Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3- Sezon 2010/2011


antek

Rekomendowane odpowiedzi

co będzie jeżeli ktoś nie zdąży wybrać zawodnika??którego dostaje?

pierwszego, czyli Jana Ścianę.

 

napisalem juz wczoraj do soobiego, ale jego swietym prawem jest zwlekanie ( w okreslonym limicie czasowym).

 

kwame browna

 

:]

Bardziej na czasie jest: Johny'ego Flynna

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wybralem, ale nie dostalem od Ciebie Antek zadnego info o wyborze.

Po raz kolejny gg okazalo sie zawodnym komunikatorem, gdyz napisalem do Ciebie wiadomośc. Teraz bede raczej polegal na pewnych PMach.

 

Inna sprawa, ze za pewne nie obrazilbys sie gdyby Ci przypadl "odgórnie" John Wall.

 

Chyba ze zmieniles gg, bo ja napisalem na ten numer: 4276465

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo/Jennings/Collison/Cousins za rok Rubio. Podoba mi sie :wink:

Rubio co roku,ma już iść do nba"za rok",ale czy odrobi te 24 Fp? i czy Melo nie zdąży się już zestarzeć? :mrgreen: :mrgreen: Ta czwórka u góry bardzo fajna,cieszy to bo rywalizacja będzie w tym sezonie bardzo ciekawa.Upadek lebrona jest dla nas szansą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo/Jennings/Collison/Cousins za rok Rubio. Podoba mi sie :wink:

Rubio co roku,ma już iść do nba"za rok",ale czy odrobi te 24 Fp? i czy Melo nie zdąży się już zestarzeć? :mrgreen: :mrgreen: Ta czwórka u góry bardzo fajna,cieszy to bo rywalizacja będzie w tym sezonie bardzo ciekawa.Upadek lebrona jest dla nas szansą :D

Rubio wybieralem z 16 numerem w drafcie z mysla o czekaniu przez 2 lata - 1 miejsce w rosterze mozna przebolec, a Nick Young byl niewielkim kosztem. Mysle, ze po tym sezonie sie w koncu pojawi, a salary i tak spadnie mu na nastepny sezon ponizej 20.

 

Licze na dobre miejsce w tym sezonie. Tak czy inaczej po ostatnim sezonie przebudowy ten powinien byc duzo lepszy. Nie ulega watpliwosci, ze rywalizacja bedzie duzo ciekawsza niz rok temu.

 

Chetnie wykonam dalsze ruchy. Do wymiany:

 

3) Kevin Martin 39,00

5) Richard Hamilton 35,10

7) Grant Hill 33,60

8) Udonis Haslem 31,15

9) Jonas Jerebko 29,25

10) Ben Gordon 26,95

13) Hasheem Thabeet 16,25

 

Chetnie pozyskam jeszcze 1 numer w drafcie. Interesuja mnie tez wymiany gdzie oddaje 2 graczy za 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 pick i czekamy cały limit czasowy bo jeden gracz wogóle nie ogarnia że gra w tej lidze.Może zdążymy do końca września:)

Kraken nie odczytal jeszce mojego Pma z danymi ligi. Nie odezwal sie w temacie od dawna, a jak sie odezwal to powiedzial, ze od wrzesnia bedzie aktywny dzien w dzien. Moim zdaniem po jego wyborze, jesli nie dokona sie on przez niego zostaje usuiniety z ligi. Mam kandydata na jego miejsce, ktory jest doswiadczonym graczem w ligi typu FB i bedzie mial dopiero pierwszy zespol w FBX. Jest to osoba zwiazana e-nba, wiec wrecz synonim postaci, ktorych potrzebujemy: doswiadczonych, nieposiadajacych zespolow w innych fbxach :wink:

 

Jak uwazacie, jakie decyzje powinny byc w sprawie cracka, czy jestem zbyt pochopny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Mam kandydata na jego miejsce, ktory jest doswiadczonym graczem w ligi typu FB i bedzie mial dopiero pierwszy zespol w FBX. Jest to osoba zwiazana e-nba, wiec wrecz synonim postaci, ktorych potrzebujemy: doswiadczonych, nieposiadajacych zespolow w innych fbxach :wink:

 

Jak uwazacie, jakie decyzje powinny byc w sprawie cracka, czy jestem zbyt pochopny?

Dla mnie sprawa jest jasna i licze że będziemy konsekwentni.Gracze widmo-wypierdalać.

 

Czytałem post w którym pisze że od września będzie dostępny codziennie,a jak jest widzicie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Mam kandydata na jego miejsce, ktory jest doswiadczonym graczem w ligi typu FB i bedzie mial dopiero pierwszy zespol w FBX. Jest to osoba zwiazana e-nba, wiec wrecz synonim postaci, ktorych potrzebujemy: doswiadczonych, nieposiadajacych zespolow w innych fbxach :wink:

 

Jak uwazacie, jakie decyzje powinny byc w sprawie cracka, czy jestem zbyt pochopny?

Dla mnie sprawa jest jasna i licze że będziemy konsekwentni.Gracze widmo-wypierdalać.

 

Czytałem post w którym pisze że od września będzie dostępny codziennie,a jak jest widzicie....

Ale licz się ze słowami chłopcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.