Skocz do zawartości

1st rnd: Hawks (3) vs Bucks (6)


karpik

Jak myślisz?  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak myślisz?



Rekomendowane odpowiedzi

He averaged 15.5 points, 5.7 assists and 3.4 rebounds for the season, but shot just 37 percent from the floor. The one major advantage Jennings had over Evans and Curry was that he helped lead Milwaukee to the playoffs, while Sacramento and Golden State are back in the lottery again.

 

dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He averaged 15.5 points, 5.7 assists and 3.4 rebounds for the season, but shot just 37 percent from the floor. The one major advantage Jennings had over Evans and Curry was that he helped lead Milwaukee to the playoffs, while Sacramento and Golden State are back in the lottery again.

 

dobranoc.

Dobranoc.

 

Jak będziesz miał do przekazania coś co tu jeszcze nie padło to wpadnij znowu. Też nie wiem dlaczego niby mielibyśmy zmieniać zdanie na temat jenningsa w kontekscie PO i jego ceglenia w rs. Sam BJ powygrywał te 3 mecze or what? Bucks zaskakują jako drużyna atlanta jak na razie daje dupy coś co było ich nowym atutem w tym sezonie czyli jamal z ławki zderzył się z rzeczywistością bo po 10 latach to jego pierwsze PO i jak na razie zawodzi... Na ławce trenerskiej dalej siedzi Mike Wódson a to nigdy niczego dobrego nie wróży... Fajnie że rozgrywa dobrą serię ale nie róbmy z niego boga i nie każmy innym odszczekiwać to co pisali o tym chłopaczku w kontekscie rs gdzie rozegrał 82 spotkania a nie 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłeś farfoclem Koelner i idziesz spać? Ile razy można się powtarzać - do playoffs wchodzi cała drużyna, w przypadku FG% Jenningsa powinieneś - po pierwsze nie pogrubiać czasownika, a po drugie zmniejszyć wielkość czcionki.

 

Bastillon chyba to już pisał, graj z kolegą, którego efektywność rzutowa jest na takim poziomie, na pewno będziesz wyrozumiały i napiszesz, że ma inne zalety (prościej się nie da) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowa zeszła do samych bucks i dodatkowo jeninngs'a, ja poruszam kwestie całkowicie inne odnośnie boguta oraz c***owości kings. jeden z dwóch argumentów ,które rzucaliście w temacie roty jest gówno warte. a Wy dalej piszecie w kółko to samo nie odnosząc się do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Boguta w sezonie regularnym.

13 spotkan bez Boguta 6-7

69 spotkań z Andrew 41-29.

Czy dalej bedziemy brnąc w spotkania playoffs chodz chyba chodzi o ROTY za sezon regualrny i wpływ Boguta w sezonie regularnym. Czy ten 5 meczy z Hawks pokazują że bez Boguta Bucks byliby również objawieniem rozgrywek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Boguta w sezonie regularnym.

13 spotkan bez Boguta 6-7

69 spotkań z Andrew 41-29.

Czy dalej bedziemy brnąc w spotkania playoffs chodz chyba chodzi o ROTY za sezon regualrny i wpływ Boguta w sezonie regularnym. Czy ten 5 meczy z Hawks pokazują że bez Boguta Bucks byliby również objawieniem rozgrywek?

 

fakt 1. Bogut kontuzja pod koniec sezonu.

fakt 2. Sztab wie ze bedzie sobie musial radzic bez niego w ewenualnych PO.

1 i 2 daje 7 porazek w ostatnich 13 - nauka gry bez Boguta jak widac czegos sie nauczyli.

 

3 wygrane Mil z Atlanta najwieksza niespodzianka w PO od czasu porazki Dallas z Warriors.

 

P.s. Uwazam ze Tyreke na dzis jest duzo lepszym graczem jednak kolo ma dosc mocno niejasna przeszlosc, zamieszanie w morderstwo itp. Jennings wydaje sie byc stabilniejszym mentalnie zawodnikiem - w PO przywodca na parkiecie. Zamienmy tych dwoch druzynami to jestem pewien ze Jennings wykrecilby podobne cyfry w regular natomiast mimo wielkich umiejetnosci nie widze (jeszcze) Tyreke w PO.

