Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 10/11


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Składy zaktualizowane, picki 2011 po drafcie rookie do którego powolutku się przymierzam.

 

Dane graczy wprowadziłem już do skryptu, troszkę szkoda, że nie mam szablonu tematu z e-basket, choć świta mi coś, że gdzieś go kiszę na dysku w domu, to poszukam. Jak nie to draft będzie trochę bardziej ubogi niż zazwyczaj.

 

Dla nowych i dla przypomnienia - draft startuje o 24:00, w nocy z 31 sierpnia na 1 września.

 

Nadal testuje rynek i chętnie coś potrejduje. Z wyjątkiem Gasola i Rondo resztę można kupić, ceny różne, ale chodzi o jedno - wzmocnienie składu, więc nie rozmieniam moich ziomków na badziewne picki, nie muszę też schodzić z salary.

 

ps. Chill wypadł z 1 waivera, więc co poniektórzy mogą go spokojnie planować i przymierzać do składu, do Bobków na bank, na ten moment, nie trafi, już chociażby ze względu na wysokie salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nastąpiła taka cisza po moim dealu z Wilkiem, sam zabiorę głos.

 

WilQ chciał Kidda. Gdyby zaczął grać wcześniej (czyli kiedy byłem grubo ponad limitem 460 fp) opyliłbym mu go za samego Carona. A tak dostałem w prezencie leciwego, ale nawet przydatnego RayRaya. Kidda ciężko byłoby mi spylić do marca 2011 roku, bo jest już bardzo leciwy. Ba, wcale nie jest powiedziane, że i w marcu ktoś z contenderów by go łyknął - do tego czasu moze być juz bowiem wszystko pozamiatane, a wówczas bym musiał Kiddowi odpalić ok 50fp odprawy emerytalnej.

 

 

A tak mam kolejnego gracza, który w ostatnim sezonie złapał dołek formy - liczę w przyszłym sezonie na jakiś bounce back (wzrost o jakieś 5fp, u Branda troszkę więcej). RayRay podpisał kontrakt na 2 lata, więc na pewno trochę dobrgo basketu na solidny Util mu zostało. Jesli jednak ma ktoś leciwego centra, który prezentuje podobny poziom (Shaqa nie chcę) i ma zamiar go komuś opi*****ić, to chętnie oddam Raya, gdyż mam dość sporą lukę na C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz coś o tym wiedzieć Shavlik, skoro w zeszłym roku waflowałeś się publicznie mneije więcej raz dziennie. Skoro tak namiętni ssałeś sobie fiuta, to powinien świecić niczym latarnia morska.

Riposta w postaci wyświechtanych, zajechanych powiedzonek podwórkowych ? Come on, you can do better than that.

Nieustający beef, jak powiedział sam ai3 - bez tego fbx nie ma sensu.

 

B. Rush za jakąś porządną 30stkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga jest juz zalozona, do tych ktorzy grali w poprzednim roku zostaly wyslane mailem zaproszenia, nowi gracze oraz ci ktorzy zaproszen nie dostali niech sie zglaszaja do Rogera.

Za uzyczenie godnosci osobistej mojego gracza do hasla ligi otrzymuje wyzszy numer waivera, prawda? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.