Skocz do zawartości

LAKERS -świętujemy sukces i planujemy sezon 2010/2011


sadek69

Rekomendowane odpowiedzi

No jasne, pytanie tylko czy sam McGrady będzie w stanie coś z tego talentu wykrzesać, bo największy problem tkwi w jego kłopotach zdrowotnych i psychice. Warto się zastanowić czy podjąć ryzyko sprowadzenia Timaka czy wejść w opcję może mniej spektakularną lecz pewniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Javaris Crittenton (#13) made $1.4 million “playing” for the Washington Wizards this season, but was cut midway through the season and did not have the fourth year option on his rookie contract picked up last summer. He’ll try to earn a contract playing summer league with the Lakers in Las Vegas from July 9-18 .

u wiiiiii !

 

dla tego comebacka warto oglądać summer league !

 

damn Ja Critt is back !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serio bez zaślepienia się zapytałem, bo imo skład się starzeje a największa nadzieja jest kontuzjogenna i nie wiadomo jak się potoczy kariera Buynuma, dalej nie łapie odpowiedzi w stylu Celci są jeszcze starsi :? no to żeby była jasność ich przyszłość widzę jeszcze gorzej, nie wiem czy niektórzy nie widzą ale w tej lidze własnie w NBA sa młode i utalentowane ekipy.

kim są w tej lidze te młode i utalentowane ekipy ? jak dla mnie jedynie drobnymi wybojami na drodze do kolejnych tytułów drużyn bardziej doświadczonych.

 

Niektórzy zakładają automatycznie, że tacy Thunder na pewno będą lepsi za rok, może i będą, ale oni nie są pierwszą młodą ekipą, która robi niespodziankę osiągając więcej niż zakładano, potem latem nawet się jeszcze wzmacnia, świetlana przyszłość i często nie udaje się powtórzyć ubiegłorocznego sukcesu nie mówiąc już o kroku naprzód.

 

Mamy też młode drużyny jak Jazz, które od czterech lat stoją praktycznie w miejscu, teoretycznie też można powiedzieć, że z roku na rok nabierają doświadczenia, a efekt tego jest taki, że każda ich kolejna seria z Lakers jest krótsza.

 

W Lakers tak naprawdę stary jest jedynie Fisher, cała reszta wciąż nie wyszła ze swojego prime, Kobe, Pau, Ron, Lamar oni wszyscy jeżeli zdrowie dopisze podobny poziom mogą utrzymywać przez następne 2-3 sezony.

 

Prawda jest taka, że jedyne na czym mogą opierać swoje nadzieje haterzy Lakers to zdrowie Bynuma czy ewentualne inne kontuzje w drużynie. Drew niestety widać ma ciągle powtarzające się problemy zdrowotne i oczywiście są już niestety podstawy by wątpić w to, że sobie z nimi poradzi, ale jeżeli on będzie zdrowy to załatwienie jakiegoś PG i to co ktoś napisał wyżej jest prawdą na zachodzie nie widać rywala, który mógłby im zagrozić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Javaris Crittenton (#13) made $1.4 million “playing” for the Washington Wizards this season, but was cut midway through the season and did not have the fourth year option on his rookie contract picked up last summer. He’ll try to earn a contract playing summer league with the Lakers in Las Vegas from July 9-18 .

u wiiiiii !

 

dla tego comebacka warto oglądać summer league !

 

damn Ja Critt is back !

 

Nie zdziwcie się, jeśli to będzie największe wzmocnienie Lakers przed kolejnym sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie są 2 warianty dla nas na pozycji PG:

 

- Podpisujemy kogoś za mle kto gra podstawową rolę na tej pozycji + Fish z ławki jako back up vet min, Ja Critt jako 3PG

 

- Podpisujemy Fisha za vet min i gra jako starter nadal, Crittenton jako 2PG i wtedy MLE mamy wolne choćby na takiego Millera czy T-Maca. A Millera chciałbym bardzo, świetny shooter i scorer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas napisał(a):

Javaris Crittenton (#13) made $1.4 million “playing” for the Washington Wizards this season, but was cut midway through the season and did not have the fourth year option on his rookie contract picked up last summer. He’ll try to earn a contract playing summer league with the Lakers in Las Vegas from July 9-18 .

 

u wiiiiii !

 

dla tego comebacka warto oglądać summer league !

 

damn Ja Critt is back !

