Skocz do zawartości

[WCF]: Los Angeles Lakers (1) - Denver Nuggets (3)


Lucas

Kto w finale?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto w finale?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 20.09.2020 o 10:30

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.10.2020 o 19:05, Jendras napisał:

Lakersom nikt wielkiej krzywdy w ten sposób nie zrobił. Clippers praktycznie przez to odpadli. Masz dowody czarno na białym w czasie ostatnich miesięcy, więc przestań zaklinać rzeczywistość.

 

napisales ze lakers atakowaliby harrela i lou tak samo clippers atakowaliby kuzme , drwala , morrisa , rondo.     ,  denver szukalo kuzmy caly czas , butler na kuzmie prawie zrobil mvp serii.

drwal z morrisem non stop nie nadazali na nogach , dla leonarda czy paula idealne matchupy

 

Cytat

 

Lebron w RS przeciw Miami:

26,5 ppg 6,5 rpg 9 apg TS 60,7%

Przeciw Milwaukee:

29 ppg 10 rpg 9,5 apg TS 61,1

 

dwa mecze wygrane z miami bez zadnej spiny , z bucks jeden przegrany   ,  ogladales wogole finaly ? czy tylko recapy ? james robil co chcial w serii z miami ,  wszyscy sie od niego odbijali jak od sciany nawet adebayo.  moim subiektywnym zdaniem bucks postawiliby zdecydowanie ciezsze warunki niz undersized heat i moim subiektywnym zdaniem miami sa troszeczke undersized zeby bronic z pwodzeniem lebrona czy ad.

Cytat

Oczywiście, że nie. Zubac to gość do masowania się z bangerami, a nie do krycia kogoś grającego bardziej jak obwodowy. Przecież z Jokicem to on sobie radził nieźle, problem się zaczynał, gdy Rivers go sadzał.

nie wiem czy zauwazyles ze prawie wszyscy obroncy siegali davisowi do pachy? zupelnie inaczej oddaje sie jumpery z reka blisko   twarzy a inaczej gdy jest sie open a w wiekszosci sutuacji davis oddawal open j.  nawet ten zubac sprowadzony do masowania bylby lepszy niz obroncy siegajacy do pachy.  zubac kompletnie sobie nie radzil z jokiciem ,  nikola przesuwal go bez zadnego prblemu , a gdy mu sie jakims cudem nie udawalo kreowal z low postu ,  bez zubaca bylo jeszcze gorzej.

Cytat

Ale co Ty mi tu pitolisz? Opisałem Ci jak wyglądała gra Butlera, gdy krył go Giannis. Nie było żadnego biegania offball. Nie wierzysz to sam obejrzyj. Pomysł się nie sprawdził, koniec i kropka.

nie ma to najmniejszego znaczenia , bo lebron gra offball zupelnie inna koszykowke niz butler, kompletnie zlekcewazyles ich przebiegi na parkiecie  LOL ,   lebron james nie ucieka po zaslobnie , tylko stoi w rogu/ na luku  , masuje sie o pozycje , albo czasami cutuje ,  james nie gra w sposob ktory sugerujesz , rownie dobrze mozemy napisac ze wprzyszlym sezonie james bedzie mial 40% za 3 bo poswieci caly offsezon na trening rzutowy.

Cytat

Nie gra często na pf. Większość czasu spędza na obwodzie. I co zrobisz z AD, kiedy Giannis kryje LeBrona?

z davisem na c jest czesto  pfem , jest to najbardziej optymalne ustwienie lakers ,  middleton,giannis,lopez  ta kombinacja wystrtarczajaca  do bronenia lebrona i davisa

Cytat

Dwight swoje jako finisher robił, ale głównie wtedy gdy rywale mieli pod koszem klasycznych centrów. Przykład Miami nijak się ma do tego, jakby to wyglądało przeciw Milwaukee.

drwal  mimo b. duzej przewagi fizycznej nie istnial w pozniejszych meczach z miami ,   w meczech z bucks z rs drwal gral 10 i 15 minut , czyli zdecydowanie mniej niz jego srednia minut  i zdobyl oszalamiajace 0 (slownie - zero) punktow oraz 2 (slownie - dwa ) punkty. rzeczywiscie super dunk spotter .

Cytat

 

"serio nie wiem czy mnie trolujesz czy nie ale  middleton,giannis,lopez >>>>>>>>>>>>>>. butler , crowder, adebayo. jesli chodzi o obrone jamesa."

No rzeczywiście pioronująca argumentacja. Tak się postarałeś, stawiając pierdyliard znaków większości, a ja taki zły i niedobry jednym płytkim zwrotem zbyłem tak wysublimowaną analizę. Shame on me. Kris Middleton DPOTY!

 

pisaelm wczesniej ze bucks w porownaniu do miami maja size aby bronic lal  i dwoch topowych help D na drivy jamesa , gdzies ci to  umknelo ale nic sie nie stalo :)

finaly  chyba wszystko zweryfikowaly  miami nie mialo sizeu na lal  i zadnego schotblokera z pomocy do bronienia paintu  .

 

jeszcze odnosnie tego czy lakers mieli autostrade do piersciena , wynikalo to nie tylko z ich sily ale rowniez ze slabosci przeciwnikoow , przeciwnicy lakers mieli  najnizszy SRS od 1988.

If the Lakers win the bubble championship, they will have beaten the Blazers (-0.61 SRS), Rockets (3.13 SRS), Nuggets (2.35 SRS), and Heat (2.59 SRS). Adding those up, that gives their opponents a combined SRS of 7.46. This would be the lowest combined opponent SRS of any championship team since the 1988 Lakers, whose opponents combined for a 6.99 SRS.

