Skocz do zawartości

Czy szopka z Lebronem osiągneła granice absurdu?


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że to LeBron opłaca media, żeby robiły "szopke".

 

To normalne, że o najlepszego gracza w lidze każdy stara sie jak może, bo to wielka szansa zarówno dla klubu jak i miasta, by graał tam taka gwiazda. Przyjście takiego LBJ do Knicksów oznaczałoby wielomilionowy wzrost wartości organizacji, więc jest o co sie starać. Wade i Bosh czegoś takiego nie dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie dary?

zloto, mirra i kadzidlo.

 

nchlopaku napisalem tez, ze rownie dobrze to media moga robic ta szopke i jestem w stanie w tyo uwierzyc bo znam w miare realia panujacego swiata, wiec nie wiem po co sie burzysz.

 

zeby nie brac udzialu w festynach postanowil przyjac przedstawicieli klubow u siebie. Swoja normalnoscia bije na leb Wade czy Bosha.

caly czas nie widzisz meritum. czy rozumiesz, ze james poczatkowo wlasnie chcial tych festynow, polaczonych z promocja w kazdym miescie modelu lebronow w kolorach klubu? zdajesz sobie z tego sprawe czy nie?

 

dopiero po nagonce mediow odpuscil ta opcje.

 

przynajmniej tak wynika z przeciekow. i mnie o to chodzi. ale spokojnie. poczekam jak sytuacje sie rozwinie i wtedy sie wypowiem. pewnie jak juz opusci cleveland, wyjdzie wiecej info na swiatlo dzienne, wiec bedziemy mieli wieksze rozeznanie.

 

poki co macie racje: james jak malo kto ma porawo do szopki

bo ma do tego powody?

bo Lebron jest dużo wszechstronniejszy.

i poza tym

bo tacy jak Ty robia ta cala szopke

nba.com

http://i48.tinypic.com/5tz290.jpg

espn.com

http://i50.tinypic.com/23kytcm.jpg

cnnsi.com

http://i45.tinypic.com/mrda1v.jpg

 

milo, ze tak wysoko mnie stawiasz, i ze mam az taka moc kreowania szopek. lol

 

edit:

dodatkowo za odejsciem lbj z cavs moze przemawiac jakis bonus od nike (ile nie wiem) za gre w duzym miescie. la, chi cz ny. wiec raczej do miami nie pojdzie jesli juz postanowi ze odejdzie

wg loraka zadnego takiego zapisu nie bylo. to podobno jest jakis mit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie dary?

zloto, mirra i kadzidlo.

 

nchlopaku napisalem tez, ze rownie dobrze to media moga robic ta szopke i jestem w stanie w tyo uwierzyc bo znam w miare realia panujacego swiata, wiec nie wiem po co sie burzysz.

no to taka nagonke robia media i inne "szare myszki" (no offense) jak Ty ktorzy czepiaja sie LeBrona za wszystko na wszystkich forach na swiecie

 

zeby nie brac udzialu w festynach postanowil przyjac przedstawicieli klubow u siebie. Swoja normalnoscia bije na leb Wade czy Bosha.

caly czas nie widzisz meritum. czy rozumiesz, ze james poczatkowo wlasnie chcial tych festynow, polaczonych z promocja w kazdym miescie modelu lebronow w kolorach klubu? zdajesz sobie z tego sprawe czy nie?

Nie, daj linka do chociaz JEDNEJ wypowiedzi ze on tego chce. Prosze daj linka do JEDNEJ jego wypowiedzi, wtedy sie zamkne. Jesli nie dasz linka to przestan zasmiec to forum swoimi insynuacjami.

dopiero po nagonce mediow odpuscil ta opcje.

link do faktow poprosze, Twoje fantazje zachowaj dla siebie.

 

 

 

bo tacy jak Ty robia ta cala szopke

nba.com

http://i48.tinypic.com/5tz290.jpg

espn.com

http://i50.tinypic.com/23kytcm.jpg

cnnsi.com

http://i45.tinypic.com/mrda1v.jpg

 

milo, ze tak wysoko mnie stawiasz, i ze mam az taka moc kreowania szopek. lol

Pewnie robia to media, a potem podchwytuja to tacy jak Ty i brandzluja sie tym publicznie. tak wysoko cenie Twoje posty w tym temacie...

 

edit:

dodatkowo za odejsciem lbj z cavs moze przemawiac jakis bonus od nike (ile nie wiem) za gre w duzym miescie. la, chi cz ny. wiec raczej do miami nie pojdzie jesli juz postanowi ze odejdzie

wg loraka zadnego takiego zapisu nie bylo. to podobno jest jakis mit.

tez cos o tym slyszalem, ale to tylko nasze dywagacje, nikt z nas nie wie jak jest, wiec przynajmniej ja wstrzymam sie z ocena i komentowaniem tego typu informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest sens w ogole z toba dyskutowac soobi

czepiaja sie LeBrona za wszystko na wszystkich forach na swiecie

mam wazniejsze rzeczy na glowie. lebronem przejmowalem sie dopoki byl w grze (w playoffs)

 

Nie, daj linka do chociaz JEDNEJ wypowiedzi ze on tego chce.

daj jednego, ze on tego nie chce?

linki mialem na twitterze, sorry ale nie bede teraz odswiezal twittow sprzed tygodnia

podchwytuja to tacy jak Ty i brandzluja sie tym publicznie. tak wysoko cenie Twoje posty w tym temacie...

no comment. trzymasz fason

ja wstrzymam sie z ocena i komentowaniem tego typu informacji.

i nagle jaki polityczny sie zrobiles. nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, daj linka do chociaz JEDNEJ wypowiedzi ze on tego chce.

daj jednego, ze on tego nie chce?

