Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 10/11


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra aktualizacja w pełni, wszystkie błędy związane z nazwami drużyn, gifami z obrazkami, pickami, srami poprawione. Numery gg też powinny się już zgadzać ze stanem faktycznym, odnośniki do pmów na forum na bank grają, bo sprawdziłem.

 

Jako, że na razie z czasem jest w miarę, to mogą spokojnie prowadzic sprawy związane z salary, potem przeprowadzę draft rookie, przypilnuje założenia ligi i poinformowania GMów, innymi słowami wracam do komiszowania 8) Shavlik mam nadzieję, że się nie obrazisz :wink:

 

Postaram się też dopilnować regulaminu, tzn jego uaktualnienia, ale nie rzucę teraz terminu, może być jutro, może być za miesiąc, zobaczymy jak to się uda ogarnąć. Miałbym prośbę, by każdy GM, który ma jakieś dodatkowe rozwiązania, pomysły itp związane z regulaminem pisał do mnie na PM, to wtedy będzie łatwiej wszystko zebrać do kupy.

 

Na tę chwilę, to tyle.

Wasz Adolf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra aktualizacja w pełni, wszystkie błędy związane z nazwami drużyn, gifami z obrazkami, pickami, srami poprawione. Numery gg też powinny się już zgadzać ze stanem faktycznym, odnośniki do pmów na forum na bank grają, bo sprawdziłem.

Kawal dobrej roboty, dzieki za to...

 

Postaram się też dopilnować regulaminu, tzn jego uaktualnienia, ale nie rzucę teraz terminu, może być jutro, może być za miesiąc, zobaczymy jak to się uda ogarnąć.

... i oby tak dalej! ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaram się moim składem po trejdzie z Chytrym,

Nie wiem czym tu się specjalnie jarać? Trejd z Chytrym mi się podoba, bo wreszcie zrobiłeś jakiś trejd, w którym się osłabiłeś,
Przeciez zgodnie z przepisami musial to zrobic, wiec trudno byc zaskoczonym ;-)

A ze oddal graczy z mozliwa obsuwa za takich z mozliwa poprawa to trudno taktycznie rozegrac to lepiej.

 

Niemniej pomimo iz trejd uwazam za ciekawy to ta wypowiedz ocieka optymizmem...

ps. W predictiony pobawimy się przed sezonem, ale jakbym miał teraz na oko stawiać, to:

Gasol i Rondo - półka 55-60

Gay i Jax - półka 45-50

Hedo i Gallo - półka 40-45

Tay, Crawford i Miller - półka 35-40

plus 1 waiver i wióry z fa.

... tzn wg mnie poza Rondo i Tayem dolne polki sa duuuuzo bardziej realne niz gorne ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez zgodnie z przepisami musial to zrobic, wiec trudno byc zaskoczonym ;-)

A ze oddal graczy z mozliwa obsuwa za takich z mozliwa poprawa to trudno taktycznie rozegrac to lepiej.

WilQ, primo, naucz się edytować posty.

Secundo, to jasne, że w kontekście zwykłego FP Points Roger się osłabił. Nie na to jednak patrzę... Do tej pory Roger nawet jeśli tracił w FP, robił dobre wymiany. Zawsze bowiem pozyskiwał kogoś młodego i perspektywicznego. Teraz niby dostał Gallinariego, ale uważam, ze mógł zrobić lepszy deal (aczkolwiek nie znam teraz sytuacji na rynku i nie wiem kto z młodych jest na "chodzie"). Ja np. musiałem zejść z SC oddając Zacha i Davida Lee. Za Zacha mam Branda, za Lee, Blake'a Griffina. O ile w pierwszej wymianie jestem na 90% w plecy w odniesieniu do FP, to Blake Grifiin za Davida Lee wydaje się być solidnym nabytkiem. Może więcej FP od niego nie zrobi, ale też nie powinien wiele odstawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez zgodnie z przepisami musial to zrobic, wiec trudno byc zaskoczonym ;-)

A ze oddal graczy z mozliwa obsuwa za takich z mozliwa poprawa to trudno taktycznie rozegrac to lepiej.

