Skocz do zawartości

Czy szopka z Lebronem osiągneła granice absurdu?


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Ale macie żale do LeBrona. Jesteście zazdrośni, że wasi ulubieńcy nie są tak rozchwytywani, czy co? Sorry, ale to brzmi śmiesznie, zwykłe pretensje o wszystko. Czego by nie zrobił, to źle. Wcześniej tak bywało i tak będzie. Skala się zwiększyła, bo tak jakoś kurde na tym świecie jest, że się coraz bardziej to "medializuje". Zawsze o najlepszych zawodników kluby się biją. Wysyłają przedstawicieli, zabierają ze sobą innych pomagierów, chadzają na obiadki itp. Do tego gwiazdy wydzwaniają po swoich kumplach wolnych agentach, gdy chcą pomóc w werbunku. Szopkę też robił Kobas. I to niezłą, jak długo zwlekał z podpisaniem kontraktu po wyekspediowaniu Shaqa. Że niby Clippersów rozważał... :lol: LBJ to najlepszy FA od bardzo dawna, jeśli nie w ogóle, jeśli wziąć pod uwagę popularność, wiek i możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a wcześniej już napisałem że śmieszy mnie to jak kluby się poniżają dla kolesia, który od 7 czy 8 lat w lidze był raz w finale, a na ostatnich PO się nie zjawił na najwazniejsze mecze.

MJ przez 7 lat też był raz w finale.

Popatrz na support - MJ miał w drużynie Pippena, gracza w top50 historii NBA, a LBJ nie ma nawet gracza, który był w all-NBA team(Shaqa nie liczmy, bo to najstarszy gracz ligi). On nie ma w drużynie nawet innego gracza top50 :lol: Wymień mi inny zespoł, który mając 1 zawodnika z all-star i all-NBA team doszedł do finału.

Ale to tym to już nie pamiętają lub wolą nie pamiętać. Lebron nie ma 32 lat tylko 25 i ma jeszcze 10 lat grania więc jeszcze dużo czasu żeby misia zdobyć. Wasi pupile mogą robić zamieszanie ale Lebron już nie. Śmieszni jesteście. Aha mam Lebrona w dupie i go nie lubie ale to co wy wyisujecie to śmiechu warte.

 

Pokażcie mi zawodnika ostatnich 20 lat który przynajmniej zbliżał by się do jego statów i potrafił tak zdominować grę. Jeżeli ktoś miałby w pojedynkę (gdyby to było możliwe) wygrać misia to tylko on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C Myślę, że decyzja w którym klubie ma występować jest trudniejsza niż dla kogokolwiek,

o, to są bardzo ważne słowa, świetnie oddające sedno całej tej sytuacji. dlatego też jeśli ktoś będzie krytykował LeBrona za to, że poszedł do tego klubu a nie do tamtego, to taka osoba sama będzie się ośmieszać. a co najsmutniejsze, bez względu na to, jaką decyzję podejmie, to i tak znajdą się wielcy "mondży" krytycy:

- zostanie w cavs i weźmie maksa, to będzie gadka, że urządził cleveland jak kiedyś KG minnesotę

- pójdzie do bulls to będzie gadka, że gra w cieniu Jordana i w gruncie rzeczy idzie na łatwiznę, bo przecież tam taki dobry skład jest

- pójdzie do knicks, to znowuż, że zachłanny, nielojalny i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego najlepiej byłoby jakby podjął decyzję w ciągu pierwszego tygodnia od rozpoczęcia rynku.

 

Nie jestem jakimś wielkim fanem LBJ, ba nawet go średnio lubię, ale w tej całej sytuacji nie widzę ani krzty jego winy. Zbliża się lato, spotyka się z ludźmi i gadają o ofertach. A że każdy chce go mieć u siebie to oni muszą się pofatygować i z nim pogadać.

 

Wiadomo, że jakiej decyzji by nie podjął ludzie będą biadolić, ale wg mnie:

- w Cleveland trzyma go lojalność i to jak go tam traktowano

- do Bulls, Knicks, Nets, Heat, Clipps ciągnie go chęć wygrywania

 

Ja na jego miejscu wybrałbym zmianę otoczenia. Najbliżej są chyba Knicks i Bulls(w tej kolejności), ale jak w ostatnie chwili przebiją się Heat i Nets to też wcale się nie zdziwię. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a wcześniej już napisałem że śmieszy mnie to jak kluby się poniżają dla kolesia, który od 7 czy 8 lat w lidze był raz w finale, a na ostatnich PO się nie zjawił na najwazniejsze mecze.

MJ przez 7 lat też był raz w finale.

