Skocz do zawartości

Free Agency 2010 - Czyli gdzie pójdzie Lebron? JJ anybody?


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: No nie, ja dalej nie umiem uwierzyć. Niech to oficjalnie ogłoszą czy coś, jakaś konferencja prasowa... :wink:

Pozazdrościć takiej mamusi, jeśli to prawda. Jak to wyszło w czasie serii z Bostonem, to na pewno miało swój wpływ i nawet by mnie to nie dziwiło. Nawet gdyby grali z Knicks, to też bym nie oskarżał nikogo za przegranie w sytuacji takiego shockera. Masakra, całkowite rozwalenie chemii. Papa Cleveland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chcieliście wierzyć jak wrzucałem tego niusa z tydzień temu!

 

Przypomnę tylko, że w meczach 5 i 6 Brown drastycznie obciął minuty Delonte ;]

 

Najnowsze hity z satelity:

 

od razu wrzucę txt

[Verse 1]

Now Everyone knows me and my mama have beef

She sleeping with Delonte, like a kick in the teeth

Seems this whole the time, they were smiling in my face

messed up my mind Knocked me out the playoff race

swam in my pool; ate at my home,

I was a fool

Damn Delonte, I thought we was cool

I shed tears when I saw yall kissing

After the tears, game 5 I simply dissapeared

I know you aint with my daddy, but dang mama

You should be ashamed mama

Hope you know all the stress you caused, its obscene

Now I gotta go and find a new team

And who'd think it be Delonte

Heeey! He dont even start anyway, most games

Plus problems with the police, that's right

That ginger went and tapped my mamas backside

A player from my own team, mama

You supposed to be The Kings queen, mama

Im tryna understand

In the state of Ohio you cant find another man I always was committed

I got you off of welfare mama, tell me why ya did it

There's no way I can pay you back

But when Im gone I hope the cavs fans understand

You the one who did it

 

[Chorus:]

 

Lady...

Why you do Delonte? He crazy

Dear mama

I guess shaq just didnt want you

You shady

Why you do Delonte?

 

[Verse 2]

Now our series with the Celtics wasnt fair

I was on the court but my mind wasnt there

Threw passes away and I didn't try, cause my anger

Had me feelin like my team was strangers

Skip Bayless thinks and I'm heartless, but all along

I had problems with my mama going on

Made Rondo to star

I know he aint like no scrub

But I let him drop triple dubs

They had Tony Allen Dunking Banging

Ray Allen and Paul Pierce had those 3s slanging

I ain't guilty cause, even though I threw bricks

My own mama had me going through this bull ish

I hope he pays your rent when the rent's due

Ill forgive you cause of all the things we went through

Cause when I needed a car, you got a hummer for me

Plus basketball camps all those summers for me

Now I could see if you were messing with my coach hey

But he so dumb he probably wouldnt give u no play

Im was working with these scrubs I was given

Anthony Parker plus Boobie Coles-Gibson

Like my road wasnt rough enough alone

You go and let Delonte Herpe Face Bone

And there's no way I can pay you back

But when Im gone I hope the Cavs fans understand

You the one who did it

 

[Chorus:]

Lady...

Why you do Delonte? He crazy

Dear mama

I guess shaq just didnt want you

You shady

Why you do Delonte?

 

Yea man

This is dedicated to all my knicks and bulls fans who are really hoping this rumor is true

Honestly I don't believe it

But just because Delonte West is involved you gotta believe its a possibility

I mean forreal. He crazy

Any millionaire that rides around on a motorcycle with guns in a guitar case like desperado is throwed off

You really put it past him to have an affair with his star teammates mama?

Ms james should be ashamed of herself

And she need to get checked out.

They say that's a birthmark on delonte west's lip but I don't believe it.

I know Herpes when I see Herpes

Hey Lebron, what tipped you off?

Did she start wearing delonte's jersey's to your games or something?

Let me stop

Yall know the deal..

btw

Osoba Calvina M. to świetny przykład za co kiedyś można było się dostać do Hall of Fame. To była zwykła popierdółka pokroju Mo Williamsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie robcie z siebie idiotow. nie macie juz o czym rozmawiac ? lubicie rozsiewac jakies debilne ploty jak przekupki na rynku ?

mnie osobiście nigdy prywatne życie jakichkolwiek gwiazd w najmniejszym stopniu nie interesowało, ale w tym wypadku gdyby coś takiego było prawdą to jest to coś co mogło mieć spory wpływ na to co stało się z Cavs w ostatnich trzech meczach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie robcie z siebie idiotow. nie macie juz o czym rozmawiac ? lubicie rozsiewac jakies debilne ploty jak przekupki na rynku ?

mnie osobiście nigdy prywatne życie jakichkolwiek gwiazd w najmniejszym stopniu nie interesowało, ale w tym wypadku gdyby coś takiego było prawdą to jest to coś co mogło mieć spory wpływ na to co stało się z Cavs w ostatnich trzech meczach.
Myslisz faktycznie, ze to jest mozliwe ?

 

Ze nawet jakis Murphy wiedzial, a LeBron nie ? Ze cala jego druzyna wiedziala i nikt mu nie powiedzial ? Ze jego wlasna matka zrobilaby mu cos takiego ? Ze clevelandccy dzinnikarze, ktory czatuja przy chacie LeBrona i jego starszej walczac z ochroniarzami dzien i noc nic by wczesniej nie zauwazyli ? Ze szefostwo Cavs nie zbadaloby sprawy doglebniej, skoro caly staff Cavs podobno o tym wiedzial juz od dawna ?

