Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3- Sezon 2010/2011


antek

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy zaczynamy?

Starujemy wlasnie teraz.

 

GM Nets musi pamietac o Rubio, jesli chce do niego zachowac prawa to musi miec w rosterze w maxie 12 ggraczy.

 

Dzis mam nadzieje, ze zainstaluje office'a i zrobie update'a rosterów na pierwszej stronie. Oczywiscie brak aktualizacji nie usprawiedliwia ewentualnego przekroczenia salary cap :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyniki sana Yahoo, jak i na forum.

 

Szczesliwym zwyciezca w walce o ban zostalem ja sam. No nic pomyslalem ze jak do sezonu wiecej niz miesiac ustawie listę Waivers pod wzgledem sily nie patrzac za bardzo na salary cap. Jednak patrzac z drugiej strony Webster i Pekovic to moga byc fajne wzmocnienia koncowki utila. Szczegolnie licze na Webstera, ktory na obwodzie o minuty bedzie walczyl z Weslyem Johnsonem i Coreyem Brewerem, wiec sytuacja wyjsciowa to min 20 mpg, wiec powinen swoje robic. No i najwazniejsze pozyskalem kolejnego G do mojej kwartetu: Sessions | Harden | Afflalo | Teague.

 

Bana zdejmuje sobie 10 pazdziernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z waiverów udało się zgarnąć Linasa Kleize, z czego jestem bardzo zadowolony. Litwin powinien w raps dostać solidne minuty więc liczę, że może być to wybór niczym zeszłoroczny Frye. Do tego z FA wziąłem Earla Barrona. Żadne ryzyko, jak się przebije do rotacji knicks to może będzie z niego jakiś pożytek, jeśli nie to szybko poleci z powrotem na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne Krzemo, bo od tygodnia badam rynek , wysłałem kilkadziesiąt propozycji trade'ów. Dokładałem go do innych graczy i nikt go nawet nie traktował jako porządny asset.

 

Przestańcie lolować i robisz ironiczne minki jak nie macie pojęcia o sytuacji. Może to był błąd, może zaskoczy (ale będę MEEEGA zaskoczony jak go Livingston nie wygryzie w krotkim czasie) i będę się czuł fatalnie jeżeli chłop dobije do 33-35 fp. W przeciwnym razie mam to w dupie bo ryzyko niewielkie. Wole Dextera, który przy plejadzie oldboyów i Joelu Anthonym może być liczącym się graczem w perspektywie kilku, kilkunastu miesięcy. Z takim ryzykiem mogę się spokojnie pogodzić. Mam na tyle szeroką rotację, że mogę sobie na to pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto będzie grał jako PG w Bobcats?

coś mnie ominęło?

nawet nie mówcie.... w FBX2 liczę na niego.

 

Z Waivera pociągnołem Krstica. Facet mi zaimponował, fajnie łysieje napierdala krzesłami w Greków w czasie sparingów i jego Salary pozwalało mi go wziąść. Potrzebowałem kogoś z PF/C.

Asik z kolei widzi mi się, moze już w połowie sezonu przebije się na stałe do rotacji Bulls.

Bujam się na granicy 460 fp więc ruchów szalonych nieprzewiduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Livingston oczywiście. Wierzę, że tym razem uśmiechnie sie do niego los i kontuzje go ominą. Jak będzie grał tak jak pod koniec sezonu w Wizz ,to w FBX1 bede mial z niego olbrzymią pociechę. Larry też specjalnie Augustinowi nie ufa, w obronie sie przydaje ale w ataku jest przeszkodą i wiele razy udowodnił, że nie sprosta oczekiwaniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wchodzący z ławki Augustin wykręci dużo więcej niz te 17,2.Licze spokojnie na 25,tyle by mi pasowało,ale czy uda się go teraz sciągnąć Z Fa z 6 weiverem?...Livingston to nic wielkiego do przeskoczenia.

 

Ja żadnej propozycji od Ciebie nie dostałem co do Augustina.Z chęcią bym go już wcześniej przygarnął.

Teraz mam już wykorzystanie salary prawie na maxa,więc ciężko o jakiekolwiek zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez z chęcią bym się z kimś założył o to kto wyżej na koniec.ktoś chętny?Trzeba sobie jakoś urozmaicić sezon :mrgreen:

 

Składy juz pełne więc może teraz ktoś chętny na:

Lamar Odom 44,65

Shawn Marion 36,10

Darko Milicic 26,25

Hakim Warrick 21,70

Wesley Matthews 22,50

Josh McRoberts 16,80

Jordan Hill 16,80

Rodney Carney 15,00

 

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.