Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3- Sezon 2010/2011


antek

Rekomendowane odpowiedzi

po obejrzeniu meczu La umocniłem się w przekonaniu że Odom da radę i dobrze że go nie sprzedałem.Bynum chyba dopiero pod choinkę się zjawi. :mrgreen: Jeśli ktoś potrzebuje zawodników dla zrównoważenia składu to chętnie oddam 2 graczy za jednego trochę lepszego.Oprócz Paula,Derona i Aldridge wszystko mogę puścić do innego teamu.

 

 

Konfrontacja Howard&Dirk z Paulem i Deronem....yeah to będzie piękne.Pozostalo 21 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie o McRobertsie??Koleś kosztuje 16,8 Fp i udowadnia że może grać w s5.J.Hill również solidnie przepracował wakacje,ale to tylko preseason...Mathews zgodnie z oczekiwaniami,wykorzystuje swoją szansę.Narazie wszystko pięknie się układa.Nie wiem co mam myśleć o Darko i Marionie.Pierwszy jak zwykle nie ogarnia sytuacji na boisku a drugi wchodzi z ławki...

 

Ps.Gdzie są teraz Ci którzy dawali Odomowi 35 Fp? :D

Ps.Crackerss chcesz tego Warricka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisownia bez znaczenia, dopóki 'dobrze' piszesz przez 'rz' to nic mnie nie razi...

trade raczej nie zamiesza w ligowej hierarchii.

oddaje Foye pozyskanego z FA kilka dni wcześniej, niby gra teraz w S5 (zapewne Baron powrócił w ciąży z wakacyjnych eskapad...), niby ma szanse nawet tam zakotwiczyć jeżeli BD (a pewnie i Gordon) się połamie (co mu się często zdarza), ale co z tego skoro gracz to do bólu przeciętny i bez przyszłości.

Ot takie 30fp, w porywach może do 35...

a Bayless to inna bajka, koleś może skończyć na 25fp, ale ma też potencjał żeby zostać jakimś drugim Montą czy Rosem, niczym nie ryzykuję...

Szkoda że Wesley tak dobrze się wkomponował ale w PTB na brak kontuzji narzekać nie można więc pewnie będzie okazja trochę pograć JB w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo szczerze mówiąc to w moim przypadku aktualizaje przed rozpoczęciem sezonu wydają się stratą czasu.

robię masę ruchów po każdej plotce jaką wyczytam w nadziei że coś ustrzelę.

a ban za przekroczenie SC raczej mi nie grozi ; )

 

ktoś coś ciekawego rzuci za Rudy'ego ?

w pre bardzo ładnie punktuje, jest też cień szansy że trafi do edenu FB - NY...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Perspektywny czasu patrząc Antek moim zdaniem zrobił świetny ruch pozyskując tego Walla.Zanosi się na to że będzie grał +50,przy okazji ściągnął graczy solidnych na +30.Początkowo myślałem że oddanie Lebrona w każdym trejdzie jest złym wyborem,ale zmieniam zdanie.

 

Josh Mcroberts jest zawodnikiem na +30 :D,jeżeli to nie żart że będzie grał w S5.

 

Oprócz Paula,Derona i Aldridga każdego moge sprzedać.Mam znaczki Pg,Sg,Sf które są w cenie i chyba bardzo poszukiwane więc jak coś to Pm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.