Skocz do zawartości

Czy szopka z Lebronem osiągneła granice absurdu?


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Może bilionik by zaspokoił jego ego :)

Ja nigdy nie bronilem na tym forum LeBrona i nie jestem jakims jego wielkim fanem. Ot cenie go jako koszykarza.

No to go ceni dalej, ale to co robi poza parkietem nie ma za dużo wspólnego z tym czym teoretycznie się podniecasz, czyli jego grą.

Jesli ktos chce juz komus przypiac latke "szopki" to wieksze podstawy ma do wlepienia jej Wade'owi czy Boshowi niz Bronowi.

To chyba najbardziej kretyńskie zdanie jakie czytałem ostatnimi miesiącami na forum, Bosha olewam ale Wadea porównujesz do Jamesa, jeden powiedział że zostaje w Heat i werbuje nowych graczy do zespołu, czyli odwala po częsci robotę GM co jest poprostu wspaniałe, chyba każdy fan swojego zespołu chciałby mieć takiego gracza, po drugiej stronie jest James który teoretycznie może zostać quiterem, a nawet gdyby nie został nim to i tak robi Cavs w cholere problemó, bo zamiast jak każdy wielki grajek podpisać kontrakt już dawno i pozwolić sztabowi z Cle "polować" na wzmocnienia to muszą się martwić czy on zostanie. Dodatkowo to pokazuje głupotę Jamesa bo być może Cavs przez niego przegapią jakichś ciekawych graczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie bronilem na tym forum LeBrona i nie jestem jakims jego wielkim fanem. Ot cenie go jako koszykarza.

No to go ceni dalej, ale to co robi poza parkietem nie ma za dużo wspólnego z tym czym teoretycznie się podniecasz, czyli jego grą.

Po pierwsze swoje wycieczki osobiste zostaw dla kogos innego, jesli nie umiesz rozmawiac na poziomie to po prostu dam Ci ignora i bede mial swiety spokoj, fora trzeba przesiewac.

 

A co do sedna, nie wiem skad wywnioskowales ze sie "podniecam" jego gra. Wklej prosze jakis fragment w ktorym sie "podniecam" jego gra

Jesli ktos chce juz komus przypiac latke "szopki" to wieksze podstawy ma do wlepienia jej Wade'owi czy Boshowi niz Bronowi.

To chyba najbardziej kretyńskie zdanie jakie czytałem ostatnimi miesiącami na forum, Bosha olewam ale Wadea porównujesz do Jamesa, jeden powiedział że zostaje w Heat i werbuje nowych graczy do zespołu, czyli odwala po częsci robotę GM co jest poprostu wspaniałe, chyba każdy fan swojego zespołu chciałby mieć takiego gracza,

taaak, takiego co to powiedzial ze zostaje w Heat ale jeszcze nic nie podpisal i siedzi w Chicago i wlodarze Miami zeby sie z nim spotkac musza latac do Chicago. Swietne:)Rzeczywiscie ideal zawodnika. Nie osmieszaj sie.

 

Zeby byla jasnosc mi to wisi czy spotykaja sie w Chicago w Miami, czy w Kozich Bambułkach, ale jak wy robicie problem ze wszystkiego to dostosuje sie do poziomu argumentow.

 

po drugiej stronie jest James który teoretycznie może zostać quiterem, a nawet gdyby nie został nim to i tak robi Cavs w cholere problemó, bo zamiast jak każdy wielki grajek podpisać kontrakt już dawno i pozwolić sztabowi z Cle "polować" na wzmocnienia to muszą się martwić czy on zostanie.

Bo James nie wie gdzie bedzie gral, negocjuje tak samo jak Wade, niczym sie nie od siebie nie roznia. Poza tym LBJ siedzi cicho a Wade "werbuje" kolegow do Miami jezdzac na spotkania do Bykow.

 

Dodatkowo to pokazuje głupotę Jamesa bo być może Cavs przez niego przegapią jakichś ciekawych graczy.

Przeciez to samo sie tyczy Wade'a i Heat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze swoje wycieczki osobiste zostaw dla kogos innego, jesli nie umiesz rozmawiac na poziomie to po prostu dam Ci ignora i bede mial swiety spokoj, fora trzeba przesiewac.

 

A co do sedna, nie wiem skad wywnioskowales ze sie "podniecam" jego gra. Wklej prosze jakis fragment w ktorym sie "podniecam" jego gra

Nie wiem czy ty sam wiesz co piszesz, jakie personalne wycieczki, napisałeś że cenisz go jako koszykarza, z tego zdania wywnioskowałem że emocjonujesz się jego grą i tyle.

