Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 10/11


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak to jest ze nikt nie zauwaza ze Mar ma jak juz 3 miesiace temu pisalem najlepszy team w lidze nawet mimo tego ze oddal Lee za badziew

Jeśli chodzi o Mara, "it's all about Paul". Jak się połamie to Mar spadnie w okolice 5 lokaty, jak będzie zdrów to ma spore szanse powalczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Co mnie tam.

Cambyman do mnie

Hasheem + 18 pick do ai3

Wow, to jednym ruchem zejdzie ponizej salary cap konczac z obiecujacym mlodziakiem? Gratki AI3!

Natomiast nie bardzo rozumiem Twoj motyw Findek... po co Ci taki dziad w druzynie gdzie najmlodszy gracz ma 27 lat?

Chyba nie zabawiles sie w Wizards tzn uwierzyles, ze jestes contenderem gdy nim nie jestes? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Co mnie tam.

Cambyman do mnie

Hasheem + 18 pick do ai3

Wow, to jednym ruchem zejdzie ponizej salary cap konczac z obiecujacym mlodziakiem? Gratki AI3!

Natomiast nie bardzo rozumiem Twoj motyw Findek... po co Ci taki dziad w druzynie gdzie najmlodszy gracz ma 27 lat?

Chyba nie zabawiles sie w Wizards tzn uwierzyles, ze jestes contenderem gdy nim nie jestes? ;-)

Znowu piszesz, żeby pisać ?

 

Miałeś racje ai3. Jednak w fbx chodzi o to, żeby mieć jak najniższą średnią wieku.

 

Motywacja jest taka, że Hasheem to gówno nie prospekt tak długo jak jest Mac Gasol w zespole. No i nikt nie wyklucza sytuacji, że Cambyego sprzedam komuś kto będzie walczył o wynik, być może nawet samemu ai3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Ja w poprzednim sezonie opchnąłem takich staruszków jak Camby, Kidd, Bryant ...

 

W każdym razie w połowie sezonu, gdy już wyklaruje się kto walczy o tytuł, cena takich starych graczy, którzy jeszcze dobrze grają, ładnie rośnie i można za nich otrzymać ciekawych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu piszesz, żeby pisać ?

Huh? I do tego jeszcze "znowu"?! Chyba wzmianka o Wizards nie byla ponizej pasa? ;-)

 

Motywacja jest taka, że Hasheem to gówno nie prospekt tak długo jak jest Mac Gasol w zespole.

Czyli ile jeszcze? Rok? 7 miesiecy?

Przeciez zarowno Gasol jak i Zach maja konczace sie kontrakty, wiec jeden odejdzie i sa minuty dla mlodziaka.

 

Ja w poprzednim sezonie opchnąłem takich staruszków jak Camby, Kidd, Bryant ...

W każdym razie w połowie sezonu, gdy już wyklaruje się kto walczy o tytuł, cena takich starych graczy, którzy jeszcze dobrze grają, ładnie rośnie i można za nich otrzymać ciekawych graczy.

Wszystko prawda, ale pominales haczyk: o ile dobrze graja i sa zdrowi, a predzej czy jeszcze predzej przestana ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzednim sezonie opchnąłem takich staruszków jak Camby, Kidd, Bryant ...

W każdym razie w połowie sezonu, gdy już wyklaruje się kto walczy o tytuł, cena takich starych graczy, którzy jeszcze dobrze grają, ładnie rośnie i można za nich otrzymać ciekawych graczy.

Wszystko prawda, ale pominales haczyk: o ile dobrze graja i sa zdrowi, a predzej czy jeszcze predzej przestana ;-)

Zgadza się. Zbyt wiele razy w fb przejechałem się na zdrowiu graczy aby to lekceważyć :)

 

W poprzednim sezonie walczyłem o wysokie lokaty. Gdybym został przy tych graczach, których wymieniłem, zdecydowanie mogłem zająć wyższe miejsce. Zdecydowałem się jednach ich oddać przede wszystkim z powodu ryzyka kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob, cambyego do takich pewniakow zaliczyc nie mozna :). gdyby to byl koles co napierdziela po 82 mecze w sezonie na takim poziomie, to nie byloby problemu go sprzedac. baa, nikt z walczacych nie chcialby go sprzedawac. a juz na pewno nie za taki bezcen. no ale, ze w tym przypadku jest zupelnie inaczej to juz inna para kaloszy.

 

poza tym, to nie takich starych graczy co graja rosnie wartosc w trakcie sezonu, lecz spada tych co lapia powazne kontuzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob, cambyego do takich pewniakow zaliczyc nie mozna :). gdyby to byl koles co napierdziela po 82 mecze w sezonie na takim poziomie, to nie byloby problemu go sprzedac. baa, nikt z walczacych nie chcialby go sprzedawac. a juz na pewno nie za taki bezcen. no ale, ze w tym przypadku jest zupelnie inaczej to juz inna para kaloszy.