 

Ze Delonte nie bylby w stenie zarwac jakiejs lepszej laski na miescie ?

Ze LeBron dowiedzial sie to jakims cudem akurat przed game 4 i jakims cudem nie probowal zabic Westa i wrecz przeciwnie nawet gral z nim na parkiecie ?

 

 

Nie zalamuj mni Van. Skonczyl sie temat Elbowa i teraz trzeba gadac o czym innym.

 

Ja osobiscie uwazam, ze historyjke te wymyslil ktos spoza Cleveland, mianowicie ktos z NY albo Chicago w wiadomych celach, bo to na pewno trafilo do Jamesa i nawet jesli LeBron wie ze to nie prawda, to niesmak pozostaje, bo zawsze bedzie oczywiscie chmara glupkow, ktorzy w to uwierzyli. W tej sytuacji cien szansy na dalsza gre w Cavs powoli kurczy sie do mikroskopijnych rozmiarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jesli to prawda to moze lebron tylko udaje ze nic nie wiedzial i teraz prasa probuje to rozdmuchac do nie wiadomo jakich rozmiarow szukajac sensacji bo lebron odpadl z po i cos nowego musza o nim pisac. mnie osobiscie nie zdziwiloby gdyby dalonte mial ten romans a lebron dalby na to przyzwolenie. wszyscy sa dorosli wiedza co robia

 

http://www.youtube.com/watch?v=KQGhbHnkTcQ

moze maly zwiazek z sytuacja ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spała, nie spała

a co mnie to ku*wa obchodzi kto z kim włazi do lóżka

Jak LeBron sobie nawet z tego powodu popłakał w szatni w kacie to tez mnie nie interesuje

"Moja mamusIa nigdy nie uprawia sexu, NIGDY!!!

zrobiła to tylko raz, zeby począc najwieksza gwiazdę koszykówki ever, a i tak czuła sie po tym zniesmaczona

ONA NIE UPRAWIA SEXU!!! NIE NIE NIE!!!

delonte ja Cie juz nie lubię :cry: "

 

Aha w modzie na sukces taz Bruk przespała sie z Michem. WOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spała, nie spała

a co mnie to ku*wa obchodzi kto z kim włazi do lóżka

Jak LeBron sobie nawet z tego powodu popłakał w szatni w kacie to tez mnie nie interesuje

"Moja mamusIa nigdy nie uprawia sexu, NIGDY!!!

zrobiła to tylko raz, zeby począc najwieksza gwiazdę koszykówki ever, a i tak czuła sie po tym zniesmaczona

ONA NIE UPRAWIA SEXU!!! NIE NIE NIE!!!

delonte ja Cie juz nie lubię :cry: "

 

Aha w modzie na sukces taz Bruk przespała sie z Michem. WOW

ależ ty J nienawidzisz LeBrona. Jesteś głównym powodem dla którego chcę zobaczyć LBJa w koszulce Bulls - nie potrafię sobie nawet wyobrazić jaki rozdarty wtedy będziesz :D

 

1. nie wiadomo czy to prawda, ale każdy powód do pocisku jest niezły, prawda? 2. nawet jeśli, to i tak przy okazji musisz objechać Jamesa, choć ten ani słowa o tym nie wspominał, nie użalał się i nie płakał w mediach a w całej tej sytuacji byłby najmniej winny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murphy is confirmed to have fathered 14 children by 9 different women.[4] In 2005, he faced trial in Houston for sexually abusing 5 of his daughters.

No czyli wsystko się zgadza wie co mówi :lol: Kurcze sodoma i gomora po prostu, to chyba tylko w NBA ;)

 

Tak czy inaczej matka Jamesa jest pierdolnięta, wszyscy to wiedzą nie wiem czy miało by to jakiś wpływ na jego dalsze losy jako zawodnika, jeśli juz to niech idzie do Clippers to wtedy nie będą musieli brać nikogo na sf jak Aminu który się dla Jazz ostanie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac Clane

przez shootera najczęściej rozumie się spot up/of screen. Ogólnie idea jest taka, że shooter może rzucić pkt-y mając kontakt z piłką przez 1sek w akcji. Może sobie po prostu stać na obwodzie, a jak jego obrońca się odsunie to dostaje podanie i natychmiast rzuca.

To nieprawda. Bycie shooterem nie ma związku z grą bez piłki. Shooterami grającymi w ten sposób są najczęściej tylko gracze na pozycji SG.

Shooter to gracz który posiada bardzo skuteczny procentowo rzut i na rzucie bazuje jego ofensywa. Może grać bez piłki jak Ray, ale może też bardzo dużo dryblować jak Nash.

No powiedzmy że Nash to shooter - chociaż jego ciężko podciągnąć pod jakąś kategorię... tak czy siak jeśli Nash po prostu stoi gdzieś na obwodzie to nie ma bata, żeby obrońca mógł od niego bezkarnie odejść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plota czy prawda... Niby dorośli ludzie ok, ale faktycznie nienormalne by to było, gdyby wszyscy wiedzieli, a akurat LBJ nie. Ale mnie zastanawia jedno. Jeśli to wymysł, to akurat czym zasłużył na to biedny Delonte? Mało zryty i umęczony już jest, a teraz to? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.