Przeciez to samo sie tyczy Wade'a i Heat!

Nie to samo bo dla Pata podpisanie Wadea nie ejst kluczowym problemem lata, oni z nim nie muszą dyskutować prowadzić negocjacji, tylko skupiają się już teraz na pozyskaniu/podpisaniu nowych graczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze swoje wycieczki osobiste zostaw dla kogos innego, jesli nie umiesz rozmawiac na poziomie to po prostu dam Ci ignora i bede mial swiety spokoj, fora trzeba przesiewac.

 

A co do sedna, nie wiem skad wywnioskowales ze sie "podniecam" jego gra. Wklej prosze jakis fragment w ktorym sie "podniecam" jego gra

Nie wiem czy ty sam wiesz co piszesz,

wiem doskonale, nie pisze bzdury wyssanych z palca

jakie personalne wycieczki, napisałeś że cenisz go jako koszykarza, z tego zdania wywnioskowałem że emocjonujesz się jego grą i tyle.

to zle wywniskowales, chyba zbytnio sie podniecasz piszac posty na forum.

 

 

Przeciez to samo sie tyczy Wade'a i Heat!

Nie to samo bo dla Pata podpisanie Wadea nie ejst kluczowym problemem lata, oni z nim nie muszą dyskutować prowadzić negocjacji, tylko skupiają się już teraz na pozyskaniu/podpisaniu nowych graczy.

to czemu nie podpisali? czemu wade byl na spotkaniu w chicago? czemu do poprzednich czesci mojej wypowiedzi sie nie odnosiles, rozumiem z braku argumentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu nie podpisali? czemu wade byl na spotkaniu w chicago? czemu do poprzednich czesci mojej wypowiedzi sie nie odnosiles, rozumiem z braku argumentow.

Wade powiedział że czeka na wzmocnienia ze strony Heat, sam gada z róznymi graczami aby takowe stały się faktem, ale jasne jest że jeśli Heat nikogo nie podpiszą bądź jesli nie poukładają jakoś składu to on moze odejść.

to zle wywniskowales, chyba zbytnio sie podniecasz piszac posty na forum.

To co cenisz w Jamesie jako koszykarzu, musisz mi to wyjaśnić bo mnie to bardzo zaciekawiło, grę już wykluczyliśmy więc powiedz co :D plus słowo podniecasz sie nie ma pejoratywnego znaczenia więc się nie obruszaj :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to czemu nie podpisali? czemu wade byl na spotkaniu w chicago? czemu do poprzednich czesci mojej wypowiedzi sie nie odnosiles, rozumiem z braku argumentow.

Wade powiedział że czeka na wzmocnienia ze strony Heat, sam gada z róznymi graczami

z jakimi roznymi? Link poprosze.

ale jasne jest że jeśli Heat nikogo nie podpiszą bądź jesli nie poukładają jakoś składu to on moze odejść.

czyli odnoszac sie do Twoich wczesniejszych postow teoretycznie to wade mozstac quiterem i okazuje sie ze Wade jednak nie jest taki wspanialy jak go opisywales. Kazdy fan chcialby miec takiego gracza u siebie, ale fan Miami czy Bulls? Ten ktory odwala robote gm'a i werbuje innych (kogo poza Boshem, ktorego niewiadomo czy werbuje do Heat czy do Bulls), jednak okazuje mniej profesjonalny niz LeBron...

 

 

to zle wywniskowales, chyba zbytnio sie podniecasz piszac posty na forum.

To co cenisz w Jamesie jako koszykarzu, musisz mi to wyjaśnić bo mnie to bardzo zaciekawiło, grę już wykluczyliśmy więc powiedz co

W ktorym momencie wykluczylismy gre?

Prosze nie rzucaj pustymi frazesami bez poparcia, albo przejdziesz do konkretow albo przestan marnowac moj czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie rzucaj pustymi frazesami bez poparcia, albo przejdziesz do konkretow albo przestan marnowac moj czas.

O ludzie, wiesz czas to zmarnowali w szkole na uczenie ciebie pisania, tragedia ta cała dyskusja na stronie :roll:

 

ale wysilę się na finalne zestawienie zestawienie:

z jakimi roznymi? Link poprosze.

Ja nie jestem archiwum os Wadea, wejdż sobie na hoopsa czy inne strony zajmujące się plotkami itp.

jednak okazuje mniej profesjonalny niz LeBron...

Nie bo określił precyzyjnie warunki powrotu.

W ktorym momencie wykluczylismy gre?