 

poza tym, to nie takich starych graczy co graja rosnie wartosc w trakcie sezonu, lecz spada tych co lapia powazne kontuzje.

Jestem w takiej sytuacji, że mogę odrobinę zaryzykować (dajcie spokój Thabeet i 18 pick to nie jest znacząca paczka) i pomartwić się o zdrowie Cambyego żeby się podciągnąć trochę wyżej w tabeli a później go przehandlować, jeżeli to będzie możliwe. Lu wygrał dzięki takim zawodnikom jak Camby. A ze zdrowiem u niego nie ma dramatu więc jestem zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem co myslec o tej wymianie. aczkolwiek gdybym mial wybierac osobe, ktora skorzystala tutaj najbardziej, to zdecydowanie wybralbym Ciebie. ai nie zyskal nic co mogloby go wzmocnic. no chyba, ze ustrzeli cos z draftu z tak dalekiego picku. aczkolwiek na chwile obecna zyskal jakies tam scierwo, ktore w nachodzacnym sezonie grajac za plecami Zacha i Marca, bedzie prezentowalo zblizony poziom do poprzedniego, czyli zaden. jedyny jego pozytyw jest taki, ze zszedl ponizej salary. natomiast jesli chodzi o Ciebie findek, to jestem w stanie zrozumiec twoja decyzje. moze sie uda go opylic i cos lepszego urwac niz thabeet. jednak nalezy pamietac, ze tanujacych bedzie pewnie kilka ekip. wiec spodziewam sie ostrej walki o to, kto co bedzie chcial oddac. no a w takim przypadku camby raczej bedzie w tyle. gdyby bylo inaczej, to teraz nie pozyskalbys go za takie rzygowiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem co myslec o tej wymianie. aczkolwiek gdybym mial wybierac osobe, ktora skorzystala tutaj najbardziej, to zdecydowanie wybralbym Ciebie. ai nie zyskal nic co mogloby go wzmocnic. no chyba, ze ustrzeli cos z draftu z tak dalekiego picku. aczkolwiek na chwile obecna zyskal jakies tam scierwo, ktore w nachodzacnym sezonie grajac za plecami Zacha i Marca, bedzie prezentowalo zblizony poziom do poprzedniego, czyli zaden. jedyny jego pozytyw jest taki, ze zszedl ponizej salary. natomiast jesli chodzi o Ciebie findek, to jestem w stanie zrozumiec twoja decyzje. moze sie uda go opylic i cos lepszego urwac niz thabeet. jednak nalezy pamietac, ze tanujacych bedzie pewnie kilka ekip. wiec spodziewam sie ostrej walki o to, kto co bedzie chcial oddac. no a w takim przypadku camby raczej bedzie w tyle. gdyby bylo inaczej, to teraz nie pozyskalbys go za takie rzygowiny.

Nie nastawiam się na spylanie go i tankowanie, jeżeli będzie okazja to z radością to zrobię. W innym wypadku moge z nim zostać do końca sezonu i dramatu nie będzie, nie chce zająć w tym roku końcowej lokaty więc Camby się przyda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Findek na tym trejdzie tylko zyskał. Cambyman wprawdzie pogra pewnie jeszcze rok, dwa i da sobie spokój z wyczynowym uprawianiem sportu, ale thabeet i pick 18 to raczej niewielka cena za jego pozyskanie. Rok temu kazdy unikał wybrania thabeeta z w drafcie jak diabeł święconej wody, po ubiegłym sezonie jego wartosc nie wzrosła ani o jotę. A z pickiem 18 trzeba miec duzo szczęscia, by wybrac kogos fajnego. Reasumując, po zakonczeniu kariery przez Cambymana Findek nie znajdzie sie w kłopotliwej sytuacji, bo z thabeeta i młodziana wybranego z dalekim numerem większego pozytku i tak by nie miał. A chociaż doraźnie Camby wydatnie poprawi jego miejsce w tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam

co ja tu moge powiedziec wiem jedno Memphis to zydki i jak w tym roku nie wejda do playoffs, podpisza extension dla Zacha to ja nie potrafie sobie wyobrazic by dali tez extension dla Gasola - albo wytrejduja Thabeeta z Mayo/Conleyem za PG/SG z prawdziwego zdarzenia albo Gasol im spierdoli do Oklahomy czy w podobne rejony

byly inne opcje jednak troche cap space'u mi sie przyda i wole liczyc na to ze tanszy Artest do tych 40 dociagnie niz drozszy Camby te 40 ugra , plakac nie bede a z 18 pickiem zawsze sie cos znajdzie przyglupiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.