Skocz do zawartości

LAKERS -świętujemy sukces i planujemy sezon 2010/2011


sadek69

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak. nie ma ludzi nie do zastapienia ale milo miec w skladzie kogos takiego jak ariza czy shannon, ktorzy swoimi dunkami nie raz potrafili obudzic pubilke w staples. chocby z tego wzgledu to sa ciekawi gracze, z 2 strony undersized SG... brown w ogole niezle sie zalapal na 2 mistrzostwea. jeszcze 1,5 roku temu byl nikim w charlotte. u phila wskoczyl w idealny spot, bo zrobilo sie miejsce i chyba malo kto spodziewal sie, ze shannon tak bedzie gral.

 

gdyby byla mowa o tych 2 bankach ktore mial to dla mnie byloby to fair.

fair bylyby nawet te 9-10 baniek w 3 latach tylko czy to jest to czego bankowo chcemy? role energizera powinien przejac ebanks, zas trojki i minuty powinien przejac jakis nowy gosc jak wspomniany bell, tylko nigdzie nie jest powiedziane, ze bell zgodzi sie grac za minimum u nas a inne kontrakty w gre nie wchodza w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było info, że Bell ponoć zgodził się grać za minimum u poważnego contendera.

 

Wybacz Badboys, ale pomimo Twojej ciągłej asekuracji, że Lakers mogą przegrać i że w Bulls powstanie paka która ich pokona to ja akutalnie widzę dla nich żadnej konkurencji ;)

 

Wiem, że to jest sport i wszystko się może zdarzyć, ale jeśli w Lakers wszyscy będą zdrowi i będą grali swoje to nie widzę ekipy mogącej im dotrzymać kroku. Nawet Bulls z Noah, Boshem, Jamesem i Rosem.

 

Oczywiście jeśli Lakers utrzymają swój skład i dodadzą brakujace elementy. Z drugiej strony jednak Cię rozumiem. Nie chcesz wyjść na pyszałka i bardzo dobrze, że zachowujesz zdrowy rozsądek, bo po dwóch tytułach łatwo go stracić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo tez info, ze bell jest juz po slowie z miami.

 

to, ze shaw nie zostal trenerem w cavs nie oznacza, ze bedzie trenerem w lakers. phil wciaz nie podjal decyzji. w sumie nie dziwie sie cleveland, ze zatrudnili scotta a nie shawa bo ten ma spore doswiadczenei i nagrody. shaw o jakby nie bylo rookie, choc po takim warsztacie u phila powinien byc niezlym coachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się zastanowił, jak długo możemy się z Fishem targować... bo kto może być nim zainteresowany? Tylko contender, bo normalny team potrzebuję grajka na RS. Boston odpada, ikona LAL nigdy tam nie wyląduje:) Orlando? Nelson, Williams i jest za ciasno. Team z Lebronem mógłby go chcieć, ale tu mamy czas dopóki ten team nie powstanie. A na zachodzie Spurs chyba nie mogą (cap), Dallas z dwoma dziadkami na PG daleko nie zajedzie, Denver? nie pamiętam kto tam jest rezerwowym PG, ale Derek tam nie pasuje. Także Mitch ma dużo czasu na targowanie się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co się tu z nim targować. On na 5 baniek nie zasługuje. Tak samo jak Brown na 10/3 moim zdaniem.

 

Lakers znowu mogą się sfrajerzyć dając im tyle. Tak jak z Waltonem i Vujacicem.

 

A Fisher wątpię, że gdziekolwiek indziej pójdzie. Ze względu na zdrowie jego córki jedyne opcje to LA i NY.

 

Knicks raczej odapają, więc albo zostanie w LA, albo emerytura.

 

Mając takie opcje do wyboru, to mają trochę oleju w głowie zgodziłby się choćby na minimum.

 

A może Lakers dadzą Brownowi 10/3, tylko po to żeby machnąć jakieś ciekawe S'n'T z nim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers znowu mogą się sfrajerzyć dając im tyle. Tak jak z Waltonem i Vujacicem.

nie porownywalbym tych dwoch sytuacji. Fish i brown moga dostac razem ok 6mln/sezon i sa lepszymi grajkami niz druga para. luke i sashka dostali lacznie ponad 10/sezon. dodatkowo ich kontrakty zostaly podpisane na dluzej.

