zapeszyc ale mozemy nastawiac sie na 6-0. mysle ze dzieki lawce ugramy kilka W wiecej w sezonie, chociaz na hca w ewentualnym finale z heat sie nie nastawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barnes zarabia banke z hakiem i daje 10ppg i 7 rpg

sasha z waltonem zarabiaja razem 11 baniek i daja 2ppg i 0.5 rpg

 

brakowalo mi kogos takiego jak barnes na lawce w poprzednich latach. swietnie gra bez pilki, jest ruchliwy i na boisku potrafi zrobic niemal wszystko. oczywiscie nie tak jak lebron, ale jak na grajka z lawki na sf swietnie zbiera, potrafi pofac w tempo, rzucic trojke, wjechac, zagrac low post 1on1. nie powoduje w defensywie mismatchow a potrafi bronic praktycznie od 1 do 4 gdy jest taka potrzeba. jest uniwersalny co w polaczeniu z innymi uniwersalnymi graczami (pau, kobe, odom) daje niesamowite efekty.

 

i zastanawia mnie czy juz w poprzednich latach nie mozna bylo w ten sposob obudowywac lawki?

 

caly czas zastanawia mnie czy 5-0 i styl gry to wypadkowa koncentracji przez boston i miami

czy to kwestia zbyt szybkiego osiagniecia formy

 

phil mowil po meczu, ze jego zespol zaczal sezon od takiej koncentracji z jaka skonczyl zeszly i, ze jest pod wrazeniem tej sytuacji. czekamy na bynuma i mam wrazenie, ze przy takiej wspolnej grze s5 bynum, powracajacy po kontuzji, nie ma szans na gre w starting 5 dopoki lakers nie spotkaja sie z jakimis rywalami mogacymi pod koszami ich zabic na szczescie, poki co poza bostonem takich nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny mecz kobego w b2b i 30 pkt mimo slabej skutecznosci to cieszy :) oby w najblizszym czasie ustabilizowal forme na wysokim poziomie a w po bedzie zapewne w jeszcze lepszej. a moze chcial udowodnic krytykom ze jeszcze sie nie konczy i byl to jednorazowy wyskok? mam nadzieje ze nie.

dzis lawka slabiej ale przy takiej grze s5 nie bylo potrzeby takiej gry jak wczoraj.

5-0 bardzo dobry start i juz na poczatku nie tracimy przez jakies glupie wpadki. jutro z toronto u siebie... nie chce zapeszyc ale mozemy nastawiac sie na 6-0. mysle ze dzieki lawce ugramy kilka W wiecej w sezonie, chociaz na hca w ewentualnym finale z heat sie nie nastawiam

a to dlaczego?

zachod jest moze trudniejszym miejscem do robienia HCA ( fani wschodu sie pewnie nie zgodza) ale akurat Lakers powinni pojechac w tym sezonie na maksie bo 2 sezon artesta bedzie lepszy od 1 a to co gra gasolina i jak sie wpasowal w system przeraza mnie coraz bardziej

 

statystycznie Pau bedzie najlepszym graczem lakers ( nie chce sie wdawac w analizy o liderowaniu vs KB) co sprawi ze wlasnie NALEZY liczyc na seed nr1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz zgadzam sie z toba, ze lakers powinni grac lepiej niz przed rokiem co zreszta pokazuja,

szczegolne propsy dla ich ofensywy, poki co najlepszej w calej lidze (ale to tylko 5 spotkan)

problem w tym, ze:

1. brakuje bynuma

2. gramy na zachodzie

 

watek juz wielokrotnie walkowalismy. na zachodzie trudniej o lepszy bilans, bo czesciej gra sie z lepszymi ekipami, do tego odleglosci sa wieksze. to tak w skrocie,

 

a bez bynuma ta druzyna traci pod koszami sporo. ani caracter ani ratliff nie sa w stanie go zastapic i to wyjdzie jeszcze w meczach z druzynami majacymi 3 solidnych podkoszowcow oraz w meczach b2b, kiedy wyjdzie zmeczenie.

 

poki co jednak jestem pod wrazniem tego jak gra ten zespol i jak wprowadzili sie do zespolu nowi. kobe tez duzo szybciej doszedldo siebie i nikt juz nie pamieta 27% z gry w preseason.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dlaczego?

zachod jest moze trudniejszym miejscem do robienia HCA ( fani wschodu sie pewnie nie zgodza) ale akurat Lakers powinni pojechac w tym sezonie na maksie bo 2 sezon artesta bedzie lepszy od 1 a to co gra gasolina i jak sie wpasowal w system przeraza mnie coraz bardziej

 

statystycznie Pau bedzie najlepszym graczem lakers ( nie chce sie wdawac w analizy o liderowaniu vs KB) co sprawi ze wlasnie NALEZY liczyc na seed nr1

zgadzam sie z tym co napisales, na zachodzie pierwsze miejsce nie powinno byc problemem.

czy w calej lidze to nie mam pewnosci. gra wyglada lepiej niz rok temu, lawka tez jest o wiele silniejsza ale nie nastawiam sie na super wynik w rs. moim zdaniem rs bedzie nalezal do heat, sa mlodsi i do tej pory poza slabym meczem na c's w kazdym meczu ktos ma dobry dzien, graja male minuty wiec zmeczenie i kryzys spowodowane duzymi minutami moze przyjsc dopiero po (no i maja lbj, mistrza rs'a :D )

na powaznie to boje sie drobnych problemow zdrowotnych w trakcie sezonu, ktore moga przeszkodzic. chociaz przyklad z tamtego roku jak kobe nie gral i zastepowal go brown rzucajac kolo 30 pktow pozwala spac spokojnie i czekac na po, w ktorych pokazemy pelnie naszych mozliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.