Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

efektywnosc. 

Za wcześnie by stawiać taką tezę moim zdaniem. Nie przeczę, że ma szansę na taki sezon ( który przecież się jeszcze nie skończył ) ale jednak póki co 2016/17 u boku LeBrona mam u niego wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, człowiek...morza napisał:

Może teraz nadszedł jego moment? 

Trudno powiedzieć. Już kilka szans w tej Lidze dostał. Na pewno w Rockets ma fajną szansę, bo archetypem się wpisuje w filozofię budowy tego zespołu (warunki fizyczne + potencjał do rozciągania gry + wydaje się, że wie o co chodzi po bronionej). Jak po powrocie Wooda zostanie na stałe w rotacji to będzie sukces i wtedy można zadawać takie pytanie jak powyżej :)

Btw, nie wiem kto tam ostatecznie planował te deale w Socie, czy @mac(gość może za często nie pisze, ale widać, że obserwuje mecze i potrafi zaskoczyć, jak np. w przypadku Tate'a), czy @Qcin_69, ale wzięcie Brunsona i Meltona do prowadzenia ławki to był strzał w 10 i lekki pstryczek w stronę konkurencji na zachodzie. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Braveheart22 napisał:

 

Btw, nie wiem kto tam ostatecznie planował te deale w Socie, czy @mac(gość może za często nie pisze, ale widać, że obserwuje mecze i potrafi zaskoczyć, jak np. w przypadku Tate'a), czy @Qcin_69, ale wzięcie Brunsona i Meltona do prowadzenia ławki to był strzał w 10 i lekki pstryczek w stronę konkurencji na zachodzie. 

A dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Btw, nie wiem kto tam ostatecznie planował te deale w Socie, czy @mac(gość może za często nie pisze, ale widać, że obserwuje mecze i potrafi zaskoczyć, jak np. w przypadku Tate'a), czy @Qcin_69, ale wzięcie Brunsona i Meltona do prowadzenia ławki to był strzał w 10 i lekki pstryczek w stronę konkurencji na zachodzie. 

to może być z tym różnie, np. Qcin nie wiedział kto to jest Vanderbilt i już ciul z tym, bo gość był mało znany... ale Qcin bardzo się zdziwił gdy okazało się, że... typ nie jest biały

więc ja jakby niczego nie sugeruje, ale nie zdziwiłbym się specjalnie gdyby okazało się, że Qcin w zamyśle dealował na przykład po dalekiego krewnego Sharon Tate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to może być z tym różnie, np. Qcin nie wiedział kto to jest Vanderbilt i już ciul z tym, bo gość był mało znany... ale Qcin bardzo się zdziwił gdy okazało się, że... typ nie jest biały

więc ja jakby niczego nie sugeruje, ale nie zdziwiłbym się specjalnie gdyby okazało się, że Qcin w zamyśle dealował na przykład po dalekiego krewnego Sharon Tate

Tate to prospekt Maca, jakbym go nie wygooglowal to bym myślał ze jest francuskim poeta postmodernistycznym- w Wielkiej Minnesocie istnieje konkretny podział ról i się go trzymamy, można powiedzieć ze ja jestem Bradem Pittem a Mac tym grubym nerdem z Moneyballa:) 

Natomiast i Melton i Brunson to był mój pomysł :) 

Oczywiście ze Vanderblit byłem pewny ze jest biały, myślałem ze jest Holendrem a jego nazwisko ze 3 razy bylo Bliskie dołączenia do Minnesoty z okazji różnych wymian (czy tez rozmów) z Bucks- No i ogólnie mam wyjebane czy jest biały czy czarny, w Minnesocie patrzymy na wartość sportowa a nie melatonine :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Btw, nie wiem kto tam ostatecznie planował te deale w Socie, czy @mac(gość może za często nie pisze, ale widać, że obserwuje mecze i potrafi zaskoczyć, jak np. w przypadku Tate'a), czy @Qcin_69, ale wzięcie Brunsona i Meltona do prowadzenia ławki to był strzał w 10 i lekki pstryczek w stronę konkurencji na zachodzie. 

Dzięki za miłe słowa. Co do częstości pisania może coś w tym jest, jednak mam liczbę postów 4123, jakieś musiały powstać.

Dzięki beGM już praktycznie nie zaglądam do działu NBA.

Deale i kontrakty to kwestia qcina :), co już wieloktrotnie było wspominane.

Co do Tate już było wyjaśnione, natomiast co do ostatniego dealu praktycznie nie brałem w nim udziału bo:

Ja poleciłem Szulima do Elda, uważałem, że źle robi wymieniając Aytona i nie chciałem się w to mieszać.

Pierwsze co mu napisałem, to by nie wymieniał Isaaca i Aytona.

