Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3- Sezon 2010/2011


antek

Rekomendowane odpowiedzi

Wystraszyłem się więc teraz bede uważał,skoro nie przeszkadza wam to czekamy na niego;)

Po prostu nie znasz człowieka, nic Ci nie zrobił więc nie używał takiego słownictwa.

Ja mu też nic nie zrobiłem,ale uważam że jest wobec nas nie fair,bo wypadałoby komuś dać jakiś znak.Poprostu post skierowany do osób które niepotrzebnie zajmują innym miejsce.

 

Z mojej strony to tyle,więc czekamy.Za przeklenswo przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie jest tak, że każdy ma czas na zejście z SC do 48 h po zakończeniu draftu???

Tak jest, ale to chodzi o osoby, które byly ponad limitem salary cap w wyniku osiagow graczy w trakcie sezonu. W lecie nie mozna przekroczyc salary cap, wiec Wiarkocza bedzie musiał scutowac jednego z graczy od Chalmersa w góre. Za pewne bedzie ktos z duetu Tchabo Sefolosha lub Mario Chalmers na FA. Choc moze to i byc np Stephon Jackson :twisted: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrick Patterson w Miami Heat!

 

W porównaniu z resztą lig mój zawodnik spadł wyjątkowo nisko, mam nadzieję, że będę mógł go nazwać stealem w niedalekiej przyszłości. Sandersa mi ukradli, QAS nie wytrzymał z Haywardem, Anderson poszedł bezpośrednio przede mną -> ogólnie rzecz biorąc kilka razy musiałem zmieniać nastawienie do niektórych zawodników. Patricka nie brałem w ogóle pod uwagę, bo byłem przekonany, że ktoś go łyknie. Miła niespodzianka

 

Niech ten sezon się w końcu zacznie, bo muszę komuś skopać tyłki :]

 

Curry, Thornton i DeRozan są gotowi.

 

Skoro rok temu wywalczyłem 5 miejsce to nic innego mi nie zostało jak ogłosić walkę o top4, choć już teraz wiem, że to prawie niewykonalne z zupełnie inną rolą w zespole Marcusa Cambego.

 

Kolejny sezon cała nadzieja w Anthonym Randolphie, może u Mike'a znajdzie swoje miejsce w piątce i możliwość zaprezentowania pełni swoich umiejętności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prawdopodobnie na FA wyleci Raja Bella, więc jeśli ktoś jest zainteresowany to spojrzę na byle co, a Raja będzia miała prawdopodobnie S5 i minuty w Jazz więc komuś będzie kręcić te 30 z hahaczykiem, wart jest zaś 23,4 (to dla tych co problemy z salary mają...).

powiedzmy czekam dobę.

 

edit:

wybaczcie wszyscy napaleni na Bella ale hamowałbym całe wklepywanie ligi gdybym czekał więc już można go łowić z FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.