 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2020 o 11:27, mistrzBeatka napisał:

napisales ze lakers atakowaliby harrela i lou tak samo clippers atakowaliby kuzme , drwala , morrisa , rondo.     ,  denver szukalo kuzmy caly czas , butler na kuzmie prawie zrobil mvp serii.

drwal z morrisem non stop nie nadazali na nogach , dla leonarda czy paula idealne matchupy

Ponownie: Lakersom nikt wielkiej krzywdy na switchach nie zrobił, Clippers w dużym stopniu przez to odpadli. Zupełnie inna skala zjawiska. Nawet w regularze było to widać, kiedy te zespoły grały ze sobą.

Z tym Kuzmą to chyba przysnąłeś ze dwa lata, pomijając Davisa to on miał najwięcej niezłych momentów w obronie przeciw Butlerowi, Leonarda też dobrze bronił w bezpośrednim starciu w bańce:

Z Morrisem czy Dwightem racja, tylko że kiedy jeden z nich był ogrywany w danym meczu, to w kolejnym Lakers robili adjustments, czego nie można powiedzieć o Clippersach.

Cytat

dwa mecze wygrane z miami bez zadnej spiny , z bucks jeden przegrany   ,  ogladales wogole finaly ? czy tylko recapy ? james robil co chcial w serii z miami ,  wszyscy sie od niego odbijali jak od sciany nawet adebayo.  moim subiektywnym zdaniem bucks postawiliby zdecydowanie ciezsze warunki niz undersized heat i moim subiektywnym zdaniem miami sa troszeczke undersized zeby bronic z pwodzeniem lebrona czy ad.

Chwilunia, najpierw mówisz, że James grał lepiej w sezonie z Miami niż z Milwaukee, a kiedy wykazałem Ci, że to nieprawda, to nagle modyfikujesz stanowisko i wypominasz bilans? Zdecyduj się na jedno i daruj sobie takie zagrywki.

Swoją drogą, gość, który sprowadza grę w ataku Davisa do jumpshotów, twierdzi, że Zubac jest lepszym obrońcą na AD niż na Jokica, czy że gra Lakers załamywała się bez LeBrona na parkiecie zarzuca mi, że nie oglądałem meczów tylko recapy - no to trzeba mieć tupet. :D

Cytat

nie wiem czy zauwazyles ze prawie wszyscy obroncy siegali davisowi do pachy? zupelnie inaczej oddaje sie jumpery z reka blisko   twarzy a inaczej gdy jest sie open a w wiekszosci sutuacji davis oddawal open j.  nawet ten zubac sprowadzony do masowania bylby lepszy niz obroncy siegajacy do pachy.  zubac kompletnie sobie nie radzil z jokiciem ,  nikola przesuwal go bez zadnego prblemu , a gdy mu sie jakims cudem nie udawalo kreowal z low postu ,  bez zubaca bylo jeszcze gorzej.

Zubac kryjący Davisa blisko na półdystansie jest mijany w pierwszym kroku.

Cytat

nie ma to najmniejszego znaczenia , bo lebron gra offball zupelnie inna koszykowke niz butler, kompletnie zlekcewazyles ich przebiegi na parkiecie  LOL ,   lebron james nie ucieka po zaslobnie , tylko stoi w rogu/ na luku  , masuje sie o pozycje , albo czasami cutuje ,  james nie gra w sposob ktory sugerujesz , rownie dobrze mozemy napisac ze wprzyszlym sezonie james bedzie mial 40% za 3 bo poswieci caly offsezon na trening rzutowy.

NIE BYŁO ŻADNEJ GRY OFFBALL BUTLERA, KIEDY KRYŁ GO GIANNIS.

Co jest dla Ciebie niezrozumiałe w tym zdaniu?

Cytat

z davisem na c jest czesto  pfem , jest to najbardziej optymalne ustwienie lakers ,  middleton,giannis,lopez  ta kombinacja wystrtarczajaca  do bronenia lebrona i davisa

Znowu to robisz: rzucasz jaką tezę, a kiedy okazuje się, że jest nieprawdziwa, to ją zmieniasz. Bez sensu taka rozmowa.

Nie, LeBron nie jest często pf'em, a kiedy Davis gra na środku, to zwykle wtedy jest jeszcze Morris lub Kuzma.
I nadal nie odpowiedziałeś mi na pytanie, kto kryje Davisa, kiedy Giannis jest na LeBronie.

Cytat

pisaelm wczesniej ze bucks w porownaniu do miami maja size aby bronic lal  i dwoch topowych help D na drivy jamesa , gdzies ci to  umknelo ale nic sie nie stalo :)

Dlaczego uważasz, że mi to umknęło?
Bucks mają size pod koszem, ale nie na obwodzie, nie mają też atletyzmu i szybkości Miami (co było widać w ich bezpośrednim starciu). Mają za to trenera, który nie potrafi dostosowywać taktyki do rywala.

Cytat

jeszcze odnosnie tego czy lakers mieli autostrade do piersciena , wynikalo to nie tylko z ich sily ale rowniez ze slabosci przeciwnikoow , przeciwnicy lakers mieli  najnizszy SRS od 1988.

If the Lakers win the bubble championship, they will have beaten the Blazers (-0.61 SRS), Rockets (3.13 SRS), Nuggets (2.35 SRS), and Heat (2.59 SRS). Adding those up, that gives their opponents a combined SRS of 7.46. This would be the lowest combined opponent SRS of any championship team since the 1988 Lakers, whose opponents combined for a 6.99 SRS.

Argument SRS w sezonie z bańką i 4-miesięczną przerwą - brawo.

Szkoda, że nikt tego nie przywoływał przed poszczególnymi seriami, kiedy Blazers, Rockets czy Heat mieli być bardzo trudnymi matchupami dla LA. :)

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.