Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Szykujesz się na pojedynek Aytona z Ibaką?

jak mi się będzie chciało wstać, śmierdzi na kilometr blow-outem i to mimo bilansu Suns na wyjazdach, co może bym grał, to wbrew trendowi to over zbiórek DA, bo po długich przerwach nie wiedziec czemu zespoły grają gorzej...

liczyłem na Gasola, bo w poprzednim roku trochę mu dupsko rozjechał na dzień dobry

a co do PJ i tej twojej ulubionej statystyki to w T2 on jednak broni na 58% przy 5.8 rzutu na mecz ;) to lepiej od cenionego Horforda :) o Sabonisie nie wspominając ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, polishllama69 napisał:

jeżeli mi się będzie chciało po sezonie zostać to tutaj w przyszłym sezonie mogą być niezłe inby, Jazz vs LAC o rl CAVS

Raczej nie piszę rzeczy, w które nie wierzę (dlatego prawie nie piszę nic o swoim teamie), więc jedyne ,,inby,'' jakie miałem, to gdy ktoś miał problem stricte z moimi poglądami. Dopóki Sexton jest leszczem, nie będę przekonywać, że jest inaczej.

Masz szczęście, że nikt nie ogląda tych Cavs, więc Love ma dużo lepszą prasę niż powinien mieć. 32-latek z ~top50 ligi za ~80/3 przez następne 3 lata, który lubi się połamać, a od dwóch lat nie jest nawet w tym ~top50. Wygląda to na bardzo dziwny ruch, ale poczekam na szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

poza tym 20+8 to jakby nie jest 25

No ale skoro 11 porażek przyjmie z pokorą, to chyba nie ma co się za długo nad tym rozwodzić:)

Generalnie RL Sixers byli w 2T w RL NBA na minusie, więc proponować sobie 20-8, mając 4/6 z podstawowych zawodników Rl Sixers to grube nieporozumienie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Raczej nie piszę rzeczy, w które nie wierzę (dlatego prawie nie piszę nic o swoim teamie), więc jedyne ,,inby,'' jakie miałem, to gdy ktoś miał problem stricte z moimi poglądami. Dopóki Sexton jest leszczem, nie będę przekonywać, że jest inaczej.

a to szanuję takie podejście, ogólnie w tych CAVS coś pękło i o ile Bellein był złym wyborem to Bickerstaff jest o 5 półek gorszym i to mnie boli, bo to wróży nienajlepiej (wprzemiany graczy jestem w stanie uwierzyć, ale nie w przemiany słabych trenerów bez zalążków dobrego czegokolwiek). Ogólnie to najlepiej byłoby jakby obaj grali dobrze, bo wtedy wszyscy skorzystają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

tak patrząc po proponowanych bilansach, to chyba tylko ja zaproponowałem uczciwy, za co teraz pokutuje (za niski bilans w głosach). 

no i tam mavs

No Hornets chyba też, skoro na razie moja propozycja jest niższa niż średnia którą dostałem od głosujących i tylko jedna osoba dała mi mniej ( o 1 wygraną) niż sobie zaproponowałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Bardzo słusznie Tecu 😏 trza się cenić! Chyba tez sobie zmienię na 20-5 to te 15-10 będzie głupio wyglądało i mi do 18-7 chłopaki podniosą ;) 👍

A czytałeś pierwsze zdanie? To wersja robocza, problemy techniczne i musiałem wrzucić tak. To cytat z poprzedniego trymestru, chyba widać. 

Oj dużo złej woli. Dzięki. 

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

tak patrząc po proponowanych bilansach, to chyba tylko ja zaproponowałem uczciwy, za co teraz pokutuje (za niski bilans w głosach). 

no i tam mavs

Jeżeli to do mnie to jak wyżej. 

Wiemy, że jesteś najlepszy, najuczciwszy. Nie musisz się powtarzać 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

A czytałeś pierwsze zdanie? To wersja robocza, problemy techniczne i musiałem wrzucić tak. To cytat z poprzedniego trymestru, chyba widać. 

