Skocz do zawartości

Czy szopka z Lebronem osiągneła granice absurdu?


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

LeBron w ESPN wygłaszający w godzinach szczytu oglądalności swoją decyzję ...

To jest dla mnie już granica absurdu...

 

 

są tu jeszcze ludzie broniący jego królewskiej mości ? że niby co ? agent mu kazał tak zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron w ESPN wygłaszający w godzinach szczytu oglądalności swoją decyzję ...

To jest dla mnie już granica absurdu...

może byś tak pomyślał o kibicach (mowa o ludziach co chodzą na mecze, mieszkają w/pod CLE oraz z miast gdzie może przejść Lebron), którzy już czekają od paru dni na decyzję!!! Niektórzy poczują ulgę, rozczarowanie, smutek, będzie to spowodowane słowami wypowiedzianymi prosto z ust Lebrona, będzie można zobaczyć jego reakcję.

Zapewne wolisz oglądać mecz niż jego przebieg czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ jest pojebany do granic możliwości pomijając już The Chosen One swoje toury po kraju rozmowy, zmowę milczenia, niedawna Elbow, jego zachowania burackie już były opisywane włącznie z filmikami, więc już chyba nie ma co się na jego temat rozpisywac bo najlepszy jest ale i największym burakiem też jest :D

 

Co do postów wyżej- Stany to specyficzny kraj i oni potrzebują czegoś takiego ale dla mnie to jest przesada. Mógłby zwołac po prostu konferencję prasową w Cleveland i oświadczyc światu gdzie król idzie a nie iśc do TV w czasie największej oglądalności i jeszcze na godzinny szoł. Przecież co on tam przez godzine będzie mówił? "I was considering many options coz every club understand that I am the best and I should be treated like a King. Finally I've decided to go with....Cleveland because I love that village and because of me this village will be greater coz you have a King!" Bez kitu jaja są w tym lecie niezłe co jeden ruch to gorszy tak swoją drogą poczynając od JJ który podpisał z Atlantą tylko dla kasy chyba no miało byc lato wielkich zmian a narazie się nie zanosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bosh z Wade'm w Miami to nie jest duża zmiana? Heat będą znowu mieć szanse na powalczenie o pierścień.

rozwalilo mnie to : "I was considering many options coz every club understand that I am the best and I should be treated like a King. Finally I've decided to go with....Cleveland because I love that village and because of me this village will be greater coz you have a King!

LoL nie zdziwiłbym się gdyby LBJ tak własnie to ogłosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic coach Stan Van Gundy is known for being candid, but he was especially so on Wednesday.

 

In an interview with the Orlando Sentinel, Van Gundy opened up about the special ESPN will air on Thursday night as LeBron James announces where he'll play next season and other free-agent topics.

 

"It takes 15 seconds to say, 'I've decided to stay in Cleveland,' but we've got another 59 minutes and 45 seconds to, what? Promote LeBron James? As if we don't do that enough," said Van Gundy, who will not watch the special.

 

Van Gundy added that he wasn't surprised to hear that Chris Bosh will join Dwyane Wade in Miami.

 

He said Bosh has been following Wade around "for two weeks like a lapdog."

 

Van Gundy added that while free agency has gotten out of control, guys like Kobe Bryant and Kevin Durant were still able to get contract extensions with little fanfare.

 

"It's gotten ridiculous I think. It's really I mean it's almost like a parody of itself this whole situation now," Van Gundy said.

 

"Look, the guy's a great player and wherever he goes, my bet would be Cleveland, that place will be excited. But an hour long special?"

 

WORD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mówiłem że jak się ostanie w Cavs to zyska mój szacunek, ale teraz to cofam bo cholera od 2 dni co najmniej wiadomo że nigdzie sie nie wybiera, to na co do cholery czekać z ogłaszaniem tego, teraz to już całe to badziwne zamieszanie będzie miało sens jeśli faktycznie gdzieś pójdzie.

 

"I was considering many options coz every club understand that I am the best and I should be treated like a King. Finally I've decided to go with....Cleveland because I love that village and because of me this village will be greater coz you have a King!

LoL nie zdziwiłbym się gdyby LBJ tak własnie to ogłosił.

:lol::D

 

Cholera w sumie to jak już mówiłem, może nawetpowinno się chłopaka podziwiać że nie jest jeszcze większym porąbańcem, tak mu nadskakują, że to wyznacza nową formę tego typu działalności, Mj powinien być zazdrosny że go tak nie traktowano, jesli by szło to wprost proporcjonalnie do talentu to w latach 90 Chicago powinno zmienić nazwę na Jordan coś tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron w ESPN wygłaszający w godzinach szczytu oglądalności swoją decyzję ...

