Skocz do zawartości

[WCF]: Los Angeles Lakers (1) - Denver Nuggets (3)


Lucas

Kto w finale?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto w finale?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 20.09.2020 o 10:30

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie jest to najbardziej gorący matchup tej serii, ale obaj mają dość podobne role, podobne minuty i pozycje.

Kuzma vs Porter

Kyle Kuzma - 10 pkt / 2.7 reb / 0.7 ast / 2.0 TO / 28% za 3 / 62%TS

MPJ - 12.7 pkt / 6.7 reb / 2.0 ast / 2.3 TO / 33% za 3 / 66%TS

Porter dokłada też 2 asysty na mecz, tyle co Kuzma łącznie w całej serii.

MPJ tego ławkowegoo matchupu forwardów na pewno na razie nie przegrywa, więc całkiem nieźle jak na rookie. Potrafi irytować w D, alem am wrażenie, że w tej serii i tak wygląda w tym względzie lepiej niż poprzednio, a i te jego hustle na tablicach są cholernie przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

ja też!

 

 

 

Załączyła się drama queen u Lebrona bo mimo, że dostał łokieć to overreakcja spora zgoda tylko jak to się ma do flopowania Joka ? Daj spokój julek nie musisz przybierać defensywnej postawy bo ja Nikole i Denver lubię oglądać i mega szanuję, ale on przez pewien okres symulował na poziomie CRa czy Suareza w piłce nożnej, a wczoraj miał z 3 takie pady, że śmiech na sali. Chyba się zgadzamy, że jak chłopy 2.10m 120kg padają jak muchy to niezbyt fajnie to wygląda ? 

Płakałeś coś o sędziowaniu po g1, a teraz masz 2 mecze z rzędu gdzie są gwizdki mocno pod Denver i cisza ? To co sędziowie robią w kontekście Jokic vs Howard to jest komedia co jest gwizdane Howardowi. Dziś również czysty blok, gleba Joka i 2 FT wzorem z tej akcji. Meanwhile Grant rzuca 12 FT w g3 LBJ 10 przez całą serie xDD, ale czekam na jakiś gwizdek pod Lakers i płacz @ignazz, że ustawione wszystko szuruburu 🤡

 

  

2 godziny temu, Lucas napisał:

Może nie jest to najbardziej gorący matchup tej serii, ale obaj mają dość podobne role, podobne minuty i pozycje.

Kuzma vs Porter

Kyle Kuzma - 10 pkt / 2.7 reb / 0.7 ast / 2.0 TO / 28% za 3 / 62%TS

MPJ - 12.7 pkt / 6.7 reb / 2.0 ast / 2.3 TO / 33% za 3 / 66%TS

Porter dokłada też 2 asysty na mecz, tyle co Kuzma łącznie w całej serii.

MPJ tego ławkowegoo matchupu forwardów na pewno na razie nie przegrywa, więc całkiem nieźle jak na rookie. Potrafi irytować w D, alem am wrażenie, że w tej serii i tak wygląda w tym względzie lepiej niż poprzednio, a i te jego hustle na tablicach są cholernie przydatne.

Porter wypada lepiej w ofensywie, Kuzma lepiej broni, ale generalnie widać po obu, że chcieli by więcej piłki i więcej rzutów i momentami z ich niecierpliwości wychodzą dziwne decyzje. Mega podobni gracze z tym, że na ten moment MPJ z większym upsidem.

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ttr napisał:

Płakałeś coś o sędziowaniu po g1, a teraz masz 2 mecze z rzędu gdzie są gwizdki mocno pod Denver i cisza ? To co sędziowie robią w kontekście Jokic vs Howard to jest komedia co jest gwizdane Howardowi. Dziś również czysty blok, gleba Joka i 2 FT wzorem z tej akcji. Meanwhile Grant rzuca 12 FT w g3 LBJ 10 przez całą serie xDD, ale czekam na jakiś gwizdek pod Lakers i płacz @ignazz, że ustawione wszystko szuruburu 🤡

 

Gdzie coś płakałem?

 

To nie ja muszę coś udowadniać pisząc że 'dziś też coś tam' w kontekście akcji z game 2 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

Gdzie coś płakałem?

 

To nie ja muszę coś udowadniać pisząc że 'dziś też coś tam' w kontekście akcji z game 2 xD

Ale co udowadniać ? Albo jesteś obiektywny albo jesteś pajacem, który wspomina o gwizdkach tylko w jednym przypadku. Po g1 chętnie psioczyłeś na sędziowanie ze swoimi "XDDDDD" 3 strony tematu wcześniej, a teraz dummy dummy i nic ? Mam Ci wycinać filmik z tego bloku Howarda albo nawklejać takich klipów i zrobić spam ? Czyli git gut po g1 miałeś pretensje o gwizdki po następnych dwóch już nie bo wyraźnie jeden zespół korzysta więc milczymy bo wiadomo jak tu się rozkładają sympatie w tej serii. 

