Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

HAHAHAHAHAHAHAHA ta przeróbka "dear mama" 2paca to jest mistrzowska :DDDDD. Kurde ale tak patrząc na trzeźwo to Delonte jest trochę crazy, nawet na prochach jedzie pół sezonu NBA poprzez jakieś huśtawki nastrojów, no i ten numer w lato gdzie jeździł po ulicach jak Arnold w kultowym Terminatorze 2 wyposażony we wszystkie niezbędne pukawki ;). Świadczy to o tym, że czasem coś mu palnie do głowy, tym razem wymyślił sobie że puknie sobie mamę samego Kinga, to jest dopiero coś! No a sama Gloria James też święta nie jest, urodziła LeBrona w wieku 16 lat i sama nie wie nawet kto jest jego ojcem :D. Plotka w pierwszej chwili wydawała się tak oderwana od rzeczywistości, że trzeba było chyba jakiegoś niespełna rozumu do wymyślenia tego i to jest właśnie intrygujące w tym, jak bardzo niesamowicie brzmiąca jest ta historia, w porównaniu do całej reszty. Ale w sumie racja jest w tym, jak ktoś zauważył wcześniej, ze w g1-3 west grał po 25-30 min, w g4 mial 0/7 z gry i zagrał 19min, a pozostałych meczach grał po 11 min średnio :D sporo tych zbiegów okoliczności :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z ambicjami Wizz, ale po wylosownaiu #1 w drafcie stają się ciekawą opcją dla FA.

Po podpisaniu wysokiego all stara S5 wyglądałaby nastepująco : Wall Arenas Thorton Bozzer/Stoudomire McGee

Do tego Blatche pod kosz jako joker i Nick Young na obwód. Brakuje jeszcze jakiegos centra no i cos na SF i PG, ale przeciez Wizz maja na to pieniadze. Skład wygladałby na papierze fajnie, tylko czy uda im się go zmontować. Swoją drogąy slyszeliscie o zainteresowaniu klubem z Washyngtonu przez najwazniejszych wysokich FA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z ambicjami Wizz, ale po wylosownaiu #1 w drafcie stają się ciekawą opcją dla FA.

Po podpisaniu wysokiego all stara S5 wyglądałaby nastepująco : Wall Arenas Thorton Bozzer/Stoudomire McGee

Do tego Blatche pod kosz jako joker i Nick Young na obwód. Brakuje jeszcze jakiegos centra no i cos na SF i PG, ale przeciez Wizz maja na to pieniadze. Skład wygladałby na papierze fajnie, tylko czy uda im się go zmontować. Swoją drogąy slyszeliscie o zainteresowaniu klubem z Washyngtonu przez najwazniejszych wysokich FA ?

Mają jeszcze przecież picki 30 i 34 a ze draft jest głęboki to mozna wyciągnąć dobrych ludzi z tymi numerami...Mogą tez podpisać Livingstona przecież na PG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co blatche pokazał w końcówce regulara sprowadzanie booza/amare byłby bledem.

Dobrze poprowadzony/zmotywowany blatche może być lepszy niż oni (bardziej kompletny - atak, obrona, niedocenane podania czy od biedy rozciaganie obrony jumperem)

lepiej sprowadzić jakiegoś wyczesanego role playa na sf (lebron) żeby robił wszystkie little things dla pary alfa dogow wall-arenas. A za resztę kasy haywood. Do tego livingstone, Miller, howard, thorton, singleton, mcgee z ławki i dwaj rookie z 3 dziesiątki i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy i witam wszystkich. Chcialem tylko napisac poniewaz tak rozmawiacie ze Lebron pojdzie do bulls ja jako fan bulls mam nadzieje ze do tego nigdy nie dojdzie. Licze na to ze D-Wade podpisze kontrakt i bedzie next champinship!! POzdrawiam:)) ROSe, Wade, Deng, Gibson, Noah to by byla pierwsza piatka na miare mistrzostwa. Marzenia<marzy>:). Na lawce Murrey, Hinrich, Johnson, Warrick, MIller. SZOK:) co TY NA TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc nie przepadam za Wizards to potrwiedze słowa Xamela.

Blatche przy odpowiedniej ilosci minut to naprawde jeden z lepszych PF tej ligi.Jak na prawie 7 footera ma naprawde smykałke do podań.Blokowac jakos potrafi ruchów podkoszowych tez troche jest,Jumper ma nie zły a nawet dobry jak na podkoszowego.Tylko że Blatche ma trohe najebane w głowie i to jest jego najwiekszy problem.

Przypuscmy ze Wizards sa w finale wschodu.Game 7 A Blatche w 4 kwarcie prubuje namowic przeciwnika aby dał mu zebrac jeszcze jedna piłke bo brakuje mu do tripel double.