 

 

Nie zdziwcie się, jeśli to będzie największe wzmocnienie Lakers przed kolejnym sezonem.

jeee k**** mam go u siebie w dynastii w 2k10 i jako energizer dobrze sobie radzi :D ale chyba rzutem nie powala? pamietam jak go bralismy to oczekiwania byly sporo dobrze byloby gdyby do nas wrocil. to chyba jeszcze dobry mlodziak? 21 o ile sie nie myle?

Wątpię by McGrady mógłby być dobrą opcją dla jakiegokolwiek zespołu walczącego o wysokie cele. To co pokazał w Knicks w tym sezonie to bardzo mało.. Miał przebłyski i od czasu do czasu pokazywał że ma jeszcze coś z allstara, jednak to były tylko przebłyski. Wątpię by mógł utrzymać regularną grę na odpowiednim poziomie, do tego ciągle problemy z kolanem... Wydaje mi się, że Timak to nie jest dobry kierunek dla Lakers. A jego ewentualne sprowadzenie byłoby eksperymentem... Dużo lepsza opcja to poszukać klasycznego rozgrywającego a kilku ciekawych na rynku będzie tego lata.

t-mac ma nie byc solidna opcja tylko solidnym gosciem na lawke. o jego lepsza w lakers gre niz w knicks sie nie boje bo przy jego kolanach szybka gra to jest to co jeszcze bardziej go morduje. w lakers nie bedzie tak eksploatowany. zmiennik na 1-2-3 na ok 15 minut i powinien byc zadowolony

Niektórzy zakładają automatycznie, że tacy Thunder na pewno będą lepsi za rok, może i będą, ale oni nie są pierwszą młodą ekipą, która robi niespodziankę osiągając więcej niż zakładano, potem latem nawet się jeszcze wzmacnia, świetlana przyszłość i często nie udaje się powtórzyć ubiegłorocznego sukcesu nie mówiąc już o kroku naprzód.

swiete slowa. w tym roku thunder grali bez jakiego kolwiek obciazenia, nikt nie wiedzial (oni pewnie tez) na co ich stac. w przyszlym roku oczekiwania beda zdecydowanie wieksze i nie wiadomo czy taki mlody zespol bedzie w stanie im sprostac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, pytanie tylko czy sam McGrady będzie w stanie coś z tego talentu wykrzesać, bo największy problem tkwi w jego kłopotach zdrowotnych i psychice. Warto się zastanowić czy podjąć ryzyko sprowadzenia Timaka czy wejść w opcję może mniej spektakularną lecz pewniejszą.

problemy zdrowotne załatwi 15 mpg zamiast 30, a psychikę załatwi Jax... gość miał pecha, bo do tej pory nie grał pod coachem z dużym autorytetem, i robił na co miał ochotę. W LA się podporządkuje i będzie gicio jako wzmocnienie z ławki. A i jeszcze jedno: nikomu nie opłaci się dawać mu full MLE. Chłopak powinien dostać minimum... LAL się to opłaca z wiadomych względów, jemu w sumie też - bo kasy to on ma full jeszcze z kontraktu z HOU (tam było jakieś 22mln/sezon), a zostawienie Lakersom MLE na rozgrywaka jeszcze bardziej zwiększa ich szanse na mistrza, czyli to o co T-Macowi chodzi najbardziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serio bez zaślepienia się zapytałem, bo imo skład się starzeje a największa nadzieja jest kontuzjogenna i nie wiadomo jak się potoczy kariera Buynuma, dalej nie łapie odpowiedzi w stylu Celci są jeszcze starsi :? no to żeby była jasność ich przyszłość widzę jeszcze gorzej, nie wiem czy niektórzy nie widzą ale w tej lidze własnie w NBA sa młode i utalentowane ekipy.

kim są w tej lidze te młode i utalentowane ekipy ? jak dla mnie jedynie drobnymi wybojami na drodze do kolejnych tytułów drużyn bardziej doświadczonych.

 

Niektórzy zakładają automatycznie, że tacy Thunder na pewno będą lepsi za rok, może i będą, ale oni nie są pierwszą młodą ekipą, która robi niespodziankę osiągając więcej niż zakładano, potem latem nawet się jeszcze wzmacnia, świetlana przyszłość i często nie udaje się powtórzyć ubiegłorocznego sukcesu nie mówiąc już o kroku naprzód.

