Skocz do zawartości

[WCF]: Los Angeles Lakers (1) - Denver Nuggets (3)


Lucas

Kto w finale?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto w finale?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 20.09.2020 o 10:30

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Reikai napisał:

Symulacja musiała się zepsuć, bo Kawhi od jakiegoś czasu ma obrzydliwy star bonus, z kolei Lebrona można bić po łapach i tak rzuca po 3 osobiste na mecz.

No Grant sobie na Kawhim dobrze radził także w kwestii tych fauli :P Bo nie chodzi mi o Murraya, którego challenge trochę niepotrzebnie Mike robił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

.

XDDD i Jokic po kilku sekundach drugiej połowy ma 4 faul, a gdy w niego się Davis wjebal to sędziowie pozwalają na łatwego alleya do Howarda.

 

Pierdu pierdu. Jokic winien w końcówce zejść z gry za offence, które mu puszcza no i dawano mu FT. No ale lovelyzm zaślepia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KeepItDirty napisał:

Pierdu pierdu. Jokic winien w końcówce zejść z gry za offence, które mu puszcza no i dawano mu FT. No ale lovelyzm zaślepia. 

Przeczytaj kolejne zdanie, które napisałem :)

Najpierw dostawał bardzo soft gwizdki, a po czwartym nagle mógł robić coś co dużo bardziej podpada pod faul i tego mu nie gwizdano co jest głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Przeczytaj kolejne zdanie, które napisałem :)

Najpierw dostawał bardzo soft gwizdki, a po czwartym nagle mógł robić coś co dużo bardziej podpada pod faul i tego mu nie gwizdano co jest głupie.

 

 

Ok, jeśli to miałeś na mysli. Bo jakiekolwiek zarzucę nie temu meczu jak zrobił ktoś już tu w czasie, meczu, ze potovzyl się dzięki gwizdkom, jest nie na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, KeepItDirty napisał:

Ok, jeśli to miałeś na mysli. Bo jakiekolwiek zarzucę nie temu meczu jak zrobił ktoś już tu w czasie, meczu, ze potovzyl się dzięki gwizdkom, jest nie na miejscu. 

Lakers byli w tym meczu lepsi i bez gwizdków sędziów, ale gwizdki sędziów faworyzowały Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka luźnych spostrzeżeń:

  • Kluczową rolę w meczu odgrywa koleś, który całą drugą rundę był poza rotacją. Ale ludzie nadal będą mówić, że Lakers poza Jamesem i Davisem mają beznadziejny roster.
  • Panie Malone, po co marnować challenge w pierwszej połowie i trzymać Jokica z czterema faulami na ostatnie akcje w obronie w trzeciej kwarcie?
  • LeBron do tej pory 13 razy grał w play-offs. W 11 przypadkach spędzał na parkiecie średnio ponad 40 minut (od 41,4 do nawet 46,5). Dwa razy zdarzyło się poniżej - najmniej 38,2. W dzisiejszym meczu grał przez 31 minut. Jego średnia z tegorocznych play-offs spadła 33,9. Bilans Lakers: 9-2.
  • Lakers są więksi i bardziej atletyczni niż rywale. Nuggets sobie z tym dzisiaj nie poradzili, stąd też myślę dużo nerwowości oraz fauli. Sądzę, że w kolejnym spotkaniu Denver będzie na to lepiej przygotowane, no ale muszą sobie radzić tym co mają.
  • +20 przewagi w trzeciej kwarcie, Jokic i Murray na -19 oraz -21, LeBron się nawet specjalnie nie spocił - po tym pierwszym meczu wygląda to na łatwą serię dla Lakers. Niemniej mając w pamięci, czego Nuggets dokonali w poprzednich seriach, chciałbym przypomnieć Wam słowa mędrca:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ignazz napisał:

Gwizdki były koszmarne i mimo potężnej różnicy punktowej były niepotrzebnym bonusem świetnej tego dnia ekipy lakers 

ale o które gwizdki Wam chodzi? własnie skończyłem oglądać i widząc wcześniej wpisy Lucasa starałem się większa uwagę zwrócić na sędziowanie. Ogólnie mam wrażenie ze sędziowanie było dosyć równe w obie strony. Oba zespoły nie miały odgwizdanych wszystkich przewinień i sędziowanie nie było spójne przez cały mecz ale to działało w obie strony. Zresztą LAL miało więcej fauli niz Denver. Jedyny gwizdek który dla mnie może nie tyle wypaczył mecz co mógł mieć wpływ był 3 faul Jokica. Który mimo że był oczywistym faulem to biorąc pod uwagę ze obaj z DH nie tylko w tej akcji walczyli fizycznie ze sobą powinien nie być odgwizdany. Ciężko znaleźć bardziej oczywisty faul co 4 ,a to co sędziowie zabrali przewinieniem 3 oddali nie gwiżdżąc 2-3 fauli Jokica po jego 4 przewinieniu.

Co do ofensywnych Jamesa to tez ich nie widziałem. w obu przypadkach obrońca nie był w pozycji obronnej i poruszał się w kierunku Jamesa ,a co różniło te wejścia Jamesa od KL czy Hardena to brak pracy lewym ramieniem (Co również LBJ często się zdarza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

10 godzin temu, Jendras napisał:

Kilka luźnych spostrzeżeń:

  • Kluczową rolę w meczu odgrywa koleś, który całą drugą rundę był poza rotacją. Ale ludzie nadal będą mówić, że Lakers poza Jamesem i Davisem mają beznadziejny roster.
  • Panie Malone, po co marnować challenge w pierwszej połowie i trzymać Jokica z czterema faulami na ostatnie akcje w obronie w trzeciej kwarcie?
  • LeBron do tej pory 13 razy grał w play-offs. W 11 przypadkach spędzał na parkiecie średnio ponad 40 minut (od 41,4 do nawet 46,5). Dwa razy zdarzyło się poniżej - najmniej 38,2. W dzisiejszym meczu grał przez 31 minut. Jego średnia z tegorocznych play-offs spadła 33,9. Bilans Lakers: 9-2.
  • Lakers są więksi i bardziej atletyczni niż rywale. Nuggets sobie z tym dzisiaj nie poradzili, stąd też myślę dużo nerwowości oraz fauli. Sądzę, że w kolejnym spotkaniu Denver będzie na to lepiej przygotowane, no ale muszą sobie radzić tym co mają.
  • +20 przewagi w trzeciej kwarcie, Jokic i Murray na -19 oraz -21, LeBron się nawet specjalnie nie spocił - po tym pierwszym meczu wygląda to na łatwą serię dla Lakers. Niemniej mając w pamięci, czego Nuggets dokonali w poprzednich seriach, chciałbym przypomnieć Wam słowa mędrca:

 

Ale po co ma grać dłużej jak drużyna bardzo mocna i wygrywa dwie serie gładko 4-1 z dużymi przewagami punktowymi.
Byłyby ciężkie serie i mecze na styku grałby dłużej. Obstawiam 4-2 dla Lakers. Nuggets mogą trochę dłużej pomęczyć Lakersów niż Blazers i Rockets. bo pokazali, że jako drużyna mają charakter. Ale w sporcie nic nie jest w 100% pewne, bo nawet murowani faworyci czasem też przegrywają.
 

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekli dziś Lakers z pod topora. Najpierw Jokic przepchał AD pod kosz i rzucił punkty na prowadzenie to Davis mu się odwdzięczył game winnerem za 3. Świetna pierwsza połowa Lebrona, a po przerwie nie wiem co się stało. Lakers generalnie zagrali chyba najgorszą drugą połowę w tych playoffach. Prócz KCP i AD każdy wyglądał meeh co po części jest zasługą tego jak Denver broniło. 

@ignazz, @Lucas coś o sędziowaniu obiektywnie po g2 ? Czy lepiej przemilczeć bo było gwizdanie pod Nuggets mocno ?

 

41 minut temu, dapunk20 napisał:

Jak będzie jakiś stat typu "ile można spi*****ić kluczowych gier w PO grając kilka minut na mecz" To Plumlee będzie tam na czele dłużej niż Wilt z jego rekordem 100pkt

 

Lebrona to miał przesunąć czy jak bo nie bardzo rozumiem co on tu zajebał ? Dla mnie bardziej to zaspał Grant.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.