Popatrz na support - MJ miał w drużynie Pippena, gracza w top50 historii NBA, a LBJ nie ma nawet gracza, który był w all-NBA team(Shaqa nie liczmy, bo to najstarszy gracz ligi). On nie ma w drużynie nawet innego gracza top50 :lol: Wymień mi inny zespoł, który mając 1 zawodnika z all-star i all-NBA team doszedł do finału.

rok temu co innego fani Cavs pisali ;)

Moze co innego by pisali gdyby w tym roku Lebron nie zawalil w serii z Celtics...

 

Pokażcie mi zawodnika ostatnich 20 lat który przynajmniej zbliżał by się do jego statów i potrafił tak zdominować grę. Jeżeli ktoś miałby w pojedynkę (gdyby to było możliwe) wygrać misia to tylko on.

Pokaz mi zawodnika ktory mial przez ostatnie 20 lata takie swietne warunki fizyczne na tej pozycji i ktory byl tak forowany przez lige do bycia nastepca MJ. Oczywiscie nie umniejsza to genialnosci Lebrona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak ale tu malo kto ma do niego pretensje, ze on chce odejsc.

pretensje sa raczej o to, ze z tego robi sie szopka a do jamesa wybieraja sie delegacje na audiencje jak do papierza. z darami i hvj wie czym jeszcze.

 

tak jak napisalem wczesniej, to mogly wykreowac media i doprowadzic d otakiej sytuacji ale rownie dobrze, znajac samego jamesa, nie zdziwilbym sie gdyby james byl sprawca tego calego szumu, bo on to poprostu lubi.

 

i gdyby byl normalny to odwiedzilby po cichu, bez rozglosu kolejne miasta i byloby spoko a ze on chcial to polaczyc z promocja butow no to juz sorry.

 

ja naprawde nie mam do niego pretensji o to, ze chce jak najlepiej dla jego kariery. ze chce znalezc miejsce, gdzie bedzie mu latwiej o mistrzostwo, gdzie nikt nie bedzie posuwal jego matki. i wali mnie to gdzie on bedzie gral. czy beda to knicks, heat czy bulls. czy bedzie mial wokol siebie wade'a i bosha czy noah albo curry'ego. nie mam absolutnie nic do tego, ze on chce opuscic cleveland. doskonale go rozumiem.

 

i nie zdziwie sie jak po kolejnych latach niepowodzen, po tym co przezyli (wade,lbj,bosh) w pekinie zdecyduja sie na wspolne podbijanie nba i zdobycie tych 5-6 tytulow zeby przejsc do historii bo maja juz dosc ogladania wygrywajacych lakers i celtics. w pojedynke nie dadza rady jak sie okazuje. ale tez nie bede mial o to do nich pretensji. maja mozliwosc nie stracic finansowo i stworzyc trio, ktorego liga nie widziala.

 

ytylko czemu lbj robi szopke a wade i bosh nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ytylko czemu lbj robi szopke a wade i bosh nie?

bo Lebron jest dużo wszechstronniejszy. bo Lebron powiedział że jeden h... gdzie bede grał byleby był dobry team na misia. Bosh to doskonały zawodnik jednak w końcówkach gra jak pizda. A Wade powiedział że po pierwsze Miami a po drugie do Lebrona mu trochę brakuje.

 

Pokaz mi zawodnika ktory mial przez ostatnie 20 lata takie swietne warunki fizyczne na tej pozycji i ktory byl tak forowany przez lige do bycia nastepca MJ. Oczywiscie nie umniejsza to genialnosci Lebrona

czyli mam pokazać przykład zawodnika który ma ok. 203 wzrostu i ok. 113 kg? Ooooooooooo dużo takich będzie. Chyba zapomniałeś powiedzieć i takim talencie jak ma Bron. A to już ci powiem że nikt.

Tu nie ma co forować to gracz wybitny i jak tylko dostanie (suppert) to co MJ lub Kobe to będzie miś za misiem czy ktoś tego chce czy nie. (należę do tej drugiej grupy:)

 

już widze jak Bron po cichu biega jak forest Gump do Minessoty i prosi o to by mu złożyli kontrakt i dokonali wzmocnień :lol: Mówi ci coś "rynek pracownika"? Jak będziesz miał 25 lat i 15 lat doświadczenia w Handlu międzynarodowym, 3 fakultety, 5 języków w małym palcu to jeszcze mi powiedz że to ty chodziłbyś po cichu do firm żeby cię przyjęli. Uwierz mi firmy same pukałyby do twoich drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ma do tego powody?

jakie?