Jak wiadomo cenię i White i Bouchera dość mocno, stąd też trudno mi ich było się pozbyć. Kluczowe w ich oddaniu był brak możliwości ich wyrównania w przyszłe lato, a tutejsza liga mocno negatywna jest wobec wolnych agentów w Minny . Pozyskanie Meltona i Brunsona to oczywiście majsterszyk qcina, obu graczy także ceniłem i uważam, że są super wzmocnieniem.

Co do wpsomnianego wyżej Vanderbilta, to szkoda że mnie wtedy nie było w Minny, bo mega go ceniłem już dośc dawno ( co zresztą pisałem w kilku postach nawet ). Vajny fit imo zarówno u nas pod Joka ( jak i w real Denver by się przydał a oddali go lekko .. - ogólnie wymiana z Beasleyem tak jak z Nurkiem totalne dno z ich strony ), jak i w real NBA dla KATa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mac napisał:

Dzięki za miłe słowa. Co do częstości pisania może coś w tym jest, jednak mam liczbę postów 4123, jakieś musiały powstać.

Tip of the day: posty z fantasy, beGM, simbasket, katalogu "inne" nie zmieniają liczby napisanych przez Ciebie postów. Te 4123 są to posty tylko z działu o NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Eld napisał:

Nie jestem pewien ale chyba kiedyś Borys pisał, że cały dział Ligii Wirtualne nie dolicza postów, ale to można prosto sprawdzić.

 

Nah, nie ma opcji żebym nabił 1600 postów na głownym forum ;) Liczą się na bank te z fantasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Eld napisał:

Nie jestem pewien ale chyba kiedyś Borys pisał, że cały dział Ligii Wirtualne nie dolicza postów, ale to można prosto sprawdzić.

 

Tylko z działu inne się nie liczą bo nie mają nic wspólnego z koszykówką. Każdy inny dział mneij lub bardziej ma więc posty się doliczają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale beGM posty sie nie licza.

Kiedy jak zaczynalismy gre to nie bylo osobnego dzialu i bylismy gdzies razem z innymi fantasy wrzuceni, wiec wtedy sie liczyly. Po stworzeniu tego działu i przeniesieniu postow, przestaly sie one liczyc, a nabite wczesniej liczniki sie zmniejszyly( co oczywiscie nie jest problemem)

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Murraya byś przeprosił lepiej ;]

Za co niby? Skoro w czasach kiedy Ty i CM go wymienialiscie za Saricia (LOL) ja go cenilem duzo wyzej ..

Przeprosic to ja moge np Garlanda, co uwazalem za busta, a okazuje sie ze mize byc dobrym grajkiem.

Co do Muraya i calych Denver, to cos sie zepsuło i nie było mnie słuchać, więc powtorzę jeszcze raz:

Zrobili bardzo źle, ze nie oddali Portera (czy Nuraya, ale Porter wystarczyl) za Hardena. To jest żenujące.

Jok to byc moze najlepszy gracz ligi, ale ma duzo slabszy support niz najwieksi konkurenci.

Chociaz Murray zaczal grac jak w buble i oby tak pozostało.

Przy okazji napisze ze San Antonio gra super (i ma super przyszlosc  z Murrayem, Whitem, Veselem, Keldonem,Petlem(ale ten koniecznie musi popracowac z Czipem ten zenujacy rzut i dosc do 60%FT)). Derozan za stał sie najabrdziej niedocenianym graczem ligi i Jego all star snub to WTF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Dobrze, że chociaż jeden z sterników załogi Wolves zna się na koszykówce :)

Zabawny jesteś Camby :) 

ja z 45 pickiem wybrałem Stewarta do Nuggetspo 10 minutach scoutingu, Ty waliłes konia pod swój (a jaaaak) wybór Josha Greena z 20 czy którymś tam pickiem. 
 

Zreszta o czym my piszemy, gdzie są Pelicans a gdzie jest Sota, to najlepiej obrazuje kto się zna, a kto tylko udaje ze się zna na koszykówce :) a przypomnę, ze miałeś Jrue Holidaya i Anthonyego Davisa, ja miałem na starcie Wigginsa i KATa :) Ty miałeś czysty roster Pelicans, ja miałem pozbawiony już choćby Lavina i 2 pickow :) 

Wiec próbuj dalej się pucowac pod swoją GOATowosc i swoją niesamowita znajomość koszykówki, albo zamiast się pucowac chociaż raz pokaz ze nie jest to czcze gadanie i nie wiem, spróbuj awansować do PO? Albo chociaż pozbyć się swojego picku, bo to zastrzeżenie w top10 równie dobrze mogłoby być do 3620 roku a dalej by nie zeszło, z ta Twoja błyskotliwa analiza koszykówki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.