Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3- Sezon 2010/2011


antek

Rekomendowane odpowiedzi

nie, bo rozumisz chodzi o to, że rubia można było wybrać w drafcie - ok

ale oglądając ligę hiszpańską i później mistrzostwa w turcji można dość do jednoznacznego wniosku, że koleś był w momencie draftu zdecydowanie przehajpowany i od pekinu nie poczynił żadnych postępów i w ogóle nie wiadomo czy zagra w nba, a jak zagra to poziom jose calderona bedzie dla niego absolutnie maksymalnym poziomem i to jeszcze pod warunkiem że poprawi ZNACZNIE rzut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Rubio to i ja zabiorę głos. Chłopak miał ogromny potencjał, 3-4 lata temu w mistrzostwach świata juniorów robił niesamowite cyferki (do znalezienia w google). Później bardzo fajnie się zaprezentował na igrzyskach z pełną reprezentacją USA. Ale teraz wygląda to średnio. moooocno średnio. Przeszedł do Barcelony, zatrzymał się w rozwoju i dodatkowo stroi jakieś fochy. Poprawi mu się w głowie to i na boisku będzie robił >40fp, jeśli nie to będzie przeciętniakiem, przeciętniakiem bez rzutu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile rubio robi fp w barcie?

20-25? w nba dostanie wiecej minut? będzie starterem?

 

poza tym jako cule mówie wam że barca dopoki bedzie wygrywac ( a nie zanosi sie żeby nagle mieli przestac ) , będzie go trzymać za wszelką cene. wmówią mu ze tu u nas jest lepiej, że tam za oceanem będzie ciezko o jakiekolwiek minuty że już nie wspomne o startowaniu czy byciu tam kims.

 

zresztą teraz po sukcesach na kazdym froncie do nba raczej mu nie spieszno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie mówi, że Rubio ma dojść w następnym sezonie. Z Barceloną podpisywał jak się nie myle na 3 lata i wtedy dopiero miał iść do NBA. Ale gra w Barcelonie miała wyglądać trochę inaczej, miał być gwiazdą (a na pewno czołowym graczem), a nie jednym z wielu..

No zobaczymy czy się poprawi i zacznie grać, na razie dostał kasę i spoczął na laurach. Po 2 latach takiej gry w Barcie nie będzie dla niego miejsca w NBA albo będzie brał 5 minut..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... Jennings też c***a grał, rzutu jak nie miał w Europie, tak i teraz nie ma, a stał się solidnym FB-owskim nakurwiaczem.

 

Jest roznica w tym czy sie nie ma rzutu, a w tym ze sie podejmuje zle decyzje i rzuca z trudnych pozycji...Stąd u Jenningsa slabe procenty, a nie dlatego ze nie ma rzutu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bust nie bust, aktualnie rewelacyjnie ostatnio na parkiecie nie wyglądał.

Bardziej chodzi o fakt, by w koncu zaczął robic te 20-30- 70fp czy ile tam bedzie robił, trzeba go trzymac w rosterze juz drugi sezon. tak naprawdę nie wiemy czy to juz ostatni jego sezon w europie czy jeszcze takich kilka w koszulce BARCY spędzi. no trzeba miec cierpliwosc i wiare patrzac na to jak gra by blokowac sobie miejsce na 82 w lidze.

+82 teraz i pewnie 82 w następnym. sporo tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy ktoś by takie ścierwo i busta chciał. :lol:

a co powiesz o swoim deandre Jordanie :mrgreen: ??Jak go nazwać??bo ścierwo i bust to za mało,a cena podobna.Chyba wolałbym jednak czekać na Rubio będąc w sytuacji Ik#1.Nie ma nic do stracenia a może wiele zyskać,bo Rubio potencjał ma,a gracze z europy jednak potrzebują trochę więcej czasu na pokazanie swoich pełnych możliwości...przykład Dirk.

 

Zmieńcie temat,do rozpoczęcia sezonu kilka dni a rynek transferowy nadal w dołku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niewiem czy ktoś by takie ścierwo i busta chciał. :lol:

a co powiesz o swoim deandre Jordanie :mrgreen: ??Jak go nazwać??bo ścierwo i bust to za mało.

 

Bust wybrany w 2 rundzie z 35 numerem??

Rubio jest overrated i overhyped...potencjal to on ma co najwyzej na 12 pkt, 8as. Chociaż nie sądze zeby on gdziekolwiek był starterem jak przyjdzie juz do NBA i byl w stanie takie statsy robić. Liga bedzie zasypana lepszymi zawodnikami na tej pozycji, atletyczniejszymi, z lepszy rzutem i obroną. Same PG skills to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bust wybrany w 2 rundzie z 35 numerem??

 

Nie miałem na myśli numeru w drafcie,tylko to że od kilku lat nie poczynił żadnych postępów i jakoś nie widze szans na poprawę.

 

Każdy ma w składzie chociaż jedno ścierwo;).Ja akurat mam Sheldena Williamsa i J.Hilla.Powoli zaczynam zabierać się za żąglerke na Fa,więc z pewnością oni na dniach będą ogólnodostępni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bust wybrany w 2 rundzie z 35 numerem??

 

Nie miałem na myśli numeru w drafcie,tylko to że od kilku lat nie poczynił żadnych postępów i jakoś nie widze szans na poprawę.

 

Każdy ma w składzie chociaż jedno ścierwo;).Ja akurat mam Sheldena Williamsa i J.Hilla.Powoli zaczynam zabierać się za żąglerke na Fa,więc z pewnością oni na dniach będą ogólnodostępni :mrgreen:

Hill nie jest głupim zawodnkiem, tylko nie ma za wielu szans na gre. Teraz po powrocie Yao jeszcze gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.