Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

jestem ciekaw jak dzisiaj by wypadla ankieta

kto jest najlepszym FA 2010 ? Wade czy Lebron ?

kto jest najlepszym koszykarzem w NBA ? Wade Lebron Kobe ?

 

rzadko czytam cokolwiek na realgm poza naglowkami i czasami forum i raz Larry coon tam Kobe extension tlumaczyl ale to jest naprawde interesujace

http://cavaliers.realgm.com/articles/12 ... nferences/

Obecnie to chyba jest jasne dla wszystkich, przynajmniej stało się po tym co pokazał Lebron i jak odpadł

 

Lebron nadal jest najlepszym wolnym agentem

 

Kobe. Sam pod koniec RS miałem nawet momenty, że w to wątpiłem, przy grze Lebrona, to samo w 1 rundzie gdy KB miał problemy z kontuzjami. Ciekawe jak będzie teraz wyglądał po tygodniu bez treningów

 

Btw nie wydaje wam się, że Pierce wyoptuje swój kontrakt? Nic się o tym nie mówi, ale przy jego dyspozycji póki ma tą swoją renomę z finals 08 będzie chciał jakiś gruby kilku letni kontrakt wyrwać przecież. Też mówiło się, że Ray wróci do Bostonu za MLE, wtedy jak grał słabo tak się mówiło, ale nie wydaje mi się żeby jemu MLE wystarczyło, i wg mnie on nadal zasługuję swoją grą na coś więcej ponad MLE. Nie zdziwię się jak Bostońskie dziadki jak nie zdobędą tytułu rozejdą się dla hajsu, bo jeszcze na jakiś duży zasługują. Pierce zostanie i pewnie podpisze extension na jakieś 3 lata po wyoptowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy trenowali, KB nie.

 

btw

 

4. Lakers: The Lakers have all the necessary ingredients to be a legitimate contender for LeBron; immediate success assured, a youngish second star to grow old with in Pau Gasol, a Hall of Fame coach, a huge market, the best stage in the NBA right now, a proven championship pedigree over several generations. Andrew Bynum undoubtedly would be the return for Cleveland, an excellent bailout plan for the Cavaliers to build around.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to łatwo można przejść do porządku dziennego nad tym że LeBron w tym sezonie nie miał absolutnie nikogo do pomocy poza samymi przydupasami... którzy okazują się nawet gorsi od tej bandy z Clipps :roll:

S5 Clippers > S5 Cavs bez Lebrona, po dodaniu Griffina, to już w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsza opcja dla Chigaco to Bosh + JJ wg. mnie i mają ekipę na misia.

 

To gdzie pójdzie LBJ to dla mnie drugorzędna sprawa. Jeśli nie będzie miał do pomocy drugiego ogarniętego człowieka to gdzie nie pójdzie będzie jak w Cavs.

 

Ciekawy jestem czy Dirk i Yao zdecydują się zmienic kluby. Dirkowi imo by się przydało bo o ile Cuban jest spoko to jednak polityka transferowa no i Head Coach to nieporozumienie. Yao gdyby nie te kontuzje pewnie byłby rozchwytywany a tak o ile nie wybierze opcji to ma szansę isc do takiego NYK, jeśli nikogo dobrego nie podpiszą to wiele klubów się skusi właśnie na takiego Yao albo innych niepewnych lub przeciętnych grajków.

 

Wade z Amarem + JJ na wypełnienie na SF/PG do NYK? Też kosmos. Ogólnie najciekawsze lato od wielu lat się szykuje i na pewno ustawi rozkład sił w lidze na parę sezonów.

 

Zna ktoś Salary cup Wizards? Arenas to mój ulubiony gracz a pozbyli się w Dadline Butlera, Jamisona i Haywooda to może mają na jakiegoś podkoszowego. Fajnie byłoby zobaczyc Gilberta +Szaq+Bosh ale chyba marzenia bo niesłyszałem, bo nie wymienia się Wizards w żadnych spekulacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś Salary cup Wizards? Arenas to mój ulubiony gracz a pozbyli się w Dadline Butlera, Jamisona i Haywooda to może mają na jakiegoś podkoszowego. Fajnie byłoby zobaczyc Gilberta +Szaq+Bosh ale chyba marzenia bo niesłyszałem, bo nie wymienia się Wizards w żadnych spekulacjach.

