Skocz do zawartości

LAKERS -świętujemy sukces i planujemy sezon 2010/2011


sadek69

Rekomendowane odpowiedzi

panowie szanujmy sie.

 

crittenton? kim on w ogole jest? to ten gosc co machal gilbertowi bronia przed nosem? jezeli to ma byc nasze wzmocnienie na PG, nasza nadzieja na zastepstwo dla fisha to ja juz wole pozostac przy tym co jest. cenie chlopaka, doceniam jego ateltyzm, rozumiem nawet, ze przez te 2 lata mial pecha, podobnie jak shannon i nie dano mu mozliwosci na rozwoj ale to nie ta polka. jezeli ma to byc trzeci rozgrywajacy po starterze i fishu to ok ale nie jezeli to ma byc glowna opcja. farmar daje to samo plus doswiadczenie i ogranie w trojkatach

 

cj watson, steve blake, randy foye - poprosze kogos z tej polki.

 

sa spore szanse na foya. wizards szukaja oszczednoscvi, w drafcie wybiora walla, maja w zanadrzu gilberta i prawdopodobnie nawet nie beda mysleli o zatrzymaniu tego chlopaka. dajmy mu 3-4 banki i mamy swietnego startera. wyciagnac mozna tez blake'a i cj watsona za taka kase. critt ok ale tylko jaki trzeci PG za jakies minimum.

 

choc milo ze strony critta, ze zaproponowal swoja osobe do ligi letniej, ze chce sie pokazac i powalczyc o spot w rosterze.

 

tez wiecej sie spodziewalem po brownie. zreszta on chyba sam sie wiecej spodziewal po sobie. troche przeszkodzila mu kontuzja/kontuzje kciuka, wiec mam cicha nadzieje, ze sprobuje pozostac by w przyszlym roku wyrobic sobie jeszcze nazwisko. w tym sezonie mial taki okres w srodku sezonu, ze co drugi mecz praktycznie robil +10, pobijal punktowe rekordy kariery wiec mysle, ze stac go na wiecej w przyszlym sezonie.

 

sasha bedzie w contract year.

 

reszty plotek nawet nie bede komentowal.

mike miller- nie mamy kasy na niego

timak, owszem ale za minimum

 

dziekuje dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa spore szanse na foya. wizards szukaja oszczednoscvi, w drafcie wybiora walla, maja w zanadrzu gilberta i prawdopodobnie nawet nie beda mysleli o zatrzymaniu tego chlopaka. dajmy mu 3-4 banki i mamy swietnego startera. wyciagnac mozna tez blake'a i cj watsona za taka kase. critt ok ale tylko jaki trzeci PG za jakies minimum.

a jest wogole jakas plotka o zainteresowaniu nim z naszej strony?

 

pasowalby mi rowniez larry hughes za mala kase ale to tylko moje fantazje. swietny obronca i do tego niezly rzut ale on sie jeszcze nadaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2:

 

Nie wiem gdzie to wyczytałeś. Pincus napisał wprost, że Buss nie ma zamiaru wydawać MLE. Zresztą bodaj w timesie pisali w podobnym tonie. Raczej nie nastawiałbym się więc na takich graczy, jak Felton czy Foye. Watson to już w ogóle, bo jest zastrzeżony. Jeśli sprawdzi się wariant oszczędnościowy, to będę usatysfakcjonowany wymianą Farmara i Browna na Crittentona i strzelca (House?), oraz pozyskaniem weterana pod kosz (Kurt Thomas, Juwan Howard, może Kwame). Do tego rozsądnie wykorzystać 43. pick i roster wyglądałby lepiej, choć nasze szanse na 3-peat opierałyby się na bardzo chwiejnych podstawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, że nic nie słychać o jakimś podkoszowym, najlepiej centrze. Temat swingmana poruszony, ale centra nie. A bez wzmocnieniem pod koszem może nie być tak kolorowo przy możliwych transferach innych ekip.

