Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

Czy jest u nas zasada, że najlepszy i najgorszy bilans dla danej ekipy jest odrzucany, aby uniknąć mszczenia się przez bilanse?

XD 

napisal koleś co się mści w atf-ach for fun i zanim się dobrze zaczęło głosowanie jedzie po moim teamie bo mnie nie lubi xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

XD 

napisal koleś co się mści w atf-ach for fun i zanim się dobrze zaczęło głosowanie jedzie po moim teamie bo mnie nie lubi xd

Masz super team! Tyłka ta ludzka zazdrość :)

To chyba dobrze, że napisałem, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai twoja rezygnacja nasunęła mi pomysł żeby te kluby B w ogóle były prowadzone rotacyjnie. Ze przekazujemy je sobie co jakiś czas. Zalety ? Przez takich interim GM można zbudować mysle „average” team bo każdy bedzie chciał się pokazać jako ten co zrobił fajne ruchy. Minus jest taki ze ktoś może mieć kompletnie inna wizje, ale to może by było właśnie ciekawym eksperymentem. I tak aż trzech osób prędko nie znajdziemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

@Reikai twoja rezygnacja nasunęła mi pomysł żeby te kluby B w ogóle były prowadzone rotacyjnie. Ze przekazujemy je sobie co jakiś czas. Zalety ? Przez takich interim GM można zbudować mysle „average” team bo każdy bedzie chciał się pokazać jako ten co zrobił fajne ruchy. Minus jest taki ze ktoś może mieć kompletnie inna wizje, ale to może by było właśnie ciekawym eksperymentem. I tak aż trzech osób prędko nie znajdziemy. 

Ta inna wizja wlasnie wydaje sie byc problemem.

Np dla mnie taki Murray jest absolutnie nie do ruszenia z Hawks. Za chwile ktos moze ich przejac I go ruszyc. Moze zrobic sie burdel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Reikai napisał(a):

Ta inna wizja wlasnie wydaje sie byc problemem.

Np dla mnie taki Murray jest absolutnie nie do ruszenia z Hawks. Za chwile ktos moze ich przejac I go ruszyc. Moze zrobic sie burdel.

Jak nad klubem był zarząd komisaryczny to zablokowano wymiany CP. Po prostu taki klub byłby zablokowany na oddawanie gwiazd i 1R 

Bez właściciela to takie auto po prostu bezkontrowersji na czas pozyskania „nowych funduszy”. W biznesie normalna sprawa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.