Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 10/11


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

btw mam pewną propozycję, ale potrzebuje żebyście zagłosowali, bo to zmiana w regulaminie by była, więc prosiłbym o głos jak największej ilości osób.

Tzn co sie musi stac by zmiana przeszla skoro dotyczy wszystkich lig? Minimum 31 za?

I za offseason uznajemy okres miedzy koncem sezonu regularnego, a 48 godzin po zakonczeniu draftu rookich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy propozycje, więc zadecyduje większość głosów na daną propozycję.

Podobno to glosowanie sie juz odbywalo i nie przeszlo... moze mi ktos wyjasnic na czym opieral sie sprzeciw?

Bo jakbym na to nie patrzyl widze tylko upside i zadnego downside'u... wiec ewidentnie cos mi umyka.

 

Ta zmiana nie usuwa przypadkiem kary za przekroczenie limitu po offseason?

Tzn wciaz jest to wywalenie gracza z odpowiednio wysoka pensja przez komisza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są trzy propozycje, więc zadecyduje większość głosów na daną propozycję.

Podobno to glosowanie sie juz odbywalo i nie przeszlo... moze mi ktos wyjasnic na czym opieral sie sprzeciw?

Bo jakbym na to nie patrzyl widze tylko upside i zadnego downside'u... wiec ewidentnie cos mi umyka.

 

Ta zmiana nie usuwa przypadkiem kary za przekroczenie limitu po offseason?

Tzn wciaz jest to wywalenie gracza z odpowiednio wysoka pensja przez komisza?

Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że miało to być znaczne utrudnienie dla komisza z pilnowaniem salary. Poza tym przepadło bodajże jednym głosem i głosowaliśmy tylko w fbx1.

 

Ta zmiana nie usuwa tej kary, bo jak ktoś będzie ponad capem 48h po drafcie, to trzeba sprawić, by spadł poniżej 460, więc wyrzucenie gracza pozostaje. Nie zmienia to jednak faktu, że takiej sytuacji to w historii żadnych z lig nie było i całe szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowały wszystkie ligi, przecież dopiero w tym sezonie powstał trend żeby rozbijać na fbx#1 i resztę.

Dokładnie przepadło jednym głosem i również nie bardzo pamiętam dlaczego. DF może będzie pamiętał bo On na pewno był przeciw tej zmianie.

Dla komisza to rozwiązanie dużo łatwiejsze bo wystarczy, że policzy salary przed rozpoczęciem sezonu. Nie musi w offseasonie liczyć, pilnować i zmieniać arkusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.