 

J. O'Neal jest wolny w to lato?

jest wolny poruszylem juz lekko temat centra ale bardziej omawiane jest wzmocnienie pg

 

wazna sprawa wg mnie jest podpisanie jakiegos weterana na C za minimum, lepszego niz dj. mohammed, miller, kwame ,JO , milicic na jakies drobne minuty tez niezly ale chyba wraca do eu

 

jo plus bynum na zmiene po dwadziesciakilka minut to dobre rozwiazanie dla zdrowia obu. byliby oszczedzani przez caly sezon a w po zwiekszenie munut ab i skrocenie jo. do tego odpada problem z faulami czy to ab czy gasola bo na zmiane jest odom i jo

ale jezeli lekersi wogole wykorzystaja mle to nie bedzie ono racZej przeznaczone na wysokiego tylko na jakiegos guarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o minimum dla weterana. JO miał cały czas wysoki kontrakt. Lata już swoje ma i zdrowie nie takie od dłuższego czasu więc może czas pomyśleć o pierścieniu i emeryturze?

 

jest wolny poruszylem juz lekko temat centra ale bardziej omawiane jest wzmocnienie pg

Czytałem, ale chodziło mi o jakieś informacje czy przecieki związane z Lakers, Mitchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jendras, kwestia mle byla omawiana fakycznie ale z tego co kojarze, to mowili o tym, ze nie pojdzie pelne mle na 1 zawodnika.

 

patrzac na to jak tegoroczne lato obfituje w gwiazdy, foye moze byc do wziecia za 3-4 banki. raz, ze na tyle zasluguje swoja gra a 2, ze wiecej nie da mu rynek. 3, ze napewno ktos sie skusi na granie w lakers na pg za nizsza stawke. ktos kto bedzie chcial sie wypromowac na rocznym-2rocznym kontrakcie.

 

wszystko zalezy od tego co zrobi farmar i czy pozwola mu od tak poprostu odejsc. i w ogole jaki jest plan.

 

pierwsze plotki mowily wprost o zainteresowaniu z naszej strony pg na miare s5, co oznacza wlasnie polowanie na takiego foya-blake'a. pozniej mowa o weteranie pod kosza (juwan howard) i swingmanie.

 

we'll see ale nie wierze w to, by w tym roku pozwolili zespolowi poprostu sie zestarzec o rok.

 

bardzo mozliwe, ze przetrzymaja farmara, ponegocjuja, dadza mu wyjsc na rynek i suma sumarum nikt nie zaproponuje mu wiekszej kasy, wtedy wyrownaja oferte i beda mieli niepelnoprawnego startera za mala kase znajacego druzyne i trojkaty. wcale nie taka glupia opcja. tylko, zeby nie bylo tak jak przed rokiem, ze 2-3 rzuty fishera zaslepia mitchowi oczy i skonczy sie na graniu nim w s5 kolejny sezon.

 

edit:

poki co, corka phila napisala na twitterze, ze phil prawdopodobnie juz skonczyl trenerska kariere. dzis mial jakies badania w LA, wiec wszystko wskazuje na to, ze jego stan zdrowia nie jest fajny...

 

brian shaw head coachem? uua

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę, była plotka na bleacherreport, a to stronka, na której każdy może zamieszczać artykuły. Pincus od początku pisał, że Lakers mają do zaoferowania minimum. Farmara nie ma sensu trzymać - on chce odejść, my go nie potrzebujemy. Wolę Crittentona. Jeśli Lakers będą gotowi wydać te 3-4 bańki, to Foye jest ciekawą opcją, jednak po tytule w 2002 roku Buss pozwolił na zlekceważenie sygnałów alarmowych, więc nie zdziwiłbym się, jeśli tym razem skończyłoby się to podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy dzien, nowa plotka

raja bell.

hym. jeden z tych gosci, ktorych wczesniej wymienilem na mojej prywatnej liscie zyczen.

co daje bell? trojki i defensywe. idealnie pasuje do lakers'11. kogos takiego wlasnie nam potrzeba.

ktos zapyta: a co z tym?

odpowiadam: co bylo to bylo. podobno sam kobe zaproponowal bella jako kogos, kogo chcialby w skladzie. bell podobno mowi, ze chcialby grac w 2 zespolach: heat i... lakers. podobno nie chce kasy tylko tytulu. taki mlodszy bardziej defensywny grant hill. moze nie z takim iq i passing skills ale to gosc, ktory co noc jest w stanie rzucac po 10 punkow

 

kogos takiego nam brakowalo w tegorocznych playoffs.