 

Mamy też młode drużyny jak Jazz, które od czterech lat stoją praktycznie w miejscu, teoretycznie też można powiedzieć, że z roku na rok nabierają doświadczenia, a efekt tego jest taki, że każda ich kolejna seria z Lakers jest krótsza.

przypomnijcie sobie chociażby NOH i sceptycyzm Vana przez większość wyśmiewany i to gdzie są teraz ... choć życzę Thundersom akurat tej drugiej ścieżki do chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie są 2 warianty dla nas na pozycji PG:

 

- Podpisujemy kogoś za mle kto gra podstawową rolę na tej pozycji + Fish z ławki jako back up vet min, Ja Critt jako 3PG

 

- Podpisujemy Fisha za vet min i gra jako starter nadal, Crittenton jako 2PG i wtedy MLE mamy wolne choćby na takiego Millera czy T-Maca. A Millera chciałbym bardzo, świetny shooter i scorer.

 

Jest jeszcze trzeci wariant: nie wykorzystujemy MLE. Critteton dostaje szansę w summer league i jeśli się sprawdzi, dostaje minimum.

 

 

Matek - Critt jest ciągle młody, przed dwoma laty robił dobre wrażenie, potencjalnie taki gracz, jakiego potrzebujemy. Tyle, że przez te dwa lata się nie rozwinął. Miejmy nadzieję, że w LA zacznie od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek - Critt jest ciągle młody, przed dwoma laty robił dobre wrażenie, potencjalnie taki gracz, jakiego potrzebujemy. Tyle, że przez te dwa lata się nie rozwinął. Miejmy nadzieję, że w LA zacznie od nowa.

wiem to, ale dostal gdzies szanse dluzej? za kazdym razem upychali go w jakiejs wymianie jako dodatek. poza tym nie oszukujmy sie ale trafial do c***owych ekip

boje sie tylko ze moze byc z niego drugi shannon i nic poza to. wysoki pg i moze grac na dwojce ale ma slaby rzut co go troche dyskwalifikuje. poczekajmy do summer league i zobaczym co z niego za ptica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzut to jest najmniejszy problem. Rękę ma ułożoną nieźle, reszta jest kwestią chęci. Poza tym to znacznie lepszy ballhandler i passer

uspokoiles mnie znacznie :)

Szczerze mówiąc, po tym co pokazał w końcówce poprzedniego sezonu, oczekiwałem więcej

widze ze nie tylko ja ostro sie zawiodlem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze trzeci wariant: nie wykorzystujemy MLE. Critteton dostaje szansę w summer league i jeśli się sprawdzi, dostaje minimum.

 

 

Matek - Critt jest ciągle młody, przed dwoma laty robił dobre wrażenie, potencjalnie taki gracz, jakiego potrzebujemy. Tyle, że przez te dwa lata się nie rozwinął. Miejmy nadzieję, że w LA zacznie od nowa.

Tylko czemu? Oszczędności?

 

W sumie i bez wykorzystywania mle jesteśmy faworytem...ale grzechem by było się nie wzmocnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA:

If I were the Lakers, I’d go for LeBron or Bosh. But if Kobe did not want that kind of ego and personality around, Arenas may make sense. He is from L.A., he’s been a huge scorer in the league at point guard and really is more a tweener guard, which fits Phil Jackson’s two guard front in the triangle. Jackson’s never needed a classic, true point guard. Just to get rid of Arenas and his money, you figure the Wizards would take some combination of Sasha Vujacic and Luke Walton and a sign-and-trade for someone else, maybe even Lamar Odom.

ach te ploteczki, coraz ciekawsze, za tydzień się okaże że Bron chce za MLE a Bosh za minimum, byle w Lakers :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Crittentona to Lakers mają niesamowite szczęście, że ten chłopak chce wrócić. Wg mnie jest naprawdę utalentowany, a i moment na jego wdrożenie w ekipę jest najlepszy.

 

Co do reszty to powiem tak:

 

Lebron - NIE ! Niech sobie wykręca mega cyferki i gwiazduje gdzie indziej.

 

Bosh - A w życiu ! W najważniejszych chwilach wymięka. Pod koszem można go poprzestawiac, bo brakuje mu tych kg. A jeszcze oddanie Bynuma za niego, zwłaszcza w erze posuchy na C, byłoby głupotą do kwadratu. Tymbardziej, że Gasol na C, wiele traci. Pomijając już te teksty Bosha o byciu liderem itd. W Lakers byłby 3-4 opcją i pewnie by zaczął jęczeć.

 

Arenas - Po co on tam ? Żeby psuć atmosferę ? Żeby zapchać salary ? Bo raczej wątpię, że zgodzi się grać za MLE. Tymbardziej, że on potrzebuje piłki, a w Lakers i tak nie ma już zbytnio komu jej rozdzielać.

 

I tak w żadną z tych plotek nie wierzę, ale trzeba znać umiar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.