To jest dla mnie już granica absurdu...

 

 

są tu jeszcze ludzie broniący jego królewskiej mości ? że niby co ? agent mu kazał tak zrobić ?

takie czasy. cała ta sytuacja odzwierciedla właściwie to, co od kilku lat dzieje się w skali globalnej. ta cała "kultura" reality show przeniosła się też w pewien sposób na sport. na początku były jakieś tam MTV cribs, czy kamera zza kulis i wielu się tym zachwycało. a teraz mamy konferencję LeBrona i to pewnie dopiero początek. IMO nie ma się co oburzać, jak komuś nie pasuje, to niech nie ogląda, niech o tym nie czyta, nie pisze, bo takie sztuczne twory żerują TYLKO na zainteresowaniu - czy to tym pozytywnym, czy krytycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dodać, że już czołowi gracze z High School wybór uczelni ogłaszają w TV. Może nie na głównym kanale w prime time, ale jednak. Np. Harrison Barnes w ESPN U, a Lamb i ktoś jeszcze w przerwie meczu Nike Brand Classic, który był transmitowany live na ESPN. A takich przykładów jest więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że podejście do tego mam w podobnym stylu do svg to nie wiem co się tak dziwicie. LeBron jest ogłoszony tym wybranym tym co może być najlepszym w historii, drużyny nie oszukujmy się głównie po niego czyściły sobie kase od paru, lato 2010 miało zmienić oblicze ligi i zapewne zmieni układ sił na wschodzie... Niczego innego się nie spodziewałem jordan miał swoje I'm back James będzie miał The decision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie bylo

James wybierze na antenie cos innego niz Cleveland nastepnie bedzie mial godzinny fragment by odegrac swoj scenariusz i szopke tak zaargumentowac powod dla ktorego wyjezdza z CLeveland ze ludzie po programie zamiast powiedziec ze James to nadety buc, zapatrzony w siebie pyszalek, powiedza James ma swoje powody, 7 lat probowal i sie nie udalo, Knicks czy Bulls tez sie nalezy taka szansa

 

ogladac nie obejrze ale te godzinne show to bedzie najsmutniejsze amerykanskie aktorstweo w historii kina, scenarusz niczym z Radia Maryja, obldua i zaklamnaie w najczystszej postaci

 

no chyba ze zdecyduje sie na Miami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze "The Decision" ma trwac tylko godzine :) Mogli cala historie Akron pokazac, biografie Bronke, opowiedziec o jego przygodach w HS, i jeszcze pokazac ze to, iz przylazl na mecz play offow MLB w czapce Yankees, albo na otwracie sezonu NFL w koszulce Dalllas gdy grali przeciwko Cleveland to w sumie przypadek byl, pomrocznosc jasna, wardrobe malfanction i te sprawy.

I jak go to stawia na tle takiego Duranta? Chlopak bez rozglosu podpisal extension, i dzien pozniej (albo w ten sam dzien) sieidzial na lawce z mlodymi chlopakami OCT na ich meczu summer league dopigujac ich i pomagajac. Choc znamy odpowiedz, Bron ma to w dupie, w koncu sam siebie nazywa King James od czasow HS wiec o czym my tu gadamy. Przydalby mu sie porzadny kop w dupe od zycia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydalby mu sie porzadny kop w dupe od zycia...

No jak pojdzie do Knicks to murowanie mu sie dostanie :wink: :D

 

Sorka danp ale musiałem sobie pozwolić na ten żart, pomimo że do NYK nic nie mam, ba nawet rewelka wspomnienia z lat 90

Jesli by przyszedl do NYK to media moga go jeszcze bardziej rozpiescic szczegolnie na poczatku bo z takim rosterem kazdy wynik w okolicach 50w i PO bedzie mega podnieta, szczegolnie po 10 latach posuchy. Potem jednak media by go zjadly jak Bron nie zdobylby tego po co go NYK sciagneli czy doprowadzenie do Mistrzostwa, nagle wszystko by zaczelo przeszkadzac, wyglupy, zarty itd.

Czego nie zrobi i nie powie to min 5 ekip go "znienawidzi" , jedni mniej, inni bardziej, i tak zle i tak nie dobrze, szczesliwe bedzie tylko jedno miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.