 

sam jestem ciekawy jakby to bylo miec bella po naszej stronie ale to sa profesjonalisci, wiec nie byloby chyba zadnego problemu, o czym swiadczy zreszta reakcja kb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na moment wrócę do Jaxa. Od kilku dni właściwie jest mały huczek z tymi pogłoskami, których potwierdzeniem miałby być wpis na twitterze córci, o czym wspomniał bb2. Jestem ciekaw, skoro już prognozujemy/przewidujemy - w jakim miejscu byliby LAL z innym trenerem. Fakt, że w sezonie 2004/05 mieliśmy pokaz bezsilności Lakersów, ale chętnie zobaczyłbym w LAL "legacy" Jacksona w akcji bez niego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaw pracuje z nim od 11 lat więc jako ewentualny następca, namaszczony przez Zena będzie w sam raz. Do tego Serce mistrza i Kobe z Fishem jako liderzy i boiskowi mentorzy. Nie powinno to odejście jakoś zmniejszyć naszych szans czy strącić z tronu, jednak nadal liczę, że Jax wróci. Ten jeden, ostatni raz. Po 4 3peat w karierze. Mówią o tym wszyscy gracze od DJa przez Bynuma, Ron Rona po Gasola, Kobe. Wszyscy chcą Jaxa, podobnie Jeanie będzie próbowała go nakłonić do powrotu gdy wyniki badań lekarskich okażą się pozytywne i nie będzie jakiś przeciwwskazań. A ten sezon byłby dla Shawa taką próbą przed przejęciem steru w przyszłym roku i jego rola u boku Phila powinna zostać zwiększona. Może podczas uciążliwych podróży w RS parę razy powinien wystąpić już jako HC? Nie wiem. Mam nadzieję, że Mitch, Magic i reszta ekipy przekona Jaxa do powrotu i co najważniejsze zdrowie dopisze Philowi. Bo tylko to jest przyczyną ewentualnej decyzji o zakończeniu kariery.

 

e: Scott mnie nie przekonuje jako trener, fajnie prowadził NOH i NJ ale zawsze w którymś momencie pojawiał się kryzys i bunt na pokładzie, a zespół potem długo się odbudowywał. Nie chcemy tego w LA. Shaw to odpowiedni kandydat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa sprawa z ym philem. z 1 srony historyczna walka o trzeci 3peat ale z 2 strony, moze odejsc jako zwyciezca. nie wiadomo co bedzie za rok przeciez. dokonal wiele, ma o 2 tytuly wiecej od reda. nic juz nikomu nie musi udowadniac.

 

obserwuje go od dluzszego czasu i mysle, ze choc zdobyl kolejne ytuly to nie jes tk dobrym trenerem jak kiedys. mam wrazenie, ze on sie troche wypalil. nie widzialem w nim juz takiego zaangazowania jak kiedys. wiec to moze i dobrze, ze nadarzaja sie warunki i moment by odszedl. to moze byc wlasciwy moment by druzyne przejal ktos inny, ze swiezym spojrzeniem na sprawe.

 

u jaxa malo widzialem zaskakiwania przeciwnika. jasne, zawsze byl w tej niekorzystnej sytuacji bo to od zadawal zawsze 1 cios i to pod jego zespol wszyscy sie podporzadkowywali, niemniej za czesto przysypial badz nie znajdywal odpowiedzi.

 

tak bylo w 04, 08...

 

shaw to ciekawa sprawa. zapewnia ciaglosc i daje czestsze reakcje w czasie spotkan, ktorych u phila brakowalo szczegolnie w czasie RS, bo w po to byla juz inna bajka. jest z druzyna niemal od zawsze, wiem ze kobe mial czasy kiedy siadajac na lawce tylko z nim gadal co tylko pokazuje, ze nawet u kb ma chody.

 

byron scott to rowniez ciekawa opcja. kto wie, czy nie ciekawsza. scott swietnie potrafi przygotowac druzyny kondycyjnie i defensywnie. ogladalem kilka programow tv o nim i widac u niego swietny warsztat renerski. sukcesy tez mial. minus to pewnie wieksza zmiana systemu, choc moim zdaniem nie do konca to musi wyjsc nam na zle. odkad gramy gasolem i drew bylo wiecej odejsc od tradycyjnych trojkatow niemniej, czasami zalowalem, ze czesciej nie gramy innym systemem.

 

z 2 strony tytuly jaxa mowia same za siebie.

 

osobiscie uwazam, ze phil nie wroci. i u nie chodzi o kase. on swoje zrobil, udowodnil, teraz chce w spokoju zyc. zasluzyl na to jak malo kto a skoro taki jest stan zdrowia to tym bardziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.