Skocz do zawartości

[WCF]: Los Angeles Lakers (1) - Denver Nuggets (3)


Lucas

Kto w finale?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto w finale?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 20.09.2020 o 10:30

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, KeepItDirty napisał:

Dużo osób kibicuje LBJ, a nie ludziom jak Green czy Caruso?

Caruso ma sporo fanów chyba, Danny Green jest chyba nie lubiany, ale ma na forum jakiegoś fana raczej.

W sumie pod względem bycia super starem, ADavis ma dość mało fanów.

Jest tu ktoś na forum, dla kogo jest ulubionym graczem? chyba nie.

Miał ten przykry epizod w NOP, ale w tym sezonie imo w LAL klasa.

NA parkiecie nie pajacuje nawet jak zapoda monster dunku, tylko cofa się do defensywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę liczę na to, że ten awans do finału Zachodu sprawi też trochę większe zainteresowanie Denver i pojawi się trochę fanów, a przez to może i łatwiej będzie jakieś Nuggetsowe rzeczy kupować, bo w sklepie Nike ciężko było o coś ciekawego oprócz koszulki Jokicia, a przez fanbase takie Knicks czy inne ogórki z Chicago zawsze jest spory wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie spodziewałem się przyznaję bez bicia, że Nuggets będą rywalem Lakers w WCF, ale stało się. 

Dziwnie się czuję myśląc o tej serii bo z jednej strony po prostu śmieje się z faktu, że Clippers odpadli, do tego w takim stylu, z drugiej lubię w PO serie, w których jest coś więcej na linii, jakąś historia czy coś dodatkowo do udowodnienia i Lakers mieli to udowodnić Clippers, ale Nuggets sprawiło niespodziankę i good for them.

Nuggets udowodnili w tych PO, że absolutnie nie można ich lekceważyć, nie chodzi o to, że są gdzie są bo to jest naprawdę utalentowana drużyna, ale najbardziej imponuje wyjście dwa razy z 1-3, w drugiej serii przeciwko chyba głównemu faworytowi całych rozgrywek, do tego w ostatnich meczach odrabiali spore przewagi więc pokazali, że mają jaja, nie uginają się pod presją, nie odpuszczają kiedy robi się trudno i należy im się za to mega szacunek. 

Jestem kibicem Lakers od 24 lat, wierzyłem w ich wygrana w każdej z serii PO niezależnie od tego z kim grali więc trudno żebym nie wierzył teraz, ale Nuggets mi naprawdę zaimponowali. Murray w przeszłości trochę działał mi  na nerwy, ale pokazał w tych PO, że to nie zwykła niczym nie podparta arogancją, ale pewność siebie, która mają wielcy gracze i w najważniejszym momencie pokazał co jest warty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Lakers w 6, ponieważ wydaje mi się, że Jeziorowcy jednak wyciągną wnioski z błędów popełnionych przez Jazz oraz Clippers i ich nie powtórzą. Jeśli jednak tak się nie stanie to Nuggets mogą kolejny raz sprawić niespodziankę co byłoby fajną historią. Stawiam też, że klasycznie Lakers pierwszy mecz w plecy na rozruch.

W sumie dobrze jest mieć w szafie czapeczkę Bryłek, 2 zł to była żadna cena a w razie czego można się podpiąć pod wagonik. :D

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Nie, bo jako persona to dalej gnida. Ale grał vs jeszcze gorsze gnidy (pasowałby mega charakterem do Clippers), więc byłem chwilowo za Baryłami :) 

Z ciekawosci, czemu niby? To znaczy Murray miewal dosc irytujace momenty gry w poprzednich sezonach, w tym w sumie tez, ale w PO jest wielki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Caruso ma sporo fanów chyba, Danny Green jest chyba nie lubiany, ale ma na forum jakiegoś fana raczej.

W sumie pod względem bycia super starem, ADavis ma dość mało fanów.

Jest tu ktoś na forum, dla kogo jest ulubionym graczem? chyba nie.

Miał ten przykry epizod w NOP, ale w tym sezonie imo w LAL klasa.

NA parkiecie nie pajacuje nawet jak zapoda monster dunku, tylko cofa się do defensywy.

Jest jeszcze jeden fan RR ale nie będę pisał kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ptak napisał:

To żadna złośliwość z tym, że nie znam przyzwoitych kibiców Lakers. Znam 4, 5 osób interesujących się NBA, nikt nie kibicuje Lakers.

Zespół jak zespół. 

  

W dniu 14.07.2019 o 17:28, ptak napisał:

Zachód

1-Clippers

2-Nuggets

3-Jazz

4-GSW

5-Rockets

6-Blazers

7-Spurs

8-Kings

9-Lakers

10-Pelicans

11-Mavs

12-Wolves

13-Suns

14 Grizzlies

15-OKC

Przypomnijmy, że kolega nie jest hejterem i dał zespół z AD i LBJ na 9 miejscu w konferencji zachodu. Jakie typy na WCF ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Autentycznie nie pamiętam, chyba chamsko skontuzjował jakiegoś mojego ulubieńca kiedyś + tam było ileś rzeczy, gdzie nie chodzi o grę samą irytujących. Ale poważnie, nie wiem dokładnie, trochę za dużo w NBA się dzieje, bym po długim czasie pamiętał czemu kogoś bardzo nie lubię  :P

Jasne, że jak dotąd gra kozackie PO.

ahh ta pamięć jezioranów :)

Pablo z Mielna (aka Randle) chamsko skontuzjował Sapa i potem przez parę kolejnych meczów Murray wziął sobie Lakersów na celownik (takie tam wożenie się i zaczepki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ttr napisał:

  

Przypomnijmy, że kolega nie jest hejterem i dał zespół z AD i LBJ na 9 miejscu w konferencji zachodu. Jakie typy na WCF ? Pozdrawiam.

oj tam nie czepiajmy się kibica zielonych ludków , miejmy nadzieję po prostu na kontynuację sagi Lakers-Celtics w finałach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.