Skocz do zawartości

1st rnd: Hawks (3) vs Bucks (6)


karpik

Jak myślisz?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak myślisz?



Rekomendowane odpowiedzi

w którym wypadku go użyłes?

Dla jasności jaką kolwiek polemikę z tobą prowadzę tylko w tym temacie, więc dużego wyboru nie masz, resztę oceny sensu, bądź wartości moich wypowiedzi sobie daruj, ja też nie będe sprawdzał żeby się nie rozczarować :) W tym temacie i w ocenie Bj, ROTY uważam że mój umysł nie nawalił :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wybór ROTY w 2004 jest dość kontrowersyjny (jak dla mnie liga wyszłaby z twarzą gdyby przyznała wspólną nagrodę dla Jamesa i Anthonego podobnie jak chociażby w 95 dla Hilla i Kidda) to tegoroczny wybór jest jak najbardziej trafny.

Jennings miał w sezonie zbyt wiele fatalnych występów żeby sięgnąć po tą nagrodę, Evans bił go na głowę zarówno w statsach jak i w równym poziomie gry.

Jeżeli jedziemy torem jazdy głoszącym, że decydującym argumentem za ROTY są wynki zespołowe to dlaczego nie uwzględniać przy tym wyborze np. DeJuana Blaira? W końcu statsy Per 48 Minutes miał naprawdę imponujące a wyniki drużynowe jeszcze lepsze niż Jennings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jedziemy torem jazdy głoszącym, że decydującym argumentem za ROTY są wynki zespołowe to dlaczego nie uwzględniać przy tym wyborze np. DeJuana Blaira? W końcu statsy Per 48 Minutes miał naprawdę imponujące a wyniki drużynowe jeszcze lepsze niż Jennings.

Znaczy przynajmniej w tym co ja tu głoszę, to nie decydujące ale szkoda że wogóle nie brane pod uwagę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie pochylił jeszcze nad "tragedią" w Bradley Center ( pisze tak bo w nazwie Milwaukee zawsze narobie błędów, no i Wisconsin też nie łątwe :) ) Jak po oglądałęm programy z ESPN to włąśnie najwięcej dziennikarzy typowało na Bucks jako faworytów do zamknięcia serii, dziś w nocy, w sumie ja też myślałem ze moze im się udać, nie sądziłem na pewno ze tak dostaną. Widać dla Hawks jedyną mobilizacją jest nóż na gardle, tak czy inaczej Magic mają cholernego farta, nie dość że faworyci to jeszcze rywal wymęczony, potem ECF z Celtami bądź Cavs też pewnie po niezłej batalii, i niech ktoś mi powie że szczęście nie jest czasem kluczowym czynnikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest :P

 

Cavs w tamtym sezonie pokazali, że nawet robiąc ropiździel w pierwszych rundach można nie ugrać nic.

 

Choć przypadki zupełnie inne, jednak skład Magic stawiam wyżej niż ten Lebrona.

 

Co do serii to Hawks powinni to pchnąć, ale potem dostaną srogi wpierdziel od Magic. Btw wie ktoś kiedy odbędzie się pierwszy ewentualny mecz?(bo może się okazać, że to Magic będzie miało najmniej odpoczynku z drużyn wschodu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest :P

 

Cavs w tamtym sezonie pokazali, że nawet robiąc ropiździel w pierwszych rundach można nie ugrać nic.

 

Choć przypadki zupełnie inne, jednak skład Magic stawiam wyżej niż ten Lebrona.

 

Co do serii to Hawks powinni to pchnąć, ale potem dostaną srogi wpierdziel od Magic. Btw wie ktoś kiedy odbędzie się pierwszy ewentualny mecz?(bo może się okazać, że to Magic będzie miało najmniej odpoczynku z drużyn wschodu).

We Wtorek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Hawks pokazali się z najgorszej strony, zaraz wygrają, ale w jakim stylu, z nożem na gardle niszczą zupełnie Bucks, a tak nie potrafili, ogólnie wychodzi z tego że to ciekawa zbieranina graczy i trener też interesujący, którzy nie potrafią się w play off zmobilizować na 100% Magic to faworyt to pewnie z marszu odpuszczą :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiles znów trochę zawiódł jak trener w playoffs.

Bucks zaskoczyli wszystkich(w tym i siebie samych pewnie w game 5) by potem zdobyc 69,74 punkty.

Pewnie się powtarzam, ale ten sezon Kozłów bardzo przypomina analogiczny drugi sezon pracy Skiles w Bulls.

tam również doszedł draft trochę argentyńskiej domieszki (Nocini-delfino) i fenomenalny sezon regularny w porównaniu do przed sezonowych prognoz. Potem kontuzja Centra (BOgut-Curry) i w playoffs było pięknie by się potem równie szybko zesrało.

Zresztą qledzy, brak mi statsów Brandona Jennigsa z dwóch ostatnich meczy odnośnie FG%. tak dzielnie wklejaliście je gdy Bucks prowadzili w serii a Brandon zagrał równe mecze i stawiając sobie je za czynniki decydujący o ROTY by pózniej zaprzestać tegoż procederu. Koelner gdzie jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem swiezo po game 5

wiem ze seria juz sie skonczyla i znam wynik ale mimo to szok

John Salmons outplayowal Joe Johnsona, jak dla mnie jedna z dziwniejszych i niedocenianych karier w historii post Jordan era - chyba tylko SJax i Rafer Alston wykonali taki skok

pamietam Salmonsa w Philadelphi gdzie byl bezuzyteczny glupi , nie waleczny i nic nie wnosil do gry,

w Sacto mi tam przemknal ale moment z Bulls a szczegolnie z Bucks robia wrazenie (swoja droga Bulls mieli rok temu Bena Gordona, Johna Salmonsa - dowch swietnych playoff perfromerow, gosci stworzonych by ich co roku ogladac w kwietniu/maju)

13 pkt 6 fauli, L w wowczas decdydujacym g5 vs druzynie ktora nie ma shot blockera, nie ma za bardzo ofensywy i jest overmatched na 3/5 pozycji - Johnson bedzie potrzebowal mega serii albo mega desperacji ze strony jakiegos klubu ale wszelkie watpliwosci dotyczace max kontraktu w lato zostaly chyba rozwiane

swietna druga opcja albo swietny zawodnik na max druga runde playoffs

biorac pod uwage support jaki ma i to jak graja Smith/Horford i ile daje/zabiera Crawford to Hawks w tym skladzie z tym liderem i z tym trenerem osiagneli max swoich mozliwosci - a ze w skok typu Detroit Carlisle'a a Detroit Browna nie wierze to Wilkinsa czekaja powazne decyzje

z innym trenerem i innym liderem i w innym miescie z lepszymi kibicami szczegolnie RS - borderline Finals

z tym co maja teraz dostaja gladkie wpierdol w ECSF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.