Skocz do zawartości

Playoff picture '10


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

ak dla mnie to UTAH to wymarzony przeciwnik w po dla Nuggets. Nie macie żadnego konkretnego sg, co oznacza że przez 25min na Williamsie mógłby siedzieć Afflalo.

:lol:

Nie no jasne Wes i KK to nic konkretnego, największą bolączką Jazz w tym sezonie w nugs to był Lawson i to on im wywalczył wygrane w bezpośrednim starciu, nie żadne melosy ani billupsy. Pozatym jakoś Martin chyba nie wraca prędko, więc pod kosem jest wyjebisty machup Nene i Petro vs Memo, Sap i Boooooz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne Wes i KK to nic konkretnego, największą bolączką Jazz w tym sezonie w nugs to był Lawson i to on im wywalczył wygrane w bezpośrednim starciu, nie żadne melosy ani billupsy. Pozatym jakoś Martin chyba nie wraca prędko, więc pod kosem jest wyjebisty machup Nene i Petro vs Memo, Sap i Boooooz

ale ktokolwiek uzyl tego argumentu nie mial na mysli, ze melosy ani billupsy beda robily rozpierdol. chodzilo mu zapewne o to, ze Afflalo nie bedzie musial kryc SG rywali, a jego najwieksza gwiazde na obwodzie. z dobrze pokrytym Deronem (Billups-Afflalo to naprawde trudny matchup) Jazz nie beda istniec w takiej serii.

 

oczywiscie jesli Martin nie wroci to Nuggets moga nawet na PO nie jechac, lepiej od razu kupic dobry sprzet do wedkowania - po co tracic czas na bezsensowne odpadanie gdy mozna zaoszczedzic cenne godziny (i zlapac wiecej ryb).

 

jesli jednak Kenyon gra to nie widze Utah w takiej serii. Nuggets dobrze bronia picki z nim, maja mocna, szybko rotujaca obrone, moga switchowac na mismatchach, Deron ma trudny matchup... ogolnie cienko widze taka serie dla Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądasz Jazz sporo więcej niż ja, więc pewnie bez problemu wytłumaczysz mi dlaczego według Ciebie, Billups miałby jakikolwiek problem w kryciu Korvera? Czy coś w jego wachlarzu zagrań się zmieniło? Czy dalej jest po prostu klasycznym białym, nie atletycznym, spot up shooterem którego gra opiera się tylko na bieganiu po zasłonach? Nie zrozum mnie źle, zawsze lubiłem tego zawodnika. Ale w obronie jest raczej słaby, fajnie porozciąga obronę przeciwnika, oberwie się po zasłonie ale nic poza tym.

Według ostatnich doniesień Martin może wrócić już w połowie kwietnia więc na po powinien być w formie.

 

A co do tego bronienia picków to zdecydowanie za dużo switc***ą, Karl powinien przed po pooglądać trochę Bobcats żeby zobaczyć jak to ma wyglądać. Jak widzę Cartera który po każdym picku kryje PF rywali, nawet nie próbując wrócić do swojego zawodnika, to kurwica mnie trafia. Billups też nie jest lepszy w tym względzie i o ile przy zdrowym składzie mamy pod koszem Martina, Andersena i Nene i można to jakoś przykryć, o tyle teraz większość tych mismatchy kończy się łatwymi punktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy coś w jego wachlarzu zagrań się zmieniło? Czy dalej jest po prostu klasycznym białym, nie atletycznym, spot up shooterem którego gra opiera się tylko na bieganiu po zasłonach?

Nie zmieniło się nic ale dalej nie łapie jaka w tym przewaga Nugs, wogóle to Wes jest starterem więc nawet olać KK,, dla mnie duet Billups i Afflalo nie są lepsi od dwójki Deron, Mathews tyle w tym względzie.

jesli jednak Kenyon gra to nie widze Utah w takiej serii. Nuggets dobrze bronia picki z nim, maja mocna, szybko rotujaca obrone, moga switchowac na mismatchach, Deron ma trudny matchup... ogolnie cienko widze taka serie dla Jazz.