 

rotfl, smieszny jestes.

To Ty mu cos zarzucasz wiec niech za tym stoja jakies argumenty a nie fantazje jednego z uzytkownikow forum.

A chcesz zebym dal Ci linka do tego ze LeBron nie chce brac udzialu w tourach:

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=5329335

 

 

Rozmawiajmy o faktach a one sa takie ze LeBron zachowuje sie najbardizej profesjonalnej z calej grupki rozszalalych FA. Nie robi z siebie primadonny, robi jakas liste zyczen, zaprosil do siebie zespoly z ktorym chce porozmawiac i to wszystko.

 

Prosze napisz cos co jest poparte faktami, bo poki co rzucasz swoimi imaginacjami na lewo i prawo i masz pretensje do LeBrona sam nie wiesz o co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiajmy o faktach a one sa takie ze LeBron zachowuje sie najbardizej profesjonalnej z calej grupki rozszalalych FA. Nie robi z siebie primadonny, robi jakas liste zyczen, zaprosil do siebie zespoly z ktorym chce porozmawiac i to wszystko.

a co masz do zarzucenia pozostalym fa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie mam nic, wisi mi to czy Wade umawia sie na obiady z kolegami z parkietu (ktorzy tez sa fa) i potem mowi do mediow ze jeszcze nie zaczal rekrutowac. Wisi mi to co Bosh pisze na twitterze, czy sporzadza sobie "wish list". Nie mam zamiaru negowac ich za to i pisac jakie to z nich sa pajace itd... Ale jak ktos pisze ze LeBron robi szopke a Wade i Bosh nie to mi rece opadaja. Jesli ktos chce juz komus przypiac latke "szopki" to wieksze podstawy ma do wlepienia jej Wade'owi czy Boshowi niz Bronowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade jasno sie okreslil. co w tym zlego ze szuka partnerow do gry? Bosh przekazal klubowi liste zespolow w ktorych chcialby grac, zeby ten nie zostal z pustymi rekami po jego odejsciu tylko sprobowal cos dostac w zamian. lebron nie zrobil nic, ani nie powiedzial ze zostaje, ani nie przedstawil klubowi swoich planow jak bosh tylko przyjmuje delegacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg loraka zadnego takiego zapisu nie bylo. to podobno jest jakis mit.

pokaż jakieś wiarygodne informacje, które stwierdzałyby, że taki zapis istniał. bo z tego co czytałem - artów teraz mi się nie chce szukać - to i ludzie związani z LeBronem i dziennikarze, w tym miejscowi z cleveland, wyraźnie zaprzeczali istnieniu takiego zapisu, który po prostu jest bajką wymyśloną po to, by było o czym gadać. podobnie jak teraz ty i spółka wymyślacie sobie powody do gadania o szopce, a potem na tą szopkę narzekacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wade jasno sie okreslil. co w tym zlego ze szuka partnerow do gry?

wg.mnie nic zlego, tak samo jak nic zlego ze LeBron przyjmuje przedstawicieli klubow u siebie. Skoro Wade sie okreslil to po co bedzie jezdzil po innych klubach?

 

Bosh przekazal klubowi liste zespolow w ktorych chcialby grac, zeby ten nie zostal z pustymi rekami po jego odejsciu tylko sprobowal cos dostac w zamian.

wrong. Bosh przekazal liste zyczen zeby zrobic s'g'n i dostac wiekszy kontrakt.

 

lebron nie zrobil nic, ani nie powiedzial ze zostaje, ani nie przedstawil klubowi swoich planow jak bosh tylko przyjmuje delegacje

No i co w tym zlego, ze przyjmie u siebie przedstawicieli klubow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się szopką nie przejmuję i każdemu polecam, zresztą jak zwykle, zapewne przez przypadek, najbardziej jeżdżą po LeBronie ci co zawsze po nim jeżdżą, a bronią ci, co zawsze go bronią. Lebron znika w meczu PO, Lebron nie podaje dresu ballbayowi, LeBron dostaje drugie MVP, Lebron rzuca 40-10-10 w serii i odpada, LeBron robi zamieszanie w offseason - co się nie dzieje po tych samych stronach barykady, również na tym forum, zawsze stoją ci sami ludzie. Wnioskuję stąd iż jakieś 95% stanowiska, jakie ktoś zajmie wobec obojętnie jakiej akcji z LeBronem, ma swoje źródło w tym czy LeBrona lubi czy nie lubi.

