Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lorak napisał:

czyli za młodu był korwinista, dorósł to przeszedł na PO, a gdyby dożył starości, to fascynowałby się PiS.

To chyba dowodzi tego, że to nie sympatie polityczne decydowały o tym co zrobił ? Prawda ? 

To wytłumacz to jeszcze Kolenerowi, bo jest za głupi, żeby zrozumieć aluzję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Sebastian napisał:

To wytłumacz to jeszcze Kolenerowi, bo jest za głupi, żeby zrozumieć aluzję. 

spoko mędrcu 

 

30 minut temu, lorak napisał:

więcej wiary w ludzi. Koelner to ogarnięty ziomek i nie trzeba mu takich kwestii tłumaczyć.

a właśnie że trzeba 

41 minut temu, lorak napisał:

czyli za młodu był korwinista, dorósł to przeszedł na PO, a gdyby dożył starości, to fascynowałby się PiS.

Bismarck mówił: Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie sk****synem, ale kto na starość socjalistą pozostał, ten jest po prostu głupi.

 

wyborcy Konfederacji to są debile bo jeszcze rozumiem głosować/popierać jakieś wesołe partie dla "oczyszczenia" sejmu a tu mamy twarze te same od 89 roku 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sebastian napisał:

Na tym chyba polega bycie rodzicem - na zapewnieniu dzieciom lepszego startu. Moim zdaniem - należy dzieciom pomóc na ile się da. Przy czym - gdybym był w sytuacji wyboru, to wybrałbym pomoc poprzez zapewnienie jak najlepszej edukacji. Trzeba od dziecka wiele wymagać, moje dzieci są czasem naprawdę zmęczone moim wiecznym niezadowoleniem.

Zależy w jakim pokoleniu, generalnie kręcimy się cały czas w kółko

https://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_pokoleń_Straussa-Howe’a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

spoko mędrcu 

 

a właśnie że trzeba 

Bismarck mówił: Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie sk****synem, ale kto na starość socjalistą pozostał, ten jest po prostu głupi.

 

wyborcy Konfederacji to są debile bo jeszcze rozumiem głosować/popierać jakieś wesołe partie dla "oczyszczenia" sejmu a tu mamy twarze te same od 89 roku 

 

uważaj, za napisanie "wyborcy konfy to debile" dostałem 1.5 miecha banicji ;)

 

To banują za prawdę 

3 godziny temu, fluber napisał:

Zarobiłeś na ten, w którym mieszkasz, a na tamten zarobili Twoi rodzice. Raczej logiczne kto odpowiada za który dom. 

Poza tym Płock piękne miasto, mam dużą rodzinę w Sierpcu, więc czasami bywam.

Oczywiście że zarobili

Choć w jednym się mylisz 

I tamten i ten są oficjalnie moją własnością  

 

Płock jest piękny tylko co z tego, skoro to miasto starych ludzi.

 

Większość moich znajomych wyjechała. Praca jest u obajtka albo w jakimś sklepie 

A nie każdy chce pracować na Orlenie 

 

Ja narzekać nie mogłem. Miałem spoko robotę w drukarni flesko ale moja żona po dwóch kierunkach (nie nie socjologii i pochodnych) zapierdalała jako zastępca kierownika w zarze

Studia to tylko PW, prywatny Włodkowic i jeszcze jakaś ekonomia plus nisko oceniana filologia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.