No to akurat że ty to tak widzisz jest na + dla Jazz, znaczy że powinni sobie poradzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

totomix 1.9

 

50-27 mavs (mem, @por, @sac, @LAC, sas)

50-27 nuggets (@OKC, LAL, sas, mem, @phx)

50-27 jazz (OKC, @hou, @noh, @GS, phx )

50-27 suns (sas, @OKC, hou, den, @uta)

47-28 thunder (min, @uta, den, phx, @GS, @por, mem)

46-29 spurs (orl, @sac, @phx, mem, @den, min, @dal )

 

dzis spurs graja z lakers

okc z min ale nie powinni miec problemu.

 

tak obstawialem kilka dni temu.

54-28 jazz(GB z mavs)

54-28 mavs

53-29 suns (GB z nuggets)

53-29 nuggets

50-32 thunder

49-33 spurs

 

czy wyjdzie zobaczymy ale tak jak pisalem kluczem beda spotkania z OKC. i dzis urwali dallas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50-27 mavs (mem, @por, @sac, @LAC, sas)

50-27 nuggets (@OKC, LAL, sas, mem, @phx)

50-27 jazz (OKC, @hou, @noh, @GS, phx )

50-27 suns (sas, @OKC, hou, den, @uta)

Mavs maja za latwa koncowke, zeby skonczyc nizej niz na 2 miejscu.

Nuggets i Suns graja bez swoich najlepszych obroncow (Lopez, K-Mart), a na dodatek maja trudny schedule. zdecyduje pewnie bezposredni mecz.

Jazz powinni komfortowo skonczyc na 3 miejscu za Lakers i Mavs.

 

wspolczuje temu kto trafi na OKC w pierwszej rundzie. ciesze sie, ze najprawdopodobniej Suns zagraja z Nuggets w pierwszej rundzie. dobrze sobie z nimi radzili w tym sezonie no i przynajmniej obie druzyny beda oslabione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać tych PO... jak zwykle zresztą. Tylko tym razem zachód będę oglądał z zapałem, a nie z doskoku. Mam nadzieję, że OKC trafią na Utah, których do tej pory zesweepowali. Jeden mecz jeszcze chyba przed nimi, jeżeli w RS będzie sweep, to ciekaw jestem chłopaki od Utah - będzie gadka i nadzieja że PO to inna bajka ?

 

Skąd to pytanie ? Uważam, że OKC narobią smrodu bez tego co niby w PO jest najważniejsze - czyli doświadczenia. Chłopaki grają na tyle dojrzale i z taką energią, że wierzę w 2 rundę, a nawet jestem przekonany że ich tam zobaczę.

Utah co roku jest mocne i co roku okazuje, się że jednak czegoś brakuje. To jest dla mnie zagadka. Sloan, najlepszy PG ligi, jedyne czego im brakuje to interior defense. No ale Denver, Atlanta czy Boston to najlepszy dowód, że interior D to sprawa kluczowa. Westbrook będzie z nimi jeździł jak Wade z Dallas w 2006.

 

Dallas 2 spotu nie oddadzą, Melo i spółka bez Kenyona spadną na 4 spot. Na wschodzie już raczej w drabince niespodzianek nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachód diabelsko ciekawy.

 

A na wschodzie jedynie Bobcats może dogonią Bucks. Jesli potwierdzi sie że Kozły bez Boguta bedą grali kaszke.

 

Bucks mają 2x Celtics (dom i wyjazd), zmotywowane Byki (@), coraz... lepszych Nets, 76 (@) i Hawks u siebie.

 

Bobcats mają troszke łatwiej bo Hornets, Nets i Hujston na wyjazdach and Hawks, Bulls, Pistons u siebie.

 

Osobiście wolałbym żeby Magic na rozgrzewkę dostali Koziołków :wink: (albo Raptors!!!!)