 

Chciałbym jednak wypowiedzieć się w sprawie komitetów, audiencji, celebrities itp. Obciach i żenada jest, owszem. Tylko, że mamy tu do czynienia z chyba największą gwiazdą sportu w ogóle, która nie jest tylko sportowcem, ale siłą marketingową, za którą idą miliony dolarów i profity dla miejsca, w którym będzie grał. Gdyby Bill Gates powiedział, że chce do jakiejś gminy w Polsce przenieść wszystkie fabryki i headquarters Microsoftu to wszędzie witałyby go zespoły pieśni i tańca, młodzież w strojach ludowych z chlebem i solą i pan burmistrz gotowy oddać każdy centymetr kwadratowy miejsca i jeszcze dorzucić rentę swojej żony. Z LeBronem jest tak samo, każdy skorzysta na jego obecności w danym mieście, więc każdy robi co może, a niektórzy by chcieli, żeby powiedzieć leBronowi "masz tu 17 baniek za rok, bierzesz albo nie zawracaj dupy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że sami tą szopkę robimy. gazety i portale piszą żeby zarobić. Bron coś powie napisze i jest to rozdmuchiwane. A My/Wy idziemy owczym pędem i sami rozdmuc***emy sprawę. Jak widać jest na tym kasa po naszym i ogólnoświatowym zainteresowaniu. Więc nawet ci co mówią że ta szopka jest popierd..... to sami w niej uczestniczą pisząc i czytając fora i newsy. Ja nie czytam newsów o Bronie bo gdzie wyląduje to mnie to zwisa ale swoje dopisałem :shock:

 

Pozdrawiam wszystkich którzy twierdzą że to szopka a sami w niej uczestniczą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, szopka.. fajnie jest, mi sie podoba, jest o czym czytac, chcecie czy nie ale obecnie "lebron szuka nowego klubu" to jedyna koszykarska rozrywka wychodzaca z nba, ja np, chcialbym obejzec mecz z tych PO bulls-clev wtedy co bulls wygrali, jesli ktos ma linka to ladnie prosze :P

 

mnie nie wkurza to co wychodzi od lebrona i innych FA, ale to co przed nwesem pisze source albo raport.

np. jeden sourus podaje ze lebron bedzie mial pytania dotyczace rosteru bulls, bo przydalby sie spadajacy kontrakt w nastepne lato, zeby stworzyc jeszcze jakies prespektywy. Albo jeszcze inne, np ze bosh i lbj w bulls to 'done deal' ale juz za dwa dni juz nie takie 'done deal'. nie bede sie 'denerwowal' tym ze lbj spotkal sie z boshem i wadem, ze wade (najlepszy gm w nba) daje rileyowi kartke z nazwiskami do podpisania, ze bosh pisze na twicie o tym co ma robic w lato. To jest normalne szukanie najlepszego wyboru, pamietajmy ze tu chodzi o kase, ale dla bosha i lbj tutaj powinno sie liczyc mistrzostwo. 'szopka' to te eksperty z yahoo, espn, i innych co z dupy biora informacje o tym o co lebron bedzie sie pytal chicago bulls. szopka to wszystkie newsy w ktorych nie ma napisane "lbj/bosh/wade powiedzial: ".

 

a co do najnowszej szopki, clevland i snt za jamesa absolutly nie!!

a edit jeszcze,

na espn jest juz zegar odliczajacy ;p

 

a z nie-szopki: bosh zmienil fryzure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szopka to pisanie na forum kazdej nawet najbardziej debilnej ploty i spuszczanie sie nad wypasionymi rosterami Bulls kiedy nawet jeszcze nie ma prawdziwego offseason... to jest szopka

 

a z nie szopki- LeBron fryzury nie zmienił

 

 

PS: Ciekaw jestem ilu kibiców będzie miało Cavs w przyszłym sezonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czegoś takiego nie pamiętam, być może dlatego że wielcy gracze raczej klubów nie zmieniają, są na tyle dobrzy że im się to niezbyt opłaca, dlatego teraz po raz pierwszy taki porąbany szum, ja tam na to wszystko kładę lachę, ale trochę mnie jednak irytuje jak szukasz jakiś ciekawych wieści w sprawie wymian itd. to cholera z 70% jest o Jamesie.

 

W ogóle tak mnie dziwi ile tutaj luda jest kibicami gracza nie drużyny, tak jak gdyby basket był dyscyplin indywidualną a nie zespołową, coś na miarę boksu, może wam się pasje porąbały. Takie stawianie ołtarzyków jednemu kolesiowi, i żeby to jeszcze była jakaś legenda w stylu Mj itd. po zakończeniu kariery ale tak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Clippers sent out an e-mail message to announce that the team had scheduled a meeting with LeBron James.

We are honored to be one of the select organizations to have been invited to meet with LeBron James and his team," general manager Neil Olshey said in a statement. "At that time, we intend to present the many reasons why his joining our organization is the best possible choice he could make."

An image of LeBron James already graces a famous court in New York City.

 

On the Rucker Park court in Harlem, a portrait of James wearing a Knicks uniform was unveiled. The large image is just over the halfcourt line.

 

James meets with the Nets and Knicks on Thursday in Ohio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.