Choc Saunders to niezły coach i moze z czasem Blatche pod nim znormalnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Game 7 A Blatche w 4 kwarcie prubuje namowic przeciwnika aby dał mu zebrac jeszcze jedna piłke bo brakuje mu do tripel double.

Tak glupi to on nie jest i cos takiego nie mialoby miejsca na 100%...tutaj byl regular season gdzie Wizards grali o pietruche, mecz byl rozstrzygnięty. Potencjał ma bardzo duży Blatche żeby być jednym z lepszych PF w tej lidze...ofensywnie to jak dla mnie już jest w TOP 5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjał ma bardzo duży Blatche żeby być jednym z lepszych PF w tej lidze...ofensywnie to jak dla mnie już jest w TOP 5.

Hmm...

Dirk, Gasol, Amare, Bosh, Randolph, Lee, Boozer, Aldridge, West, Jefferson, Garnett, Scola. Kolejność przypadkowa. Chyba się trochę zapędziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjał ma bardzo duży Blatche żeby być jednym z lepszych PF w tej lidze...ofensywnie to jak dla mnie już jest w TOP 5.

Hmm...

Dirk, Gasol, Amare, Bosh, Randolph, Lee, Boozer, Aldridge, West, Jefferson, Garnett, Scola. Kolejność przypadkowa. Chyba się trochę zapędziłeś.

No faktycznie troszeczke, ale patrzylem na wszechstronność więc w TOP 10 jest przed Aldridgem, Scolą, Westem i Lee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjał ma bardzo duży Blatche żeby być jednym z lepszych PF w tej lidze...ofensywnie to jak dla mnie już jest w TOP 5.

Hmm...

Dirk, Gasol, Amare, Bosh, Randolph, Lee, Boozer, Aldridge, West, Jefferson, Garnett, Scola. Kolejność przypadkowa. Chyba się trochę zapędziłeś.

No faktycznie troszeczke, ale patrzylem na wszechstronność więc w TOP 10 jest przed Aldridgem, Scolą, Westem i Lee.

bardziej wszechstronny niz Scola czy La Marcus?

chyba znowu nie do konca bo ww panowie poza spora doza sprytu dysponuja niezlym arsenalem w ataku lacznie z rzutem co dla takiego Howarda jest trudne do osiagniecia

 

Blatche jest fajny ale nie przesadzajmy...

 

potencjal ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech wezmą calipariego to zrobi dryżne ncaa z clevland i będą mieli co rok 60 winów i drugą runde w PO. ale każde top 10 bedzie ich.

skoro brown został zwolniony to wydaje mi się że james może zostać w cavs

ferry teraz dzwoni do jamesa codziennie rano - lebronku jakiego chciałbyś trenerka? lebronku a może tego a może tamtego? lebronku a może ci pupcie podetrzeć bo cie łokieć boli?

 

teraz to wygląda tak, że lebron sobie wybiera trenera. jak ferry go nie ściągnie to james wylatuje do netsów lub bullsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjał ma bardzo duży Blatche żeby być jednym z lepszych PF w tej lidze...ofensywnie to jak dla mnie już jest w TOP 5.

Hmm...

Dirk, Gasol, Amare, Bosh, Randolph, Lee, Boozer, Aldridge, West, Jefferson, Garnett, Scola. Kolejność przypadkowa. Chyba się trochę zapędziłeś.

No faktycznie troszeczke, ale patrzylem na wszechstronność więc w TOP 10 jest przed Aldridgem, Scolą, Westem i Lee.
Z której strony by nie spojrzeć - oni są wszechstronniejsi, skuteczniejsi, grają bardziej zespołowo, no i mądrzej, o co nietrudno kiedy porównujemy ich z Andrayem Blatche, bo Andray Blatche to idiota.

Next Al Harrington in da makin'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy i witam wszystkich. Chcialem tylko napisac poniewaz tak rozmawiacie ze Lebron pojdzie do bulls ja jako fan bulls mam nadzieje ze do tego nigdy nie dojdzie. Licze na to ze D-Wade podpisze kontrakt i bedzie next champinship!! POzdrawiam:)) ROSe, Wade, Deng, Gibson, Noah to by byla pierwsza piatka na miare mistrzostwa. Marzenia<marzy>:). Na lawce Murrey, Hinrich, Johnson, Warrick, MIller. SZOK:) co TY NA TO

co ja na to?

fak przebijasz mycka

powiedz mi czym twoj sklad od tegorocznych heat poza rosem i noahem? stary to jest druzyna max na druga runde, bardzo chcialbym zobaczyc Wade w bykach ale wiem ze jest on tam zbedny i wole zeby zostal w heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.