Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 10/11


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie nie udało nikogo wziąśc, ale nie żałuje, bo wprawdzie Jerebko ma konkurencje dosyć sporą, ale wyjebywanie go na FA i branie jakichs tam krsticiów czy innych szaków mijało sie z celem.

Poczekam, nigdzie się nie spieszę, jesli jerebko faktycznie minut nie otrzyma pojdzie sobie w każdej chwili na FA, a waiver podbiłem sobie przynajmniej nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie udało nikogo wziąśc, ale nie żałuje, bo wprawdzie Jerebko ma konkurencje dosyć sporą, ale wyjebywanie go na FA i branie jakichs tam krsticiów czy innych szaków mijało sie z celem.

Poczekam, nigdzie się nie spieszę, jesli jerebko faktycznie minut nie otrzyma pojdzie sobie w każdej chwili na FA, a waiver podbiłem sobie przynajmniej nieźle :)

W każdym razie dzięki Bulek, że wyrzuciłeś Walkera :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i waivery ruszyły... 14 waiver nie zwiastował wielkich sukcesów w połowach.

Na 1 miejscu miałem Travisa Outlawa, potem był chyba Childress, Kleiza, Splitter, a następnie Warrick.

Josh Childress z 8 i Hakim Warrick chyba z 2 , komedia

True, true. Rozwazalem wiele scenariuszy, ale opcji 1=Kleiza, 2=Warrick, 8=Childress to nie mialem...

Ale najwiekszym szokiem byl wg mnie Avery Bradley z 7 (i przed Childressem).

 

PeWee, moze znajomi z forum nie chca Ci tego powiedziec, ale ja sie nie bede krepowal:

masz fetysz z rookimi, ktory wymaga wizyty u specjalisty!

Srednia wieku Twojego calego skladu to senior w NCAA... jestes pewny, ze wybrales odpowiednia gre fantasy? ;-)

 

Z drugiej strony moja druzyna jest srednio o prawie 3 lata starsza niz drugi najstarszy team... wiec to jest layup jesli chodzi o riposte ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popeye jest mocno overrated, poza tym ma leciwy skład i Yao, który nie będzie za wiele pogrywał (przynajmniej na początku sezonu). Według mnie najlepiej wyglądają GeDDo i Marcinek. Dobrze prezentuje się Heinrich i wielki przegrany zeszłego sezonu, czyli Shavlik...

 

Wygra zapewne ten drugi, gdyż GeDDo jest niechętny wymianom postarzającym nadto jego skład.

 

W każdym razie ja też broni nie składam, ale w tym roku obrona tytułu będzie bardzo ciężka, jako że skład mam sporo słabszy aniżeli w poprzednim sezonie. O pudło jednak będę walczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrew Bogut - jeszcze nie wrocil po kontuzji i gra w rozowych ochraniaczach

Jason Thompson - 7 w rotacji wysokich Kings

i Andray Blatche - najwiekszy bust FB i FBX - jako dodatek do ballhog team - PG i C of the future Wall2McGee, Arenas, Thornton i JHo

aha no i stat machine - ''dajmy mu jeszcze 7 zbiorek i 25 pktow to bedzie mial 20-5-5 w sezonie'' Tyreke Evans

plus wiecznie swieze oferty typu Bogut + Teague za Dwighta i nie wchodze dwa razy do tej samej rzeki czyli nie wymieniam mlodych na starych i konsekwentnie buduje sklad

 

Chce to zobaczyc !

jezeli w styczniu chociazby 4ech bedzie mialo realne szanse na mistrza to bede mega zdziwiony

cos jak Phoenix Suns sweepuja Spurs zdziwiony

 

chetnie skupie pick Marcinka, Geddo, Rogera i Lu

Ps.

aha no i Popeya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus wiecznie swieze oferty typu Bogut + Teague za Dwighta

 

pomyliłeś Dwighta z Melo, ale reszta się zgadza

poza tym wiecznie świeży jest pakiet od ciebie Aflalo + Artest który chciałeś mi juz dac za Gordona, Conleya, Thompsona lub Arize w zaleznosci od tygodnia ;)

 

Ja się w roli faworyta nie widzę, ale po cichu liczę na top5, zależeć to będzie głównie od tempa starzenia się kilku ekip które wyglądają lepiej niz ja. Na misia mam zbyt mało gwiazd gwarantujących mi 50-60fp.

 

A faworyt - ai, Lu, Roger, antek, Mar - w zależnosci od tego kto będzie miał więcej szczęścia na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam z kolei jasno sprecyzowanych planów. Może byc miejsce 7, może byc i 15... zależy od minut otrzymywanych przez landry'ego, wilsona, jerebkę no i debiutantów, aczkolwiek z Pattersonem moze nie być źle. Generalnie jednak nie sądze, żebym obronił miejsce sprzed roku, no ale będziemy walczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.