Skocz do zawartości

Playoff picture '10


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Inna sprawa jest czy Westbrook poradzi sobie w PO. Bo jednak playoffy to tyłek ściśnięty na maxa i wielka presja. Wg mnie Okla jeszcze nie jest gotowa by zaistnieć w PO. Jak zdobędą na wakacjach dobrego defensywnego centra to może być ciekawie na zachodzie(2 seed, anyone?).

 

Ale to też gdybanie, może się okazać, że wywrócą schematy do góry nogami i sprawią jakieś niespodzianki. Dlatego własnie już nie możemy doczekać się PO. :D

 

 

Edit.

A jeszcze miałem napisać o Bux. W tym sezonie może dwa mecze w ich wykonaniu widziałem. Wczoraj ogladnąłem Z Grizz, wcześniej z Heat i...Bogut robi różnicę. No i z nim cały team wygląda kozacko. A Salmons z Bux w porównaniu do Salmonsa z Chicago to niebo i ziemia. Średnio widzę wyprzedzenie ich w tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najłatwiej będzie miał zespół, który wpadnie na Oklahomę.

nie byłbym tego taki pewien. nikt nie wie jak w PO zagrają Thundery i to będzie duża niewiadoma. a to czy jest gotowa na PO czy nie okaże się w trakcie, więc nasze gdybanie można sobie wsadzić głęboko w d. ja ze względów ideologicznych wierzę bardzo w to, że Okla napsuje krwi z kimkolwiek spotka się w PO a jeszcze bardziej w to, że przejdą do drugiej rundy. na początku sezonu mało kto stawiał na to, że Okla wejdzie do PO i że zrobią taki progres w stosunku do ubiegłego sezonu. in minus to to, że to młoda, mało doświadczona ekipa, i mogą spuchnąć w ważnych momentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni minelo i tabel wywrocona do gory nogami:)

przynajmniej na zachodzie

san antonio osme, denver bez hca, phx i utah z realnymi szansami na drugi seed. wow.

wciaz jednak zostalo ok 8 spotkan do konca, wiec tu wiele moze sie pozmieniac.

ktos wie kiedy wracaja martin i parker?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średnio pasuje do tego tematu, ale dla takiej błahostki nie będę zakładał nowego.

otóż przyjęło się uważać, że wschód gra wolniejszą, defensywną koszykówkę, a zachód odwrotnie. tak właśnie patrzę na najlepsze zespoły i:

- 11 z 15 drużyn powyżej średniej ligowej w ortg jest z zachodu

- 9 z 14 drużyn poniżej (tu im mniej tym lepiej) średniej ligowej w drtg jest ze wschodu

- 9 z 13 drużyn powyżej średniej ligowej w pace jest z zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najłatwiej będzie miał zespół, który wpadnie na Oklahomę. I obstawiam, że będą to Mavsi.

Żebyś się nie zdziwił...Oklahoma ma chyba ze wszystkich zespolow na zachodzie najlepszy matchup na Kobiego- Sefoloshe i Hardena na zmiane...i mam nadzieje ze to na nich trafią byle w ktorej rundzie. Dla Thunder najgorszym rywalem bedzie Denver i Mavs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlamanie dloni jakie doznal Parker wskazuje że nie mozesz prognozowac bo w sumie Bonner podobne zlamanie mial leczyc 8 tygodni a wyszlo 10 z tym że gre na poziomie (jego poziomie) zaczal w 12 tygodniu

 

Parker obecnie ma zapowiedziane że gotowosc zlapie na 2 ostatnie mecze RS

 

Uraz jest taki dziwny do zdiagnozowania że jak nie sprobujesz to się nie przekonasz

 

Kenyon ostatnio w bardzo smutny sposob zapowiedzial że sezon się raczej skonczyl, cwiczy na rowerku , nie biega, nie skacze i caly czas odczuwa dziwny bol wiec jak dla mnie Nugetts graja bez niego w kwietniu

 

Denver bez Martina jest latwiejszym przeciwnikiem niż LA Jazz czy Dallas i to jedyna szansa dla Suns lub Sas aby się przebic wyzej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czulem, ze zobacze dzis rano wpis kibica jazz:)

ale dzis musicie wygrac w LA zeby urzymac to miejsce.

pozniej dosc latwo:

50-26: @LAL, OKC, @hou, @noh, @GS, phx 4-2 powinniscie spokojnie zrobic

 

suns(49-26): @det, @mil, sas, @OKC, hou, den, @uta obstawiam 4-3

mavs(50-26): OKC, mem, @por, @sac, @LAC, sas 4-2

nuggets(49-27):Lac, @OKC, LAL, sas, mem, @phx 4-2

thunder(46-28):@dal, min, @uta, den, phx, @GS, @por, mem 4-4

spurs(45-29):orl, @LAL, @sac, @phx, mem, @den, min, @dal 4-4

 

54-28 jazz(GB z mavs)

54-28 mavs

53-29 suns (GB z nuggets)

53-29 nuggets

50-32 thunder

49-33 spurs

 

choc mam wrazenie, ze za slabo ocenilem tu spurs, choc maja bardzo trudny terminarz.

no i do konca nie wiadomo co z thunder. oni moga u sporo namieszac. wlasciwie nie wiadomo czy stac ich na to by wdrapali sie wyzej ale to oni wygrywajac z kims(graja z kazdym z pierwszej 4) badz przegrywajac ustawia tabele.