A co do sedna, nie wiem skad wywnioskowales ze sie "podniecam" jego gra. Wklej prosze jakis fragment w ktorym sie "podniecam" jego gra

To pozostawie bez komentarza bo już sam nie rozumiem, czy jarasz się jego grą czy nie, czy masz mnoga osobowość i dlatego piszesz raz tak raz tak :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie rzucaj pustymi frazesami bez poparcia, albo przejdziesz do konkretow albo przestan marnowac moj czas.

O ludzie, wiesz czas to zmarnowali w szkole na uczenie ciebie pisania

juz ci raz pisalem o wycieczkach osobistych. Nie masz argumentow to nie pisz.

 

z jakimi roznymi? Link poprosze.

Ja nie jestem archiwum os Wadea, wejdż sobie na hoopsa czy inne strony zajmujące się plotkami

czyli brak argumentow, ok nie zaskoczyles mnie.

 

jednak okazuje mniej profesjonalny niz LeBron...

Nie bo określił precyzyjnie warunki powrotu.

jakie to warunki? prosze wypunktuj.

 

 

 

W ktorym momencie wykluczylismy gre?

A co do sedna, nie wiem skad wywnioskowales ze sie "podniecam" jego gra. Wklej prosze jakis fragment w ktorym sie "podniecam" jego gra

To pozostawie bez komentarza bo już sam nie rozumiem, czy jarasz się jego grą czy nie, czy masz mnoga osobowość i dlatego piszesz raz tak raz tak :wink:

Czy gdziekolwiek napisalem ze sie jaram jego gra? czy gdziekolwiek napisalem ze sie nia podniecam? prosze zacytuj, czy moze znowu mam sobie szukac na hoopshype? rzucasz w eter jakies totalne pierdoly, bez zadnej sensowej argumentacji, twoje posty maja ZERO konkretow, sama paplanina w blocie. pozostawiam cie w tym brodziku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdziekolwiek napisalem ze sie jaram jego gra? czy gdziekolwiek napisalem ze sie nia podniecam? prosze zacytuj, czy moze znowu mam sobie szukac na hoopshype? rzucasz w eter jakies totalne pierdoly, bez zadnej sensowej argumentacji, twoje posty maja ZERO konkretow, sama paplanina w blocie. pozostawiam cie w tym brodziku.

Ja nigdy nie bronilem na tym forum LeBrona i nie jestem jakims jego wielkim fanem. Ot cenie go jako koszykarza

To co cenisz w Jamesie jako koszykarzu, musisz mi to wyjaśnić bo mnie to bardzo zaciekawiło, grę już wykluczyliśmy więc powiedz co :D

W ktorym momencie wykluczylismy gre?

Prosze nie rzucaj pustymi frazesami bez poparcia,

Wyłoże ci to tak prosto jak to tylko możliwe, skoro napisałes że cenisz Jamesa jako koszykarza TO CO PRZEZTO ROZUMIESZ, powinienem sobie darować dochodzenie ale seryjnie mnie to bawi więc nie mogę poprzestać.

 

Co do argumentów to mam ci skopiować strony z hoopsa czy realgm, bystrzach z ciebie jestem pewny ze sobie poradzisz i trafisz jakoś na nie żeby się poduczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ze cenie go za to co robi na parkiecie. Nie interesuje mnie czy po meczu wraca do zony i dziecka czy idzie z cycata laska do kina, jesli w pracy jest o czasie i sie z niej wywiazuje jak powinien to jest ok.

 

A co do argumentow to tak skopiuj, bo jesli nie masz nic na poparcie swoich slow to nie zasmiecaj forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z nowych wieści na Yahoo pisali, że według sztabu Bulls James to wyrośnięty dzieciak, taką ma mentalności i że tak go w Cavs traktowali, tam była jeszcze mowa że jeśli bedzie grał w Chicago to podejście do jego osoby ulegnie zmianie. Ogólnie ciekawa sprawa, no i czy Bulls wogóle jeszcze chcą mieć w swoim skąłdzie Lebrona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 letni kontrakt? Jaki w tym ma interes? Czy ja o czymś nie wiem?

 

Cleveland jest oczywiście prawdopodobną opcją ale ze względu na podpisanie maksymalnego 6-cio (10,5% wzrostu rocznie) a nie 5-cio (8% wzrostu) letniego kontraktu, jaki mógłby dostać w innym klubie.

 

Rozumiem, jakby dostał kontrakt 3-letni, wtedy po zakończeniu miałby status weterana z 10-letnim stażem i podpisuje nowy kontrakt zaczynający się od wyższej kwoty (35% wartości capu, pewnie ponad 20 baniek za 1-szy sezon, weterani z 7-9 letnim stażem to wartość 30% capu, ok. 17 milionów w pierwszym sezonie).

 

Wytłumaczcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.