 

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ttr napisał:

Ale co udowadniać ? Albo jesteś obiektywny albo jesteś pajacem, który wspomina o gwizdkach tylko w jednym przypadku. Po g1 chętnie psioczyłeś na sędziowanie ze swoimi "XDDDDD" 3 strony tematu wcześniej, a teraz dummy dummy i nic ? Mam Ci wycinać filmik z tego bloku Howarda albo nawklejać takich klipów i zrobić spam ? 

czo?!? gdzie ja coś psioczyłem? xDDD

znów sobie coś ubzdurałeś -> walczysz z tym -> i do tego przegrywasz xDDD dafuck

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

czo?!? gdzie ja coś psioczyłem? xDDD

znów sobie coś ubzdurałeś -> walczysz z tym -> i do tego przegrywasz xDDD dafuck

  

W dniu 21.09.2020 o 10:46, Lucas napisał:

O ile po G1 miałem sporo pretensji o gwizdki to tego IMO nie ma co się czepiać.

 

Hehe xDDDDdafuck no nie ma się co czepiać IMO do gwizdanka w g2 i g3, ale w g1 to pod Lakers ustawione !

O co walczę i co przegrywam ? :D Bo pokazuje twoje i nie tylko twoje podwójne standardy :D ?

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Może nie jest to najbardziej gorący matchup tej serii, ale obaj mają dość podobne role, podobne minuty i pozycje.

Kuzma vs Porter

Kyle Kuzma - 10 pkt / 2.7 reb / 0.7 ast / 2.0 TO / 28% za 3 / 62%TS

MPJ - 12.7 pkt / 6.7 reb / 2.0 ast / 2.3 TO / 33% za 3 / 66%TS

Porter dokłada też 2 asysty na mecz, tyle co Kuzma łącznie w całej serii.

MPJ tego ławkowegoo matchupu forwardów na pewno na razie nie przegrywa, więc całkiem nieźle jak na rookie. Potrafi irytować w D, alem am wrażenie, że w tej serii i tak wygląda w tym względzie lepiej niż poprzednio, a i te jego hustle na tablicach są cholernie przydatne

Jakbys zdjął klapki fana grubasa aka zarabiam w UJ i nie chce mi się doprowadzić ciało w 2-3 msc do formy, wiedzialabys, że my tu mamy Kurme za ruchacza milfow i dzbana. 

Edytowane przez KeepItDirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

o k****

ale masz schizę xDDD

Co za gośc :D Tak go zabolało, że nazwałem Jokica floperem, że musiał wkleić klip Lebrona po flagrant 1 jako przeciwwagę "XDDDDD". No to powiem Ci, że bardzo dużo osób uważa, że g2 i g3 sędziowane pod Denver więc duża grupa ma schizę "XDDDD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ttr napisał:

Co za gośc :D Tak go zabolało, że nazwałem Jokica floperem, że musiał wkleić klip Lebrona po flagrant 1 jako przeciwwagę "XDDDDD". No to powiem Ci, że bardzo dużo osób uważa, że g2 i g3 sędziowane pod Denver więc duża grupa ma schizę "XDDDD".

sorry ziom -> bez reakcji nie umiem z Tobą prowadzić dialogu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, KeepItDirty napisał:

Jakbys zdjął klapki fana grubasa aka zarabiam w UJ i nie chce mi się doprowadzić ciało w 2-3 msc do formy, wiedzialabys, że my tu mamy Kurme za ruchacza milfow i dzbana. 

Nie wiem jacy wy, ale generalnie to Kuzma jest dość istotna częścią rotacji Lakers, ma dość podobną rolę do MPJ i grają na tych samych pozycjach, więc czemu ich nie porównywać?

Plus nie wiem co Ty teraz chcesz do wyglądu Jokicia, który wyraźnie schudł.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

sorry ziom -> bez reakcji nie umiem z Tobą prowadzić dialogu!

Dodawaj więcej strzałek i XD jako rekompensatę ziom. Rozumiem, że o Jokicu to tylko och ach wolno pisać, a o sędziowaniu tylko jak Lakers zyskujo albo wcale ! EOT

Edytowane przez ttr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ttr napisał:

Co za gośc :D Tak go zabolało, że nazwałem Jokica floperem, że musiał wkleić klip Lebrona po flagrant 1 jako przeciwwagę "XDDDDD". No to powiem Ci, że bardzo dużo osób uważa, że g2 i g3 sędziowane pod Denver więc duża grupa ma schizę "XDDDD".

po gm1 musieli się dostosować do płaczących lakers i gwizdków , zrobili adjustments w tym względzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ttr napisał:

No to powiem Ci, że bardzo dużo osób uważa, że g2 i g3 sędziowane pod Denver więc duża grupa ma schizę "XDDDD"

No Lakers mają pewnie największy fanbase w lidze, więc nie dziwi mnie to, że ich fani tak uważają.

No ale niesamowicie mnie rozbawiło, że wyciales mój cytat, gdy broniłem graczy Lakers i robisz z tego jakaś dziwna wypowiedź o gwizdkach XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.