Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Może byśmy przedłużyli opisy do końca weekendu? Widzę dopiero 9 opisow, ja osobiście nie dam rady dziś chyba. 
Okienko może zostać jak jest, mowie tylko i wyłącznie o opisach. 

W tym okienku było rekordowo dużo czasu na opis, bo można było spokojnie go zacząć pisać przed all-star break. Także nie tym razem, polecą karniaki najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał(a):

W tym okienku było rekordowo dużo czasu na opis, bo można było spokojnie go zacząć pisać przed all-star break. Także nie tym razem, polecą karniaki najwyżej.

Dokladnie tak, jezeli na 30 druzyn jest 10 opisow, w tym dwa Karpika, dwa Alonzo I zaraz 2 moje, to chyba trzeba sie zastanowic czy ten projekt ma sens dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał(a):

Dokladnie tak, jezeli na 30 druzyn jest 10 opisow, w tym dwa Karpika, dwa Alonzo I zaraz 2 moje, to chyba trzeba sie zastanowic czy ten projekt ma sens dalej :)

Projekt opisów obowiązkowych na pewno nie ma :)

Od dawna mówię, by to znieść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karpik napisał(a):

Zmiana była zapowiedziana. Było to już dyskutowane w poprzednim okienku.

A możliwość warunkowego zwolnienia gracza two way jeżeli podpisze się innego też weszła? Także była dyskutowana.

Absurdem by było, zwłaszcza dla drużyn z problemami z kontuzjami, konieczność zwolnienia gracza gdy nie wie się czy się kogoś w jego miejsce podpisze.

Myślę, że jeżeli nie podpisze się kogoś innego a gracz zwolniony warunkowo nie podpisze z kimś innym to wraca do drużyny, która go warunkowo zwolniła. Inaczej sporo drużyn może zostać bez zapełnionych slotów 2wc co jest zupełnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tecu napisał(a):

A możliwość warunkowego zwolnienia gracza two way jeżeli podpisze się innego też weszła? Także była dyskutowana.

Absurdem by było, zwłaszcza dla drużyn z problemami z kontuzjami, konieczność zwolnienia gracza gdy nie wie się czy się kogoś w jego miejsce podpisze.

Myślę, że jeżeli nie podpisze się kogoś innego a gracz zwolniony warunkowo nie podpisze z kimś innym to wraca do drużyny, która go warunkowo zwolniła. Inaczej sporo drużyn może zostać bez zapełnionych slotów 2wc co jest zupełnie bez sensu.

Rozmawialiśmy o tym w poprzednim okienku bodajże i stanęło chyba na tym, że po zwolnieniu składamy oferty dla graczy, a jak z jakiegoś powodu nikogo nie podpiszesz, to już po ogłoszeniu wyników można sobie dobrać kogoś bodajże w 24h po ogłoszeniu wyników z dostępnych wolnych graczy na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Jednak odnośnie szczegółów, może niech @karpik jako Radny potwierdzi.

edit. I wydaje mi się, że zasada ta powinna dotyczyć tylko teamów, które złożyły taką propozycję na FA dla graczy i nie wygrały. Jeżeli ktoś nie złożył, a chce sobie dobrać już po wszystkim, to nie powinien mieć takiej możliwości. Czyli składając takie oferty - rezerwujesz sobie konkretne sloty (czy to na normalny kontrakt, czy też na 2way) i w te 24h możesz podpisać tylu graczy na ile slotów złożyłeś oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko. Jeszcze do paczkomatu wysłał aby nie kłopotać i zabierać cennego czasu. 

W sumie to moznaby wgrać szablon do uzupełnienia opisu i wstawić te straszne statystyki. Bo to w sumie jest neutralne. 

Prawda jest taka że nie udało się ogarnąć kolejnego padawana do zrobienia Czarnej Roboty. A to można było z telefonu. 

Statystyki ile opisów powstało samodzielnie z ręki King Q mogłyby zaskoczyć. 

Jak na żużlu. zz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2024 o 18:26, LeweBiodroSmoka napisał(a):

szkoda, że @Qcin_69 wcześniej nie napisałeś, powoli robi się tak łzawo, że @ignazz bankowo kupiłby Tobie tego łapka 

w dupue mam tego łapka xd ja ograniczam ekrany jak się da :P Więc może Ignazz wysyłać a oddam do domu dziecka :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie wiem czy to pytanie padło, a teraz zaczęło mnie interesować - jak będą liczone głosy GMow którzy prowadzą po 2 drużyny podczas PO? Bo o ile w trakcie RS pojedyncze głosy niewiele znaczą, tak w przypadku PO rozumiem że głosują tylko jako swoje pierwsze zespoły? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.