Skocz do zawartości

1st rnd: Hawks (3) vs Bucks (6)


karpik

Jak myślisz?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak myślisz?



Rekomendowane odpowiedzi

jezu mamy 2-2

przez wszystkich skazywani na pozarcie bucks robia 2-2 z hawks:)

ladnie.

widzialem g3, w ktorym rozniesli w pyl jastrzebie. na tym polega fenomen playoffs, ze w ciagu 2-3 dni mozemy zobaczyc 2 tak inne mecze, gdzie raz dominuje 1 ekipa a drugim razem 2.

kibice w milwaukee sa swietni. juz w RS wiele osob na to wskazywalo. w playoffs jest jeszcze lepiej.

 

co do skilesa to zgadzam sie z przedmowcami. skiles swietnie nadaje sie do prowadzenia underdogow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Hawks zwyczajnie stare grzechy wychodzą, czyli brak umiejetnosci grania na wyjazdach oraz jak zwykle krótka ławka(w tym mam super wyjebane Pachulia).

 

U siebie pewnie w miare spokojnie wygramy i juz w takiej sytuacji 6 mecz za sprawa przede wszystkim JJ powinnismy pchnąć. Jednak z taka gra 1 wygrana z Orlando bedzie sukcesem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to juz Jennings totalnie powinien dostać ROTY, co to do cholery jest że sezon to tylko przed play off, sobie Evansy i inne Curry mogą już odpoczywać, chociaż i tak cały sezon grali bez presji bo są w beznadziejnych drużynach, teraz można pokazać prawdziwą wartość i Bj to robi, prawdopodobnie awansują do 2 rundy i w sumie to bardzo fajnie, Skiles ma fajną ekipę, która potwierdza że w sporcie głównie liczy się hustle a nie jakieś gwiazdorzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź mądry i obstawiaj najlepsza drużyna sezonu zasadniczego NHL odpada w pierwszej rundzie, a bux prowadzą z Hawks,szkoda że Redd ma player option z którego pewnie skorzysta tak Milwaukee w lato mogliby dodać kogoś wartościowego do składu i napędzić strach czołówce na Wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik szokuje

 

Dla mnie wyniki bux bez boguta to jest sporo wieksza niespodzianka niż nawet postawa seedu 8 gsw lub denver w slawetnych eliminatorach

 

Po prostu bux sa kadrowo slabi a gra niskich ktora zabila hawks pokazuje slabosc tych drugich niż wielkosc piewrszych

 

Co do roty to nie zmieniajmy zasad wiec liczymy RS a tu mimo postow wyzej Evansa stawiam wyzej choc impact PO team BJ oczywisty

 

Terza hawks musi zdobyyc Milloki i bedzie po staremu

 

Postawie u booka bo na wyjezdzie jest lepszy przelicznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam ciągle na jajogłowych ,którzy nadal będą pisać tutaj o świetności Boguta. pochowali się?

akurat oglądałem tylko 4kwartę ,nie wierzyłem w to co się dzieje. hawks już mieli ten mecz wygrany ,jeden błąd ,trójka micheala delfino jordana i bucks wygrywają. szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem. o co masz do powiedzenia? że bogut jest z dupy? że nie miał wpływu na wyniki w sezonie regularnym?

bo chyba nie sugerujesz się serią z Hawks której wynik sam określasz jako szok.

Nie widziałem dużo z tej serii bo nie cierpię ogladać Hawks, ale to nie jest ta ekipa która brylowała w sezonie regularnym. Nie wiem dlaczego grają tak jak grają, wali mnie to.

Jennigs zaskakuje pozytywnie, ale ROTY dają za sezon regularny nie za playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogut nie był do dupy.Kurt Thomas także ma wpływ na zespół w sezonie regularnym.

sugeruję ,wynika z tego ,że Bogut nie jest niezastąpiony i nie jest ojcem sukcesu. tutaj rzesza osób pisała o jordanowskim wpływie boguta na bucks i ich zawodników. m.in jajogłowi kochający cyferki i tłumaczyła przewagę evansa nad jenningsem właśnie przez posiadanie tego drugiego boguta ,które jest ojcem sukcesu zwanym 50 win. a biedny evans ma 20 win bo nie ma boguta,to taka skrócona wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nikt sie nie spodziewal. juz 2 zwyciestwa byly wielkim sukcesem tej ekipy, tymczasem zapowiada sie na to, ze skiles jest mistrzem prowadzenia underdogow w playoffs.