Oj dużo złej woli. Dzięki. 

Nie pamiętam przecież co pisałeś w 1T. Całości nie czytałem jeszcze, tylko przejrzałem pobieżnie. Będę dokładnie czytał i analizował przy ustalaniu bilansu jutro lub  w niedzielę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Nie pamiętam przecież co pisałeś w 1T. Całości nie czytałem jeszcze, tylko przejrzałem pobieżnie. Będę dokładnie czytał i analizował przy ustalaniu bilansu jutro lub  w niedzielę. 

Wystarczy pierwsze zdanie i matematyka i już wiesz 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1T przy ustalaniu bilansów duże znaczenie przywiązywałem do roszad w składzie. 

W 2T bardzo istotna jest dla mnie m.in. głębia składu oraz stabilna ukształtowana rotacja. Uśredniłem wg rl statsów z tego trymestru ilu graczy u nas grało w poszczególnych klubach, zaokrąglam do liczb pełnych lub 0,5 - gdzieś tam może się różnic o te 0,5 przy interpretacjach, ale graczy głębokich rezerw nie liczyłem przy szerszych składach, a przy węższych tak.. 

Głębokie składy (10 graczy lub więcej):

Orlando 11 

Utah 11

Nowy Orlean 11

Charlotte 10,5

Miami 10,5

Phoenix 10,5

San Antonio @ignazz ;) 

Denver 10

Lakers 10

Detroit 10

Philly 10

Atlanta 10

Przyzwoite składy (8,5-9,5 graczy):

Sacto 9,5

Chicago 9,5

Indiana 9,5

Nowy York 9,5

Houston 9,5

Boston 9

Minnesota 9

Wąskie składy (poniżej 8,5 graczy): 

Dallas 8,5

Milwaukee 8,5

Washington 8,5

Clippers 8,5

Portland 8,5

Toronto 8

Oklahoma 8

Golden St. 8

Brooklyn 7,5

Memphis 7,5

Cleveland 7

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dokładniejszy rozpis rotacji bazując na graczach, którzy grali przynajmniej 19min. śr. w tym trymestrze, co daje nam jakiś pogląd na siłę rotacji nie licząc tu impactu gwiazd, samej rotacji itp. i wyszła mi taka ilość graczy:

Phoenix 10

Charlotte 9,7

Utah 9

Philly 8,8

Chicago 8,2

Denver 8,1

Orlando 8,1

Houston 8

Indiana 7,8

Dallas 7,8

Atlanta 7,6

Nowy York 7,5

Toronto 7,3

San Antonio 7,2

Sacto 7,2

Nowy Orlean 6,9

Lakers 6,6

Milwaukee 6,4

Boston 6,4

Detroit 6,3

Miami 5,9

Memphis 5,9

Oklahoma 5,8

Minnesota 5,7

Washington 5,5

Clippers 5,2

Cleveland 4,6

Brooklyn 3,8

Golden St. 2,8

Portland 2,4

19min, dlatego, że u nas Fluber wyliczył śr. rezerwowego na 18min. +  dodałem 1 dodatkową minutę, bo zawsze jak ktoś wypadnie, to taki gracz gra wtedy więcej.

38 minut temu, Qcin_69 napisał:

Dawaj Alonzo już te 23-2 dla Minnesoty :D January po powrocie z melanżu Będzie musiał 3 opakowania Xanaxu wpierdolic nim się wypowie 

no jak dodacie mnie do tego multidealu to możemy porozmawiać :P 

a tak na poważnie, to czekam cały czas na resztę opisów i chcę nad kalendarzem usiąść w niedziele zapewne. Chce tez przy opisach krótko uzasadnić, także trochę mi to jeszcze zajmie. :) 

35 minut temu, ignazz napisał:

Spurs poza NBA? Czyżby GM wyprowadził z ligi nie tylko siebie?

Już dodałem :) Sorrki, jakoś mi się pominęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.