 

tak czy siak ciekawie o wyglada.

jazz vs spurs

mavs vs thunder

suns vs nuggets(bez hca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45.2% FT - to skuteczność wolnych takiego jednego strzelca w cavs, którego pozyskanie miało być wzmocnieniem.

 

oglądam właśnie jak thunder jadą po celtics i w sumie gdyby mieli jakiegoś lepszego wysokiego (np. Gortata ;]), to spokojnie byliby drudzy na zachodzie za lakers. chociaż jak Westbrook robi co chce z Rondo, to strach pomyśleć co by robił z Fisherem w serii PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ten Green jak oglądam Thunder zaczął myśleć i jest bardzo pożyteczny. Brakuje tylko centra tak jak Lorak mówi.

 

Westbrook, Harden, Sefolosha, Durant... Czy ktoś w lidze ma lepszych zawodników na pozycjach 1-3? :)

 

Edit:

A co do samego ustawienia seedów na zachodzie. Wg mnie skończy się to tak, że PHX wskoczy na drugie miejsce. A SAS na 7. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, za 5 min Jazz zostaną oficjalnie nr 2 na zachodzie. Po cichutku robią swoje, nikt nie robi z ich gry wielkiego halo, i bardzo dobrze przyjdzie na to, mam taką nadzieję, czas pod koniec maja :)

Jazz to mają w sumie trochę pecha, że są Lakers bo tak kto wie mogliby nawet w końcu powalczyć o ten swój pierwszy tytuł. Lakers niestety dla nich im kompletnie im nie leżą, nawet najsłabsza strona Lakers czyli pozycja rozgrywającego i tu Fisher/Brown w miarę dobrze matchupują się z Williamsem (oczywiście w granicach rozsądku tak by nikt nie odbierał tego jako posiadania przez Lakers stoperów na gwiazdora Jazz), do tego brak shot blockerów, oddanie swojego najlepszego defensora przeciwko Bryantowi kompletnie za nic, słaba obrona przeciwko wysokim to wszystko sprawia, że Jazz mogą faktycznie pograć nawet do końca maja, ale jak wpadną na Lakers to polegną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno LaL, Jazz nie leżą, ba to jedyna drużyna przeciwko której nasi mają trochę waciane nogi, dziś poniekąd mecz prawdy, zobaczymy jak to się wszystko ułoży, Utah ma predyspozycje do grania o wysoką stawkę, w obecnej dyspozycji może podejmą rękawice w Staple. Co do oddania Brewa to wyszło nam to na dobre, zobaczymy jak Kobe będzie dziś grał przeciwko Wesowi 8) A co do thunder i ich wielkości to bym się wstrzymał jeszcze, młodzi zdolni ale robieni z nich faworytów ligi to jakaś przesada, nawet przyjmując jakieś wzmocnienia pod koszem.

 

ps. Memo w ostatnich miechach ma średnią bloków 1,8 a w sezonie rekordowe jak na niego 1,2. 30 na karku a tu Money Man się rozwija ciągle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tośmy przejebali, ale i tak humor niezły pozostał, walczyli nie wyszło i tyle. Na minus tylko że Sloan gra takimi zagrywkami które Jax kocha i od razu jest z 20 do odrabiania to tylko mnie wkurzyło, ale poza tym nie było źle, szkoda że Will nie szalał w 2 połowie jak w 2q, może wtedy by dłużej była walka o końcowy wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz-Nuggets to by była ciekawa rywalizacja. Ciekawe czy Billups przejedzie sie po Williamsie tak jak po CP3. Osobiście nie wierze żeby Jazz doszli dalej niż druga runda.

No tak w końcu Cp i Will to identyczni zawodnicy, ciekawsze jest czy raczej Deron zrobi papkę ze small shota :) No i dobrze że tu nie o twoją wiarę chodzi :)

 

4 będzie La; Jazz; Mavs; Suns- o ze tak powróżę z terminarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to UTAH to wymarzony przeciwnik w po dla Nuggets. Nie macie żadnego konkretnego sg, co oznacza że przez 25min na Williamsie mógłby siedzieć Afflalo. Fajnie że ktoś tu pisał o 1,2 bloku Okura ale z fizycznym graniem to on ma tyle wspólnego co Melo z DPOTY (Pamiętam jak na początku sezonu przy okazji meczu Denver - Indiana komentator powiedział że w tym sezonie Anthony będzie poważnym kandydatem do all defensive I team :lol: )

a kto jak kto ale Nene potrafi wykorzystać przewagę fizyczną na rywalach. K-Mart - Boozer i Melo - Kirilenko tonieątpliwie będą bardzo ciekawe matchupy ale mimo wszystko prócz oczywistej przewagi na ławce trenerskiej i nie widzę tu specjalnie jakiś zawodników którzy mogli by nam sprawić problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są identyczni. Jednak Billups juz udowadniał ze jest graczem turniejowym. W PO zazwyczaj wlacza szósty bieg i roznie to moze byc, o papce nie ma mowy. Ciezko powiedziec, ostatni mecz tych druzyn byl dawno, Jazz wygrali ale Nuggs grali bez Melo i Billupsa. Moim zdaniem zdrowi Nuggets > zdrowi Jazz.

 

Wogole to podpisuje sie pod powyższym postem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.