Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3- Sezon 2010/2011


antek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jestem, jestem, nie wywalac mnie, nie burzyc sie, mam chwilowa przerwé, ale w okolicach poczatku wrzesnia bede regularnie codziennie online, propozycje wymian mozecie przesylac, ale rozpatrze blizej draftu

 

Interesuje mnie Hakim Warrick na chwile obecná, o kazdym ode mnie mozna pogadac, tylko prosze POWAZNE, powtarzam POWAZNE oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni 4 team trejd good for me

 

ariza powinien podnieść średnią grając obok Paula i więcej minut niż w rox

durant pewnie będzie 1,2 w całej grze

parker powinien podnieść średnią

g-wallace i nene nie powinni spaść

a do tego battier wróci do s5 :]

 

mysle jeszcze o 1,2 trejdach i powinienem mieć skład gotowy na skopanie wam dupeczek w nadchodzącym sezonie. wszystkim oprócz antka rzecz jasna ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle jeszcze o 1,2 trejdach i powinienem mieć skład gotowy na skopanie wam dupeczek w nadchodzącym sezonie. wszystkim oprócz antka rzecz jasna ;]

Faworytów jest kilku,myśle że walka o podium rozegra się pomiędzy Antkiem,Wirakoczą,Matrixem,Dete i mną,ale ta gra niejednokrotnie mnie już zaskakiwała więc na pewno będzie ciekawie. :mrgreen:

 

Też chętnie potrejduje np.pakietem Odom+B.Walker i swoim pickiem 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie ładnie,nie sądziłem że Collison gdzieś przejdzie w tym sezonie,a tu może 50 FP w indianie wykręcić.Perkinsa też już nie mam więc jestem spokojny :mrgreen: i uważam trade Felton+Aldridge za Ellis+Perkins za wielki plus.

 

Ciekawe czy Felton dobije do 45-50 Fp,bo Collison to na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle jeszcze o 1,2 trejdach i powinienem mieć skład gotowy na skopanie wam dupeczek w nadchodzącym sezonie. wszystkim oprócz antka rzecz jasna ;]

dyzio marzyciel.

to powinien być Twój trzeci login bo zajebistym niepowtarzalnym wiecznym dziewiczym "I LOVE THIS GAME".

liga na yahoo się kręci.

ja szukam wysokich ale już bez napinki zawsze coś znajdę na FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to dobry pomysł ale potrzebowałem wysokiego.

bargnianiego uważam ze legitymowaną pizde ale powinien troche wiecej ugrac jak nie bedzie bosha.

bibuła to przyszłość

 

natomiast szkoda mi arizy to mysle ze w noh bedzie gral lepiej niz w rox

warrick napewno sie podniesie w suns, chociaż czasem jak na niego patrze to mam watpliwości bo mial sie podnosić już z 5 razy w swojej karierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny dylemat ale ryzykować trzeba,na tym polega ta gra.Potrzebowałem pilnie zawodnika Gf i znalazłem,do tego jeszcze Warricka więc bajka.Wright poleci na Fa z marszu pewnie;).Bibuły mi nie szkoda bo on może coś znaczyć dopiero za kilka lat,a czekać nie mam zamiaru.Bargnani jest pewniakiem ale czy zrobi wielki skok??? nieznacznie pójdzie w góre,a Walkera...też pewnie wywaliłbym na Fa.

 

Trade dobry dla obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.