 

tak czy siak, to wszelkie media nakręcają to i tyle. a lebron ma na to parcie i tyle. lubi być w centrum zainteresowania. i nikt mu tego nie może zabronić. a że jest bucem to już inna sprawa.

 

ktoś tu się śmiał, że lbj ma pomnik przed chatą, wade swoje obrazy w domu, a kobas ostatnio łaził w koszulce, na której miał swój 'pysk'. wszystkim już odbija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu się śmiał, że lbj ma pomnik przed chatą, wade swoje obrazy w domu, a kobas ostatnio łaził w koszulce, na której miał swój 'pysk'. wszystkim już odbija.

Ja się śmiałem z tego pomnika :lol: i z chaty wade też. Wszyscy są popierd.... tylko niektórym wolno a niektórym nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ytylko czemu lbj robi szopke a wade i bosh nie?

 

A to nie Bosh wlasnie na Twitterze pytal sie where should I play? Jakby James zaczal takie rzeczy zamieszczac w internecie to haterzy by chyba ze szczescia sie nie pozbierali.

 

Koles jest ogarniety i siedzi sobie cicho (w niedawnym wywiadzie powiedzial ze sam nie ma pojecia jaka podejmie decyzje). Jego zwolennicy tu na forum i nie tylko tez cierpliwie czekaja i jakby tak sobie zobaczyc kto napedza ta cala "szopke" o ktora macie pretensje to przejzyjcie sobie autorow postow w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bo ma do tego powody?

jakie?

 

a ja jestem Lebron? Spytaj się jego!

 

 

A odpowiedzi może być wiele:

- chce zostać w CLE, więc po co ma jeździć skoro nie szuka klubu?

- chce ominąć te wszystkie szopki jakie przygotowali mu kluby: kolacje, wycieczki, ładne dziewczyny, bankiety czy coś tam innego by zaimponować

- dostał taką radę od nie wiem, agenta, mamy, kolegi, doradcy

- itd

 

Ale u was odpowiedź jest jedna:

- jest bucem i chce zrobić zamieszania wokół swojej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pretensje sa raczej o to, ze z tego robi sie szopka

to raczej miej pretensje do siebie bo tacy jak Ty robia ta cala szopke

 

a do jamesa wybieraja sie delegacje na audiencje jak do papierza. z darami i hvj wie czym jeszcze.

stary przestan pisac glupoty. Jakie dary? nie masz co pisac to lepiej nic nie pisz.

Jada na spotkanie, spotykaja sie w Akron zamiast gdziekolwiek indziej, proste jak drut, reszte co sobie sam dopowiesz zachowaj dla swojej wybujalej wyobrazni.

 

tak jak napisalem wczesniej, to mogly wykreowac media i doprowadzic d otakiej sytuacji ale rownie dobrze, znajac samego jamesa, nie zdziwilbym sie gdyby james byl sprawca tego calego szumu, bo on to poprostu lubi.

kilka wersow wczesniej robisz jakies insynuacje ze niewiadomo z czym jezdza do LeBrona. Teraz masz jakas teorie ze to on sam stoi za tym szumem? Za tym szumem ktory ktos taki jak Ty nakreca. ehhh

 

i gdyby byl normalny to odwiedzilby po cichu, bez rozglosu kolejne miasta

Czlowieku ale wlasnie zeby unikac rozglosu i szopki i zeby nie brac udzialu w festynach postanowil przyjac przedstawicieli klubow u siebie. Swoja normalnoscia bije na leb Wade czy Bosha.

 

ja naprawde nie mam do niego pretensji...gdzie nikt nie bedzie posuwal jego matki.

Mac naprawde pozwolil Ci cos napisac na ZP1?

 

ytylko czemu lbj robi szopke a wade i bosh nie?

Jestes z PIS-u? Widzisz rzeczywistosc inna niz ona jest? Jesli juz chcec sie czepiac (mi osobiscie to wisi) to Wade sobie robi jakies obiadki po ktorych mowi "jeszcze nie zaczalem rekrutowac" Bosh pisze jakies brednie na twitterze. To oni jada po miastach brac udzial w festynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a k**** jak czytam że nixi wysyłąją k**** allana houstona, spajka lee i inne znane osoby żeby pogadać z lebronem. dają mu show w tv msg.

 

Nie wiem skad masz tooinfo ale zaden Spike Lee nie jedzie do Cleveland wlasnie zeby uniknac szopki ktora wiazalaby sie z przyjazdem Brona do NY, a Allan Houston jest asystentem Walsha, to nie jest czlowiek z ulicy, teraz juz asystenci musza pytac o pozwolenie w rekrutacji gracza???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.