dla tych co lubia sie przyp*****

uwaga jest to moja subiektywna opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież wygrane bucks nic nie zmieniają w kwestii ROTY, bo jest to nagroda dla lepszego zawodnika. to tak jakby w 1993 krzyczeć, że ROTY należy się dla Mourninga, bo przecież awansował do PO i nawet pokonał celtics w pierwszej rundzie, natomiast słabiutki Shaq zakończył granie w regular. według waszej logiki ROTY powinien dostać Zo... poza tym jak już ktoś wyżej napisał, zwycięstwa milwaukee to wysiłek całej drużyny. taki sam jak w 2009 rockets przeciw LAL i jeśli teraz chcecie tak wychwalać za to Jenningsa, to musicie też przyznać, że wtedy to Brooks był takim cudotwórcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Carmelo i Lebronem było podobnie. Nugs zaliczyli wielką poprawę w sezonie i pierwszą rundę playoffs Lebron łowił ryby. Również były głosy że Carmelo był lepszy, że Stern oszust, bo wyniki drużynowe, jakoś cięzko zauważyć że to nagroda z indywidualne osiągnięcia i potencjał

Parę sezonów później Lebron był w finale, Carmelo ciągle łowił po pierwszej rundzie, ba wygląda na to że znów bedzie łowił bo jednorazowy wyskoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również były głosy że Carmelo był lepszy, że Stern oszust, bo wyniki drużynowe, jakoś cięzko zauważyć że to nagroda z indywidualne osiągnięcia i potencjał

nie no to już jest mega farmazon, melos w tamtym roku był lepszy i statystycznie i druzynowo, to że nie dostał tej nagrody to jedna z najgłupszych rzeczy w historii tej ligi, ( nachalne promowanie Jamesa było zapoczątkowane w pięknym stylu :) ) zaraz się cholera okaże że jest to nagroda za prawdopodobne osiągnięcia w przyszłości :lol: no kurcze opanuj się człowieku. Prawda jest taka ze Jennings jest bardzo waznym ogniwem wygrywających bucks, nie wiem czemu wszyscy którzy są nie przychyli jego osobie na upartego temu zaprzeczają, i kosz to dyscyplina zespołowa większość też o tym zapomina, czyli co lepiej byś mega wymiataczem i siepać po 30 ptk w druzynie z dna niż nie mieć takich stat, ale być podstawowym powodem dzięki któremu twoja drużyna zaczyna wygrywać :?

weźcie wy sie do cholery przerzućcie na golf, boks czy inne dyscypliny indywidualne bo o zespołowych nie macie pojęcia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak elwariato, Mouring nad Shaqiem w 1993?

Ja nie mówie że problem jest tak łatwy do rozwiązania, nie byłem też we frakcji która mówi że Evans absolutnie na ROTY nie zasłużył, poprostu dziwi mnie że dla niektórych to jak gra drużyna kompletnie nie ma znaczenia, dlatego radze im aby skierowali swoje sympatie na sporty jedno osobowe i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopak opanuj się bo ci żyłka pęknie i bedziesz miał zejście w młody wieku.

Potencjał panie. głosujący również biorą to pod uwagę.

Dlatego Lebron przed Carmelo. i wcale jakis różnic wielkich w statsach między nimi nie było jak starasz się tu sugerować.

Ja nigdzie nie mówiłem nie pisałem ze Jennigs nie miał wpływu na wyniki drużyny zwycajnie uważam że nie był czynnikiem decydującym o eksplozji zwycięstw Bucks. Zwyczajnie powtarzam że wyniki drużyny nie są tak istotne przy wyborzę COTY to nie jest MVP sezonu. Jak ktoś uważam że to niesprawiedliwe, jego wola. Liga takimi kryteriami wyboru kieruje się od lat i dlatego Evans jest ROTY przed Jennigsem tak jak i potencjał umiejętności Evans >Brandon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjał panie. głosujący również biorą to pod uwagę.

Dlatego Lebron przed Carmelo.

To szkoda że Deron nie dostał ROTY, patrz na jego potencjale się nie poznali, jesteś pierwszą osobą którą słyszę broniąca ROTY dla Lebrona, chociaż tego nie da się wybronić, melos lepszy statystycznie i przede wszystkim zaprowadził swoją drużynę z dołów do play off, ta nagroda pokazała absolutnie charakter władz tej ligi :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebnij sobie jeszcze jeszcze z dziesięć :evil:

jedenaści takich :shock:

to nada odpowiedni ton Twej wypowiedzi.

Bo to wszystko spisek jest. Liga nie lubi Utah Jazz nie lubi Bucks i nie nadaje im nagród a Ty swoje frustracje musisz wylewać poprzez 10 emotoikonek :evil:

takie życie. przyzwyczaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne sam sobie to wymyśliłem, całej dyskusji w tamtym sezonie nawet w polskich mediach nie było, pod tytułem co jeszcze musiałby zrobić Anthony żeby wygrać ROTY, w ptk jest lepszy gwoli ścisłości i na lepszym procencie w zbiórkach to samo, asysty i bloki na konto Jamesa, ale jakie to ma do cholery znaczenie skoro nugsy w tamtym sezonie głównie za sprawą melosa byli objawieniem ligi a Cavs byli na dnie wschodu

jebnij sobie jeszcze jeszcze z dziesięć :evil:

jedenaści takich :shock:

to nada odpowiedni ton Twej wypowiedzi.