A może Lakers dadzą Brownowi 10/3, tylko po to żeby machnąć jakieś ciekawe S'n'T z nim ?

tylko kogo ciekawego moglibysmy dostac za niego i taka wartosc kontraktu w s'n't? chyba ze poszedlby za jakiegos goscia razem z sasha w paczce to wtedy ok

 

dla mnie to moga nawet dac 10 mln dla fisha za ten jeden sezon (i w sezonie oddac za kogos i podpisac go po 30 dniach od wykupienia za minimum :D ). byle podpisanie jego nie blokowalo podpisania innych fa. jezeli maja mu dac 5 mln czy minimum a i tak nie bedzie mialo to wplywu na pozostale ruchy tego lata to nie bede mu zalowal i mowil ze nie zasluzyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że chodziło mi o Browna plus kogoś ;)

 

A co do Fisha to jasne, że jeśli by to NIE blokowało innych ruchów to może i ze 20 baniek dostać. Problem w tym, że pewnie będzie blokowało.

 

A co do powrotu po 30 dniach to kiedyś Buss i Kupchak mówili, że się w to nie bawią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do powrotu po 30 dniach to kiedyś Buss i Kupchak mówili, że się w to nie bawią

wiem wiem niestety... ale moze im sie poprzestawia w glowach w miedzyczasie :D

 

chcialbym u nas feltona ale niestety on nie podpisze za mle a bobcats nie wezma browna i sashy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg chada forda, lakers koncentruja sie ze swoim mle na steve blake'u (a jednak?!) oraz na rajy bellu ze swoim minimum. 2 ciekawe opcje. gdyby wypalily, lakers pewnie odpusciliby farmara i browna.

 

swoja droga indiana zaproponowala jordanowi 1-roczny kontrakt. co nie zmienia faktu, ze i tak widze go w pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powiedział Jax to ten ostatni raz! Mam nadzieję, że zwycięski i za rok zobaczymy kolejny banner i koszulkę Jaxa pod sufitem hali. No i Shaw ma dostać większą rolę by powoli wprowadzać się w rolę HC, którą obejmie po nadchdzącym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co się tu z nim targować. On na 5 baniek nie zasługuje. Tak samo jak Brown na 10/3 moim zdaniem.

 

Lakers znowu mogą się sfrajerzyć dając im tyle. Tak jak z Waltonem i Vujacicem.

 

A Fisher wątpię, że gdziekolwiek indziej pójdzie. Ze względu na zdrowie jego córki jedyne opcje to LA i NY.

 

Knicks raczej odapają, więc albo zostanie w LA, albo emerytura.

 

Mając takie opcje do wyboru, to mają trochę oleju w głowie zgodziłby się choćby na minimum.

 

A może Lakers dadzą Brownowi 10/3, tylko po to żeby machnąć jakieś ciekawe S'n'T z nim ?

 

Fisher nigdzie indziej grać raczej nie będzie. To jest kwestia dumy. Rozgrywasz najlepsze play-offy od dziewięciu lat, wygrywasz drużynie bardzo ważny mecz finałowy, a klub proponuje ci drastyczną obniżkę płac z 6 milionów na minimum dla weteranów - to oczywiste, że w takiej sytuacji nie jesteś zachwycony. Podobnie w przypadku Jacksona. Koniec końców pewnie dogadają się gdzieś na poziomie 3-4 milionów.

 

 

Może Blake przyjdzie za 2/3 MLE, McGrady minimum, a Bell za 1/3 MLE ?

 

Lakers najprawdopodobniej całego MLE nie wydadzą. Blake może dostać część, Bell minimum, T-Mac nie wiem czy jest jeszcze w stanie rozegrać cały sezon, a nawet jeśli, to będzie szukał większych pieniędzy.

 

 

Blake ujdzie, ale Kobe nadal byłby jedynym zawodnikiem atakującym kosz, także rewelacji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super że Jax zostaje... cenny element mistrzowskiej układanki, następne będzie łatwiej skompletować:). A autorytet Jaxa może być w tym sezonie niezbędny, żeby do końca zapanować nad Artestem i przekonać ewentualnych Mcgradych czy J.ONeal - ów że 15mpg jest w sam raz dla nich. A i na nba.com ten news jest fajni napisany "Phil Jackson will put off retirement to chase his 12th NBA championship next season". Thanks Jax

 

 

Jendras

po co T-Macowi większe pieniądze? W Rockets miał jakieś astronomiczne >20 za sezon, w porównaniu z tym co już zarobił to 3mln w te czy wewte to są drobiazgi... za to chłopak chciałby mieć pierścień, i dlatego cały czas mam nadzieję że do nas przyjdzie. A co do tego czy da radę zagrać cały sezon (chyba już kilka razy pisałem o tym ) - jako starter nie da, i tu się zgodzę. Ale jako rezerwowy, grający 15-20mpg i odpoczywający gdy tylko będzie to potrzebne? da rade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.