Jak nie skorzystaja z player option Howarda to tylko 29 mln wykorzystają więc będzie sporo kasy na podpisanie kogoś...i mają naprawde fajnych zawodnikow juz w zespole: Arenas, Blatche, Foye, McGee, Young, Thornton i dobrego obronce Rossa jak skorzysta z PO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie czasami zastanawiam w wolnej chwili co zrobia NYK jak im wszyscy trzej podstawowi FA powiedza wielkie NIE. Bosh nie przyjdzie jako jedyny do NYK, bedzie chcial miec superstara u boku, jak Bron sie skuma z Wade'm (Miami/Chicago) to jaki jest sens sciagania na sile jakiejs smiesznej pary Booz/JJ? Juz czytam fantazyjne trejdy za Paula (oddanie spadajacego kontraktu Curry'ego) i czekanie na Melo albo jeszcze lepszy kit Howarda (wtf?).

W kazdym badz razie lato bedzie mega ciekawe, Walsh moze spanikowac i przeplacic Lee i sciagnac JJ co bedzie oznaczalo cale 35 wygranych w sezonie i "ciekawe" perspektywy na przyszlosc.

ps-a tak na marginesie Chicago to juz nie jest miasto Bulls od dosyc dawna, to bedzie miasto Bulls jak sciagna Wejda badz Bronka, ale w tej chwili jest na trzecim miejscu w samym Chicago (a fani Cubs powiedza ze na czwartym, no ale to troche naciagane jest). Jedna decyzja superstara i Wietrzne Miasto znowu opanuja fani rogatych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shortly after Cleveland was eliminated by Boston in the second round of the Eastern Conference playoffs, LeBron James placed a call to Bulls guard Derrick Rose.

“Chicago or Miami,” says Charles Oakley, the former Knicks power forward. “Not New York. He’s leaving. “He wants to go someplace where he can win. He’s been in the league, what, seven or eight years? It’s time for him to get over the hump.”

http://www.dailyherald.com/story/?id=381195

 

Dołączona grafika

 

Word is, James said he likes Rose's game, likes his team and would welcome the chance to play together.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shortly after the Cavaliers were eliminated by the Celtics in the semifinals last Thursday night, LeBron James placed a call to Bulls point guard Derrick Rose.

 

Rumor is that James told Rose that he likes his game, his team and would like a chance to play together.

 

Mike McGraw of the Daily Herald writes that it's quite possible he made similar calls to Dwyane Wade, Chris Bosh or Brook Lopez, but James has made it clear that he's intrigued by Chicago.

 

The phone call to Rose was mentioned by ESPN reporter Scoop Jackson and confirmed by a league source.

 

The Bulls have $20 million in cap space this summer, enough to sign James outright.

 

 

jeśli paxson, forman, rindsdorf i każdy inny członek mangamentu Bulls tego nie spieprzy, nie spieprzy każdego dnia aż do 1 lipca, a właśnie w tym dniu złożą ofertę Lebronowi, to chyba pozamiatane,

jeśli Lebron chce, to sprawa już tylko w rękach GM-ów (paxson, forman) Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Chicago ciekawa sprawa, jakoś w sezonie nie mówiło sie zbytnio na ten temat. Ale zgadzam sie z JVG, drużyna na mistrza to to nie bedzie. Rose z LBJ do siebie nie pasują, bo obaj polegają na izolacjach i wjazdach i obaj potrzebują wokół siebie shooterów, a sami takimi nie są. Nie jestem przekonany, czy to by było aż tak wiele lepsze niż gra w Cavs.

 

A z tych koszulek to chyba najlepiej w Knicks wygląda mimo wszystko.

 

Tak sie czasami zastanawiam w wolnej chwili co zrobia NYK jak im wszyscy trzej podstawowi FA powiedza wielkie NIE. Bosh nie przyjdzie jako jedyny do NYK, bedzie chcial miec superstara u boku, jak Bron sie skuma z Wade'm (Miami/Chicago) to jaki jest sens sciagania na sile jakiejs smiesznej pary Booz/JJ?

To wtedy "plan 2016".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shortly after the Cavaliers were eliminated by the Celtics in the semifinals last Thursday night, LeBron James placed a call to Bulls point guard Derrick Rose.

 

Rumor is that James told Rose that he likes his game, his team and would like a chance to play together.

 

Mike McGraw of the Daily Herald writes that it's quite possible he made similar calls to Dwyane Wade, Chris Bosh or Brook Lopez, but James has made it clear that he's intrigued by Chicago.

 

The phone call to Rose was mentioned by ESPN reporter Scoop Jackson and confirmed by a league source.