 

A Czikago raczej juz nie dogoni Toronto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego, ze portland musieliby wygrac wszystkie 5 spokan,. ktore im zostaly do konca sezonu.

a, ze czekaja ich mecze w la, z dallas i okc to nei sadze, zeby zrobili 5-0. 4-1 nie da im 5 seedu na bank.

co nie zmienia faktu, ze sa dosc ciezkim matchupem dla lakers jak i dla pozostalych ekip playoffowych.

gdybym mial wybrac

blazers'10

jazz'09

nuggets'08

to wybralbym w pierwszej kolejnosci nuggets'08, pozniej na rowni jazz i blazers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachód jest prze je ba ny, jak patrzę na to co niektórzy ze wchodu będą mieli, kelnerzy z Toronto (pozdro jendru) i Celtics w 2 rundzie...na zachodzie spokojnie przerzucić Memphis NOH i Rocks na wschód do PO i będzie ciekawiej, Memphis na pewno zasłużyło na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kelnerzy z Toronto to naprawdę kelnerzy, Bulls naprawdę zaczynają mieć poważne szansę na ostatni seed chodz sami nie grają niczego porywającego i przegrywają również ważne mecze (Heat, Suns), ale to co gra Raps w obliczu walki o każde zwycięstwo to bieda i nędze, pierw dogrywka z o nic nie walczącymi Sixers, gdzie rookie Holiday robił im z dupy jesień a teraz przegrana z Warriors a Bosh przestrzelił lajtowego layupa mogącego dać zwycięstwo. Paraliżuje ich gra o stawkę. Jak oni przejebią tą walkę o 8 ssed to Bosh umyka pierwsze z tej całej plejady FA. Tym bardziej, że te ich umowy to śmiech na sali. Jack jest lepszy od Calderona w tym sezonie a Hedo wpierdala kebaby na mieście z turasami miast myśleć o koszykówce. Chicago ma wszystko w swoich łapach, nawet to ewentualnie spotkanie Raps -Bulls może nie mieć większego znaczenia jak Toronto będzie grac taki piach. Raps może uratować oczywiscie też Del Negro w duecie z Pargo i Millerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli Nuggets wygraja z Lakers to tak naprawde nie ma to znaczenia ktore miejsce beda mieli w playoffs, wejda z komfortowym 3-1 w regularze i bedzie to niesamowita przewaga psychologiczna przed seria

Nuggets maja najlpeszy bilans przeciwko potentatom w NBA i praktycznie maja wyjebane na to z kim beda grali

problemem jest co innego

Karl ma podobno wrocic 20 kwietnia albo i pozniej

jezeli Karl nie wroci Nuggets moga sie albo zalamac i zwyczajnie olac sprawe albo spiac dupe i grac swoja najlpesza koszykowke

jak dla mnie taka jaka bedzie koncowka takie beda ich playoffy

jesli bedzie wyjebka i 2-3 to bedzie wyjebka w playoffs z Kenyonem czy bez

jesli zrobia 5-0 to jak dla mnie robia finaly/misia z Kenyonem i Karlem

na Zachodzie licza sie praktycznie tylko 3 teamy

Utah nigdy tego nie mieli i nigdy nie mieli nikogo bedacego w stanie zagrac z Kobem w 4 kwarcie

Blazers sa za slabi, Duncan nie jest dla nikogo problemem a Suns to jak zwykle playoff Suns dostana powaznie w pizde od kazdego w pierwszej rundzie - mocne klepanie mordy gwarantowane

 

licza sie Mavs bo maja Dirka/Kidda choc entuzjazm mi znacznie opadl po tym jak gra Caron(beznadziejna forma), Jet jest nie ten a Haywood wrocil do swojego poziomu

licza sie Lakers i Nuggets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Suns to jak zwykle playoff Suns dostana powaznie w pizde od kazdego w pierwszej rundzie - mocne klepanie mordy gwarantowane

A tak, wiemy, wiemy.

 

No coż... już w listopadzie postanowiłem sobie, że pod koniec sezonu powstanie niniejszy post. Nie żebym był niemiły, po prostu ai3 tak dobitnie nam w środku sezonu oznajmił, że miał rację, że nie mogę sobie odmówić przyjemności skonfrontowania jego racji i moich postów (po, których ponoć można było się zapłakać ze smiechu) z rzeczywistością.

