Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 10/11


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, że to tak długo trwało, ale teraz możemy już wystartować z sezonem.

 

Parę organizacyjno/składowych uwag:

 

1) Pe co z Rubio - nie ma go na yahoo - trzymasz go na slocie? Jak tak, to możesz mieć tylko 12 aktywnych graczy na yahoo, jak nie, to 13 - wiadomo.

 

2) lo co z Claverem - analogiczna sytuacja co z Rubio.

 

Pop stracił zarówno Sheeda (koniec kariery), jak i Singletona (wyjazd do Chin).

 

No to by było na tyle, udanych łowów :wink:

 

ps. Sorry za Hardena toudi, już poprawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 14 waiver i siedmiu "typa" na oku.

 

Jeśli uda się łyknąć któregokolwiek z pierwszej "5", będę very happy.

Jeśli uda się łyknąć któregokolwiek z siódemki zaplanowanych będę happy.

 

Jeśli ktoś chce RayRaya lub Nasha, niech się zgłasza (dobry rym :] ). Jeśli zdąży przed otwarciem FA z dobrą ofertą, dostanie Redicka za friko...

 

PS. Tym postem zdobywam rangę "starter". Chciałbym żeby podobnie się stało z Jamesem Johnsonem, ale by do tego doszło, musiałby chyba grać w Huraganie Waligruchy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było żadnych wątpliwości co do liczby graczy Pe (np. jeśli na waiverze ustawi kilku graczy) jako Rubio mógłby być uznany gość, którego nikt nie łyknie, np. Adonal Foyle czy inny podobny herbatnik...

Patrick Ewing Jr! Tez niby wyglada na gwiazde, ale guzik z tego bedzie ;-)

Tak czy inaczej popieram ten pomysl.

 

Mam 14 waiver i siedmiu "typa" na oku.

Jeśli uda się łyknąć któregokolwiek z pierwszej "5", będę very happy.

Jeśli uda się łyknąć któregokolwiek z siódemki zaplanowanych będę happy.

A jesli Ci sie nie uda lyknac zadnego to co? Odkupisz via trejdy czy tylko bedziesz wkurwiony? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i waivery ruszyły... 14 waiver nie zwiastował wielkich sukcesów w połowach.

Na 1 miejscu miałem Travisa Outlawa, potem był chyba Childress, Kleiza, Splitter, a następnie Warrick. Gdyby udało się łyknąć któregokolwiek z nich, byłbym bardzo szczęśliwy... no ale niestety nie udało się i do Minny leci Bill Walker...

Bill nie jest zły, zwłaszcza w kontekście tego, że Azubuike podobno jeszcze nawet nie zaczął biegać. A skoro Bill ładnie się spisywał pod koniec sezonu u D'Antoniego, to jakieś minuty na SG powinien dostać... Jestem więc zadowolony z Billa, gdyż wyżej wymieniona "5" była poza moim zasięgiem. Oprócz Billa chciałem McRobertsa, Pekovica i Mozgova (czyli kolesie mający znaczek "C" i mało ważący), ale niestety i na nich znaleźli się chętni. Marzył się też Turiaf, jako że na pozycji C mam sporą posuchę, ale mam za mało wolnego miejsca w SC by go wziąć.

 

Cieszy przynajmniej fakt, że gracze z FBX#1 są naprawdę zaangażowani w grę... Idę łowić dalej i pozdrawiam szczęśliwego łowcę JJa Redicka.

 

EDIT: Skoro mam tylko Branda na C, trzeba sobie jakoś radzić. Moim lekarstwem na problemy będzie nie kto inny jak Kwame !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Skoro mam tylko Branda na C, trzeba sobie jakoś radzić. Moim lekarstwem na problemy będzie nie kto inny jak Kwame !!!

k**** chciałem go właśnie łyknąć z fa, a tu patrzę spóźniłem się o moment :) To nic biorę wymiatacza Joela Anthonyego, może wyjdzie z 3ppg ;) Bell to takie wishful thinking, a nóż się uda po Nelsonem.

 

Z 1 waiverem myślałem nad Kleizą i Outlawem, przekonał mnie fakt, że w Raps nie ma kto grać i że Kleiza miał fenomenalne MŚ.

 

No i jestem mega zadowolony, że mi nie wszedł drugi waiver, bo miałem ustawionego McRobertsa, ale potem chciałem zmienić i w ogóle nikogo nie brać, a zapomniałem o tym i tak zostało. Teraz mam 6 waiver więc pozycja wyjściowa nie najgorsza mając na uwadzę, że miałem 1 waiver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Skoro mam tylko Branda na C, trzeba sobie jakoś radzić. Moim lekarstwem na problemy będzie nie kto inny jak Kwame !!!

k**** chciałem go właśnie łyknąć z fa, a tu patrzę spóźniłem się o moment :) To nic biorę wymiatacza Joela Anthonyego, może wyjdzie z 3ppg ;)

Aha, zwłaszcza, że wziąłeś Joela 7 minut przed tym jak ja łyknąłem Kwame :]

ale naprawdę mogło mało brakować, bo chyba trzeba 3 razy kliknąć "Add Player" żeby się gość zalogował do rosteru. Ja kliknąłem 2 razy i dumnie obwieściłem na forum, że mam Kwamego. Całe szczęście, że się w porę zorientowałem, bo by była niezła kiszka.

Wziąłem sobie jeszcze Asika z FA, ale jakoś nie wiążę z nim większych planów. Jeszcze przeszukam rynek, bo mogę ściągnąć kolesia z SC do 16,8 fp. Mało już zostało, ale może w tym syfie coś się jeszcze znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zwłaszcza, że wziąłeś Joela 7 minut przed tym jak ja łyknąłem Kwame :]

W sumie napisałem to w poscie tak jakby Joel był opcją rezerwową dla Kwame, a chodziło mi tylko o to, że mam rezerwa centra za Gasola, a Kwame był planowany jako kolejny fa zamiast Bella ;]

 

Ale tak jak napisałem wcześniej, jestem ogólnie zadowolony, bo Kleiza w tych Raps może naprawdę pokazać się z bardzo dobrej strony.

 

ps. Krzemo chyba robi fbxowych Raps u siebie tylku ma już europejczyków w składzie (Gasol, Manu, Delfino, Mozgov, Andersen, Peković), jeżeli oczywiście traktować wychowanych na koszykówce Euro Argentyńczyków jako swoich :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.