Bo to wszystko spisek jest. Liga nie lubi Utah Jazz nie lubi Bucks i nie nadaje im nagród a Ty swoje frustracje musisz wylewać poprzez 10 emotoikonek :evil:

takie życie. przyzwyczaj się.

Słowa takiego jak sarkazm nie słyszałeś pewnie, ale wyjaśnieam skoro według ciebie ROTY to nagroda za być może przyszłe osiągnięcia, sam jak to piszę to się dziwie żeby coś tak głupiego możan było wymyślić, to Deron w 100% zasłużył na ta nagrodę, lac na to ze nie mozna było porównać jego statów i gry z Paulem w pierwszym sezonie, ale cholera perspektywiczny był :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne sam sobie to wymyśliłem, całej dyskusji w tamtym sezonie nawet w polskich mediach nie było, pod tytułem co jeszcze musiałby zrobić Anthony żeby wygrać ROTY, w ptk jest lepszy gwoli ścisłości i na lepszym procencie w zbiórkach to samo, asysty i bloki na konto Jamesa, ale jakie to ma do cholery znaczenie skoro nugsy w tamtym sezonie głównie za sprawą melosa byli objawieniem ligi a Cavs byli na dnie wschodu

Wariacie, el

 

Ogólnie jesteś dobry chłopak, ale pamięć Ci najwyraźniej szwankuje.

 

Cavs zajęli na wschodzie 9. miejsce. Zatem wychodzi, że dno wschodu było wtedy wyjątkowo głębokie. Poza tym zanotowali blisko 20 zwycięstw więcej niż bez LeBrona. Tamto Cleveland wzmocnione zostało w zasadzie tylko Jamesem, więc śmiało można samemu LBJ przyznać +10 wygranych jako "jego".

 

Nuggets wylądowali na ósmym miejscu, z lepszym bilansem i postępem niż Cavs, ale zostali wzmocnieni przed sezonem przez Andre Millera, do tego doszedł zdrowy sezon Camby'ego. Progres Denver nie można zatem przypisać tylko Melo (nawet trudno powiedzieć, żeby to głównie była jego zasługa).

 

Poza tym statystyki są troszkę mylące, bo Nuggets grali natenczas najszybszy basket w lidze, stąd Karmelek mógł se ponabijać więcej pkt, zbiórek i czego tam jeszcze niż Bron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs zajęli na wschodzie 9. miejsce. Zatem wychodzi, że dno wschodu było wtedy wyjątkowo głębokie. Poza tym zanotowali blisko 20 zwycięstw więcej niż bez LeBrona. Tamto Cleveland wzmocnione zostało w zasadzie tylko Jamesem, więc śmiało można samemu LBJ przyznać +10 wygranych jako "jego".

 

Nuggets wylądowali na ósmym miejscu, z lepszym bilansem i postępem niż Cavs, ale zostali wzmocnieni przed sezonem przez Andre Millera, do tego doszedł zdrowy sezon Camby'ego. Progres Denver nie można zatem przypisać tylko Melo (nawet trudno powiedzieć, żeby to głównie była jego zasługa).

 

Poza tym statystyki są troszkę mylące, bo Nuggets grali natenczas najszybszy basket w lidze, stąd Karmelek mógł se ponabijać więcej pkt, zbiórek i czego tam jeszcze niż Bron.

Dobra nagiąłem to trochę pod swoją wersję, chociaż z reką na sercu myślałem że Cavs w tamtym sezonie to z 20 meczów uciułali, ale skoro jest inaczej to oczywiście mój błąd, z tym że dalej uwazam że to Anthony był ROTY, nawet jesli różnicę były nie jakieś wielkie to i tak na konto gracza nuggets, nie będe mówił ze "frówając pod koszem" to jakaś wyrocznia ale pamiętam ten art o tej nagrodzie podzielający moja opinię. I spokojnie bo zaraz sfora pochlebców talentu Jamesa na mnie naskoczy, że go nie doceniam czy coś w tym stylu, patrząc pod katem kariery to nie ma co porównywać Lebron jest poziom wyżej, ale na ROTY nie zasłużył, nawet niechce tego podpisywać pod obecny sezon bo tutaj decyzja jest o wiele trudniejsza nawet dal tych którzy cenią Bj i jego wkład w wyniki Bucks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.