 

The Bulls have $20 million in cap space this summer, enough to sign James outright.

 

 

jeśli paxson, forman, rindsdorf i każdy inny członek mangamentu Bulls tego nie spieprzy, nie spieprzy każdego dnia aż do 1 lipca, a właśnie w tym dniu złożą ofertę Lebronowi, to chyba pozamiatane,

jeśli Lebron chce, to sprawa już tylko w rękach GM-ów (paxson, forman) Chicago.

 

 

Dla mnie to zwykła gadka szmatka zadzwoni Wade i usłyszysz od Jamsea że w Pekinie grało się im super i trzeba kiedyś to powtórzyć ,zadzwoni Jay-Z ,Lebron powie że to jego przyjaciel w dodatku świetny biznesmenem i fajnie byłoby razem wejść w jakiś wspólny biznes. Im bliżej lipca będzie tego więcej lepiej zająć się oglądaniem play-offów i spokojnie czekać na lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Chicago ciekawa sprawa, jakoś w sezonie nie mówiło sie zbytnio na ten temat. Ale zgadzam sie z JVG, drużyna na mistrza to to nie bedzie. Rose z LBJ do siebie nie pasują, bo obaj polegają na izolacjach i wjazdach i obaj potrzebują wokół siebie shooterów, a sami takimi nie są. Nie jestem przekonany, czy to by było aż tak wiele lepsze niż gra w Cavs.

Jesli LBJ nie jest shooterem to kto nim jest? i podaj mi definicje shootera przy okazji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Lebron idzie do Nets, Jay, Brooklyn, rosyjski miliarder, Knicks to przede wszystkim wielki rynek i zajebiste miasto, ale jesli James chce wygrywac to mimo wszystko w Nets ma przynajmniej jakis trzon, Bulls jak dla mnie to najmniej prawdopodobna opcja, fakt ze jest Rose i Noah ale zeby grac z Rose musieliby miec dwie pilki, to po pierwsze, po drugie to nie jestem przekonany do tego, ze Lebron chce mierzyc sie z legenda MJ grajac w Bulls, czyli jego druzynie, chociaz teraz siedzi w Charlotte, Wira pisal wczesniej cos w stylu ze o MJ to juz dawno zapomnieli, to bylo 10 lat temu itp ale mimo wszystko, jak dla mnie Bulls powinni uderzac po Bosha, imo Knicks beda najwiekszymi przegranymi w to lato, podpisza co najwyzej JJ i Boozera, a jakies plotki na temat Amare? jaki kierunek jest najbardziej prawdopodobny? ciekawy jestm czy jak podpisze kontrakt to postara sie grac tak, zeby druzyna bylo contenderem, a nie pierdolnie tym wszystkim bo ma kontrakt i bedzie dobry tylko w boxscore, Wade pewnie zostaje w Miami, jak dla mnie JJ'a podpisuje jakis desperat, ktoremu nic innego nie zostaje, JJ to druga runda i nic innego, podobnie Boozer, pokazali to w playoffs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli LBJ nie jest shooterem to kto nim jest? i podaj mi definicje shootera przy okazji,

Definicja shootera- shooter to nie scorer

schooter rzuca, R.Allen jest shooterem, Miller był shooterem, nawet KB jest bardziej niz LBJ shooterem

 

 

A ja bym nie chciał zeby o Bulls było tak głośno, niech cicho będzie bo jak sie robi za głośno to zawsze gówno z tego jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ w tym sezonie oddał najwięcej w Cleveland rzutów za trzy, o 13 mniej niż Ray Allen, o 86 więcej niż Kobe Bryant i były to rzuty nie po asystach ale w 95% wypracowane samemu. Myślę, że ma potencjał. Chyba, że shooter to jest ktoś kto 80% przynajmniej punktów zdobywa po rzutach z dystansu to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie tu jest.

 

Jak możecie nazywac LBJ shooterem? Bez kitu shooter to ktoś kto ma range, quick release i po prostu jest shoterem jak Allen czy Arenas. LBJ to najlepszy gracz ligi itd. ale nie robcie ludziom wody z mozgu. Już jest super obrońcą shooterem, 3pointerem itd. Dajcie spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójrz wyżej

Allen jest shooterem Miller był shooterem

znaczy to ze tak- trzeba bazować głównie na rzutach z dystansu i póldystansu

JJ jest shooterem, RIP itd...

 

 

Na zdjęciu jest bład

Jeśli królewicz zagra w Bulls to na bank bez tej śmiesznej opaski na główce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.