Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 10/11


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę fakt, że chłop angażuje się mocno w simce i w fbx3, to myślę, że kandydatura warta rozpatrzenia, już nawet z uwagi na fakt, że Radzio prowadzi team w...eeee specyficzny sposób.

 

Co Wy na to?

Chill... minął dopiero 1 dzień, trzech typa się nie zapisało i juz się podnosi larum...

Spokojnie, nawet jeśli Radzio by się wpisał, to nawet gdyby to uczynił dziś, jeszcze przez jakieś 3 tygodnie c***a byśmy zrobili w kwestii łowienia nowych FA. Draft zajmie sporo czasu, więc nie ma co sie niezdrowo podniecać. Dopiero jeśli po zakończeniu draftu Radzio będzi wciąż niobecny, wówczas możemy pomyśleć o zmianie graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt, że chłop angażuje się mocno w simce i w fbx3, to myślę, że kandydatura warta rozpatrzenia, już nawet z uwagi na fakt, że Radzio prowadzi team w...eeee specyficzny sposób.

 

Co Wy na to?

każdy ma swój team i niech go prowadzi jak chce nic Ci do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie sezonu 2010/11. Jak na razie mam "9" gości do grania, "2" niepewnych, ale tanich (Farmar i Redick) oraz 2 wolne sloty (jeśli ktoś chce Jamesa Johnsona, to zapraszam). Liczę, że z FA uda sie wciągnąć cokolwiek, co nada się na kilka meczy na utilu. Przydałyby się konuzje Vince'a oraz Harrisa (a o to nie musi być trudno), wówczas miałbym święty spokój z rotacją i nie przejmowałbym się ruchami z FA.

 

Depth chart z grających wygląda następująco:

 

PG. Nash / Brooks

SG. Iguodala/ R.Allen

SF. C.Butler / J.Richardson

PF. J.Smith / B. Griffin

C. Brand

 

Dziura na C jest spora, w związku z czym obrona tytułu może sie okazać trudnym zadaniem. Tym niemniej na pewno powalczę o pudło (chyba, że to mnie wykończą kontuzje).

 

PS. Do opylenia mam Nasha, J-Richa i Raya Allena. Może i żaden czad, ale podyskutować zawsze można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.