WilQ, primo, naucz się edytować posty.
Co z nimi bylo nie tak?

 

Teraz niby dostał Gallinariego, ale uważam, ze mógł zrobić lepszy deal (aczkolwiek nie znam teraz sytuacji na rynku i nie wiem kto z młodych jest na "chodzie")

Um, skoro nie znasz sytuacji na rynku mlodych to skad przekonanie, ze mogl zrobic lepszy deal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez zgodnie z przepisami musial to zrobic, wiec trudno byc zaskoczonym ;-)

A ze oddal graczy z mozliwa obsuwa za takich z mozliwa poprawa to trudno taktycznie rozegrac to lepiej.

WilQ, primo, naucz się edytować posty.

Co z nimi bylo nie tak?

To idzie do łapu capu.

 

Edytuj posty, zamiast pisać dwa z rzędu. Teraz zrozumiałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niby dostał Gallinariego, ale uważam, ze mógł zrobić lepszy deal (aczkolwiek nie znam teraz sytuacji na rynku i nie wiem kto z młodych jest na "chodzie")

Um, skoro nie znasz sytuacji na rynku mlodych to skad przekonanie, ze mogl zrobic lepszy deal?

Gram w lidze od samgo początku, tj. chyba jakieś 5 lat. To jest w moim odczuciu jeden z gorszych trejdów Rogera. Na chłopski rozum można wydedukować, że Gallinari to mało za Odoma i JJa. Hedo i Prince dupy nie urywają, a spuścić ich do inngo teamu łatwo nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytuj posty, zamiast pisać dwa z rzędu. Teraz zrozumiałeś ?

Tak. I mozna bylo ta uwage dodac od razu.

 

Um, skoro nie znasz sytuacji na rynku mlodych to skad przekonanie, ze mogl zrobic lepszy deal?

Gram w lidze od samgo początku, tj. chyba jakieś 5 lat. To jest w moim odczuciu jeden z gorszych trejdów Rogera. Na chłopski rozum można wydedukować, że Gallinari to mało za Odoma i JJa. Hedo i Prince dupy nie urywają
Gallinari jako prospekt rowniez jej nie urywa, wiec wszystko sie zgadza ;-)

 

Co wiecej, fakt, ze Roger historycznie zawsze klepal dobre trejdy dziala mocno na jego niekorzysc bo nie dosc, ze trudno wielokrotnie powtarzac ten sam numer to jeszcze GMowie powinni robic sie wobec niego bardziej ostrozni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Roger - tak dlugo jak jestes moja sekretarka mozesz nazywac sie komishem, jak bedzie trudna decyzja do podjecia znasz moj numer gg,tel mozesz dzwonic o kazdej porze - nieomylny Salomon sluzy rada

 

mozna powiedziec ze rzadzilem krotko i to przeze mnie mamy wilka - no pun intended

 

CVka Cambyego

Center

7 Center ligi , 28-my zawodnik w sredniej , co roku sie konczy co roku spada o dwie rundy za nisko , za rok wciaz bedzie w top50 fantasy

pi****le chcecie siue wzbogac musicice cos dac nie przyjmuje juz gownianych ofert jak beda mial zostac ze swoim piatym najpewniejszym zawodnikiem to krzywda mi sie nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły ruch antek :wink:

co nie zmienia faktu, ze nie pozyskalem graczy obwodowych, lecz kolejnych dwóch wysokich :P

 

GM-owie majacy problem z wysokimi w swoim rosterze powinni czem prędzej kontaktowac sie ze mną :twisted:

 

btw, rozwazę oddanie OJ Mayo za starszego gracza obwodowego, ale prezentujacego bardzo wysoki, stabilny poziom (przedział od 43, 45 w górę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.