qrcze naprawde jestem w szoku. hawks to ekipa robiaca stale postepy i bedzie nie dobrze dla tej organizacji jak i wschodu, by nagle odpadli z bucks. choc z 2 strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo granie w RS gra z Bogutem a gra bez Boguta to byli inni Bucks, wystarczy wspomnieć mecze bez jego udziału na początku sezonu. Granie w playoffs to trochę inna para kaloszy i tutaj Hawks zwyczajnie zawodzą na całej linii od ich GTG poprzez największe objawienie sezon Smitha, o kołczu nie wspominam bo na niego to nawet w regularnym narzekali. Ten cały Smitha to fajnie wygladał jak Skiles desygnował na niego Delfino ale całkowicie przepadł, gdy zmienili krycie. Hawks zwyczajnie zawodzą, brawo dla Bucks i dla Brandona, ale wsadz tam zamiast nie go teraz Evans i pomyśl co Evans robiłby z Bibbym w tej serii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wsadz tam zamiast nie go teraz Evans i pomyśl co Evans robiłby z Bibbym w tej serii?

hał abałt mecz ap?

Jennings'a nie kryje Bibby tylko JJ albo nawet Williams. obrona na nim jest skupiona od pierwszego meczu. już Ci mówię jakby to wyglądało. evans rzucały około 12-15 pkt na c***owej skuteczności. nie chce tutaj wchodzić w szerokie dyskusje ale w PO przydaje się uniwersalność i range. evans polega na drive tu de basket a tam jest kto na niego czekać. zresztą to czyste pi****lenie Ty możesz napisać co innego i tego nie skończymy.

 

http://www.nba.com/games/20100120/SACAT ... GIboxscore

http://www.nba.com/games/20091104/ATLSA ... GIboxscore

 

w sezonie nieźle to wygladało u niego. ale naprawdę oglądając bucks wyobrażasz ich sobie bez jennings'a i zamiast niego evansa? brandon jest niezastąpiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks wygrali game 5 bez wielkiego udziały Jennigsa. a tym piszesz że jest niezastąpiony, obejrzałem ostatnia kwartę i ten szalony run Bucks. Jak dla mnie to kwarta sezonu dla nich, najważniejszy mecz serii, mecz na wyjeżdzie a oni wygrywają go trafiąc trójki raz razem, wspomniany Jennigs nie miał tam udziału nie licząc Ft po faulach taktycznych, znów po raz kolejny Delfino trafia fantastyczną, trójkę wcześniej Luke. Bucks nie przestają zadziwiać, jak wiele można ugrać stawiają na zgrany kolektyw i grę w defensywie.

aha też potrafię wklejać linki do boxów

http://sports.yahoo.com/nba/boxscore;_ylt=Anv6KUvNvmPg4PLewro1PeWkvLYF?gid=2010041215

http://sports.yahoo.com/nba/boxscore;_ylt=AtTulI78zmTriHi292voFk.kvLYF?gid=2010032215

http://sports.yahoo.com/nba/boxscore;_ylt=AhRee9qC8.ZWT.Z.M5mJZkKkvLYF?gid=2010022801

jak widać u Jenngisa wygladało to w c*** gorzej nie przeszkodziło to jednak Bucks toczyć wyrównanych pojedynków w RS. no ale jak mówiłem Hawks i granie w RS a Hawks i playoffs to na chwile obecną po tych 5 meczach a właściwie trzech to inna bajeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks wygrali game 5 bez wielkiego udziały Jennigsa

więc między kogo dzielimy 25 pkt?:>

 

obejrzałem ostatnia kwartę i ten szalony run Bucks.

co do końcówki się zgadzam.

 

jak wiele można ugrać stawiają na zgrany kolektyw i grę w defensywie.

Twórca Skiles. Jeśli jest takim świetnym coachem to chyba słusznie postępował ,że w sezonie pozwalał "ceglić" Brandonowi aby ten mu odpłacił w PO?:) Jennings wydaje się jedynym graczem poza kontrolą tych schematów i gry. Nie raz nawet w tej serii zdarzają się mu a'la iverson akcje 1 vs 1. bez sprzeciwu scotta. coś w tym jest.

 

ak widać u Jenngisa wygladało to w c*** gorzej nie przeszkodziło to jednak Bucks toczyć wyrównanych pojedynków w RS.

W dwóch meczach był top2 center ligi Bogut.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.