Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Hey. Nie kopiujcie Karpika głosów bo tam jest walka ze spurs i jako jedyny głosujący karpik jako bezpośredni przeciwnik sprawił ze  dostałem bilans ujemny bardziej w imię walki niż kalendarza. 
@Qcin_69 @LeweBiodroSmoka proszę sprawdźcie temat gier spurs i poprzednie głosy gdzie było 5/6 zwycięstw. 

Na... przeważa wynik 6:4 a jest nawet 7:3. Dopiero wpis gm Dallas jako pierwszy poszedł inny 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie @ignazz Być może te Twoje lepsze bilanse wcześniej wynikały z tego, że ludzie dawali bilanse bez sprawdzania kto, jak rzeczywiście się prezentował w te 10 gier, patrzeć na same nazwiska. Ja z kolei dobrze to pamiętam, bo patrzyłem na nas na bieżąco. Aldridge zagrał tylko 4 meczach robiąc średnio 18-7 przy 40% FG, 13% 3P i 46% TS, Brogdon 15-5-6 na 44% FG, 23% 3P i 51% TS. Zagrane 6 meczów i trochę siódmego. Wiggins 18-5-3 na 43% FG, 27% 3P i 49% TS. Collins miał super okres, ale on w dużej mierze korzysta na dwójkowej grze z Youngiem w Hawks, Ty nie masz w tym trymestrze nikogo na takim poziomie. Rolesi pokroju Dejounte, Morrisa czy Lena mieli lepszy okres, stąd dałem 4-6, bo mogło być tu gorzej. 7-3 to jest żart jakiś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Hey. Nie kopiujcie Karpika głosów bo tam jest walka ze spurs i jako jedyny głosujący karpik jako bezpośredni przeciwnik sprawił ze  dostałem bilans ujemny bardziej w imię walki niż kalendarza. 
@Qcin_69 @LeweBiodroSmoka proszę sprawdźcie temat gier spurs i poprzednie głosy gdzie było 5/6 zwycięstw. 

Na... przeważa wynik 6:4 a jest nawet 7:3. Dopiero wpis gm Dallas jako pierwszy poszedł inny 

 

27 minut temu, karpik napisał:

Wypraszam sobie @ignazz Być może te Twoje lepsze bilanse wcześniej wynikały z tego, że ludzie dawali bilanse bez sprawdzania kto, jak rzeczywiście się prezentował w te 10 gier, patrzeć na same nazwiska. Ja z kolei dobrze to pamiętam, bo patrzyłem na nas na bieżąco. Aldridge zagrał tylko 4 meczach robiąc średnio 18-7 przy 40% FG, 13% 3P i 46% TS, Brogdon 15-5-6 na 44% FG, 23% 3P i 51% TS. Zagrane 6 meczów i trochę siódmego. Wiggins 18-5-3 na 43% FG, 27% 3P i 49% TS. Collins miał super okres, ale on w dużej mierze korzysta na dwójkowej grze z Youngiem w Hawks, Ty nie masz w tym trymestrze nikogo na takim poziomie. Rolesi pokroju Dejounte, Morrisa czy Lena mieli lepszy okres, stąd dałem 4-6, bo mogło być tu gorzej. 7-3 to jest żart jakiś.

Bardzo dobrze Panowie ;) Tego mi brakowało :) Jedziemy z tym koksem!

A jeszcze.. gdzie jest Człowiek_od_Irvinga? 

35 minut temu, Qcin_69 napisał:

Dobra, to biorę od Flubera

To zmień w arkuszu jakby co, bo wpisałem Tobie tą wcześniejszą wersję :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zupełnie inny skład niż Real spurs którzy weszli w marazm. Wiem ze z perspektywy półrocznej przerwy trudno niektórym docenić Collinsa ( szacunek za twój wpis akurat o nim bo to obiektywne jest ) ale i Dejounte za wspomniany okres zanotował rewelacyjny postęp rzutowy. Brogdon powoli wracał po urazie co nie zmienia faktu ze to luksus w porównaniu do realia 

Len i Morris rzeczywiście nie rozegrali 

Collins 25,6/10,5/1,8 na bardzo wysokim procencie 62,5/52,5/78 2,1/4 za trzy to niesamowity gamę changer

Plus 1 steal i 1,5 bloku

Len po przejściu do Kings solidne 7/7/1,5 bl na aż 62%FG gdzie pożegnał sezon z TOR 15 punktów w 15 minut 

Wzrosły minuty Gaya który przy 25 robi 14/6/1,6 

Kolejny postęp to Zubac 8/8 60%FG i 92 z linii!

 

Tak się w ekipę zdarzyło ze dawno zapowiadana zmiana warty nadeszła u mnie szybciej niż u Popa 

Szczególnie Dejounte poprawił rzut 

14/6/5 z 47/42/94 % to nie są przypadkowe cyfry młodego plus 2 przechwyty 

 

Mam po prostu dobrze rzucająca ekipę 

Brogdona 15/5/6 nie robi wrażenia ale plus 4,4 sprawia ze to mimo urazu pluszowy gracz  gdzie akurat z San Antonio zrobił 26/7/7 najlepszy mecz sezonu właśnie w tym okresie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Alojz, wiedziałem, że zmienisz to 8-2, trzeba było sobie darować ;)

Twojemu głównemu rywalowi też odjąłem 1W, czyli w sumie wychodzi u Was tak samo. :) Komuś musiałem - najuczciwiej było 3 drużynom uważanym za najsilniejsze bez opisów. Bucks już nie chciałem odejmować, bo 5-5 by było nie fair. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ignazz napisał:

Mam po prostu dobrze rzucająca ekipę

Na przestrzeni sezonu może, no ale za te 10 meczów, to tak średnio bym powiedział. 

Aldrigde 13%, Brogdon 23%, Wiggins 27%, Morris 30%, Gay 29% - to jest skuteczność za 3 Twoich weteranów.

Z drugiej strony Collins i Reddish byli całkiem hot trafiając 52 i 42%, Dejounte trafił 7 trójek łącznie w tym okresie, więc trochę trudno go brać poważnie. A Collins i Reddish to spot up shooterzy żyjący z tego, że kreuje im ktoś rzuty (zazwyczaj Young). 

Nie obraź się, ale są tutaj lepiej rzucające zespoły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Dobra ja nie dam rady, moglbym od kogos skopiowac, ale to byloby nie fair, a nie mam glowy i czasu do patrzenia na staty co bylo 4 miesiace temu, wiec ode mnie bez glosu.

Bez urazy, ale pewnie masz jeszcze kilka dni, żeby zagłosować. Wbrew pozorom, to dość ważne dla całej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@ignazz ten Jerian Grant to na centrze czy na pf będziesz wystawiał, skoro piszesz ze „w miejsce aldridge oferta wielu minut” ??? 😂😂😂

Pomylił mi się Grant. Spurs wycofali ofertę bo na pomiarach wyszło ze nie ma jednak 2,05 wzrostu. Grać chce szybko ale nie aż tak szybko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.