 

Dla porządku dodam, że bilans Suns wynosi 50-27 i mają zapewniony udział w PO.

 

Grudzień 2010:

 

moglbym postawic kupe szmalu na to ze Suns wypadna z playoff race , Nashowi wysiada plecki, Frye przestanie trafiac i skonczy sie jego miesiac konia a suns zostana zabiegani i zabici wlasna bronia

 

(...)

 

suns wygrywaja teraz bo maja bardzo dynamiczna ofensywe i druzyny w lidze nie sa przygotowane na takie ilosci punktow czyli po prostu maja listopadowa forme i wraz z jej wzrostem beda trafiali celniej wiecej i lepiej a takze suns oklapna - patrz Hill, Grant ; Nash, Steve

Fail.

 

w takim razie slucham was Chytrus, Bast , theo i inni fani Suns jaki bilans bede miali na koniec sezonu +-2 chce sie posmiac

50-32

Proszę zwrócić uwagę na mój typ, nasz wieszcz odniósł się do niego jakiś czas później, co zostanie dalej przytoczone.

 

I dalej...

 

powiem tak, Iverson wroci, dogra sezon bez zawieszen ze strony klubu, dojdzie dalej od Nasha w playoffs

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Nie będę nawet przytaczał późniejszych perypetii pana Iversona, każdy je zna, szkoda miejsca na serwerze.

 

Iverson wroci - Bingo!

 

dogra sezon bez zawieszen ze strony klubu - fail

 

dojdzie dalej od Nasha w playoffs - fail

 

i bedzie w top4 w glosowaniu na 6th mana - fail

 

Ogólnie fail.

 

Dalej mamy post z dnia 17 stycznia, Suns przegrali kilka meczy, kręcili się koło 6-7 seeda na zachodzie i ai3 ujawnił nam się z tym, co od tak dawna przewidywał:

 

a juz gdy myslalem ze lepiej byc nie moze, Suns dostaja sowite wpierdol od BobCats

 

ja wam proponuje zamiast zastanawiac sie na kogo lepiej traci w playoffs to moze kogo lepiej wybrac w loterii

 

(...)

 

efekt od dawien dawna przeze mnie przewidywany

Fail.

 

Następnie pojawia się mój człowiek Wirkox:

 

Fajnie że sobie wpadniesz w temacie jak Suns czy Magic w styczniu poprzegrywają trochę, tak jakby od tych wyników własnie ważyły się losy serii playoffs dla magic, czy awansu Suns. Szkoda że jak zaczną wygrywac zabierzesz swą dupę z oby tematów i bedziesz wieszczył już inne pierdoły.

 

(...)

 

NIe zapomnij wpaśc na wiosnę i pogralutlowac im awansu do playoffs forumowy stańczyku.

Nostradamus ripostuje:

 

ale jesli mowisz o gratulacjach dla Suns to bede mogl im jedynie gratulowac dobrej pogody bo zarowno do playoffs sie nie dostana

Fail.

 

I dochodzimy tutaj do kulminacji, osobiście jeden z moich ulubionych postów z tego forum:

 

jak dobrze jest miec racje, polecam przeczytanie tematu i posty Basta z Chytrym - zaplakac sie mozna teraz ze smiechu

 

Skoro już zapłakaliśmy się ze śmiechu nad moim 50-32, to Suns w tej chwili mają 50-27.

 

Fail.

 

Tell me how my ass tastes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś informatyk napisze program odwracający o 180 stopni prognozy ai3? Hę? Wtedy spokojnie staniemy się najpopularniejszym forum o koszu na necie ze 100% sprawdzalnością się prognoz. :roll:

 

Edit:

 

Jaki Nuggets będą mięli komfort psychiczny? Oo

O czym Ty bredzisz? Lakers mają największy komfort psychiczny w lidze, a Nuggets bez drugiego człowieka w zespole dobrze będzie jak skończą 3-2. W PO może być dobrze, ale tylko jeśli Kenyon wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.