Skocz do zawartości

Playoff picture '10


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

no to widzimy się z lal w 1 rundzie. a można było tego uniknąć wystarczyło ograć gsw i dzisiaj portland. obie wygrane mieli na widelcu, ale dali dupy. trudno.

Jak dla mnie lepiej grać z Lakers niż z Mavs czy Nuggets. Thunder z Lakersami lepiej sie matchupują. O ile Bynum nie wróci za szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thunder z lakers się dobrze matchupują - fakt

i ja się ciesze na ten pojedynek. nikt od thunder nie wymaga wielkich rzeczy w tym sezonie, a będą mieli dobrą przeprawę, sprawdzą sie, nabiorą doświadczenia na przyszły sezon.

a lakers dla mnie, tak jak pisał shavlik, albo odpadną w pierwszych dwóch rundach albo wygrają tytuł. jak się rozpędzą to nikt ich już później nie zatrzyma.

nie wiem co się dzieje z krsticem, nie czytałem dawno żadnych injury reportów, ale jego obecność będzie kluczowa w tej serii. z tego co widziałem w rs to dobrze bronił gasola i nie dawał mu pogrywać za bardzo. a tak z collisonem w s5 to mamy tylko rookie ibake z ławki jeżeli chodzi o wysokich, bo wątpie żeby brooks zaczął grać nagle w PO etanem thomasem czy tym bardziej djem whitem.

ibaka co prawda jest przec***em. momentami wygląda tak jakby nie wiedział gdzie trafił, tzn. nie ma respektu dla nikogo, oby to w PO się nie zmieniło.

dalej to mamy zajebistego obrońcę na kobiego. sefo w tym sezonie nie dawał pograć za wiele bryantowi, ale z drugiej strony artest też dobrze bronił durexa. a wiadomo że w PO ron włącza wyższy bieg.

będzie ciekawie, mega ciekawie

jak thunder będą grali tak jak cały sezon, bez kompleksów i odważnie to jest szansa na ciekawą i długą serię a nawet czasem mi przez myśl przechodzi że thunder są w stanie przejść lakers.

kluczem dla mnie w tej serii są dwa matchupy

westbrook-fisher tzn jak bardzo russ będzie jechał z fisherem, czy będzie miał średnią 20ppg czy 30 ppg przeciwko niemu. bo fish w żaden sposób nie jest w stanie zatrzymać russa.

a to łączy się z faktem obecności/nieobecności bynuma. bez bynuma lakers nie mają aż tak dobrych shot blockerów w pomalowanym i russ bedzie mógł spokojnie sobie tam wjeżdżać a na koniec jeszcze zapytać gasola jak ma skończyć czy layupem czy wsadem.

i druga sprawa to, a w sumie trzecia to matchup

odom-green (przy założeniu że nie ma bynuma)

który z nich będzie w stanie dać więcej ofensywnie dla drużyny. wiemy że obaj potrafią

tak czy srak będzie ciekawie

na zachodzie na dobrą sprawę każdy może wygrać z każdym w pierwszej rundzie jeżeli tylko dopisze zdrowie. oby lakers nie dopisało :] mam na myśli oczywiście bynuma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja się ciesze na ten pojedynek. nikt od thunder nie wymaga wielkich rzeczy w tym sezonie, a będą mieli dobrą przeprawę, sprawdzą sie, nabiorą doświadczenia na przyszły sezon.

 

dokładnie, okla nic nie musi, sam się nie spodziewałem, że pójdzie im tak dobrze, że wejdą do PO. teraz mogą jedynie się postarać i może sprawić niespodziankę. nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć jak sobie poradzą w PO, jak u nich z ciśnieniem, czy nadal będą grali tak dobrze jak w rs. ale jeśli nie przejdą lal to chciałbym jedynie, żeby każdy z tych meczów był rozegrany na maksa swoich umiejętności, etc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki tu macie zwyczaj z opisami do serii w PO.

ale jak coś to ja zamawiam serie thunder-lakers

jak ktoś ma coś przeciwko niech powie to teraz albo zamilknie na zawsze

........

ok. zaklepane :]

 

btw: dla wszystkich tych którzy uważają ze jeff green nie nadaje się na PF`a

big move. też wam to przypomina hakeema?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: dla wszystkich tych którzy uważają ze jeff green nie nadaje się na PF`a

big move. też wam to przypomina hakeema?

jesli Amare ma byc wyznacznikiem kim jestes w ataku, to ja prawdopodobnie bylbym na poziomie McHale'a. Amare to najgorszy obronca podkoszowy jakiego w zyciu widzialem. nawet Gooden nie byl az tak c***owy.

 

pamietam jak przy ogladaniu tego meczu mialem "o k****, Amare broni Greena, here we go...". po dunku reakcja byla normalna - nawet sie nie zdziwilem.

 

PS. roznica miedzy Hakeemem i Greenem jest taka, ze ten pierwszy robi to (35 PPG 56% FG) na DPOY Robinsonie, a drugi na Amare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki tu macie zwyczaj z opisami do serii w PO.

ale jak coś to ja zamawiam serie thunder-lakers

jak ktoś ma coś przeciwko niech powie to teraz albo zamilknie na zawsze

Jeśli ktoś chce napisać temat o serii POs niech się zgłosi wcześniej do mnie to mu zaklepię miejscówkę (zablokuję samowolkę konkurencji ;) ). Poza regółą kto pierwszy ten lepszy uznaje jeszcze HCA zdobyte przez jego drużynę i jakość textu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dwa wazne mecze

Bulls win and they're in co mysle bedzie mialo miejsce

bo nie wiem jaki interes maja Celtics by Cavs mieli latwiejsza przerpawe z Toronto

no i Nuggets - Suns

Suns walcza o jakis tam HCA

Nuggets wlacza o 3 potencjalnie 2 seed(zakladam mocna jatke w srode jesli Nuggets wygraja, choc Spurs pewnie beda mieli wyjebane czy graja z Mavs/Nuggets/Suns/Utah jak mowil Pop wszystko tylko nie Lakers )

jak dla mnie jesli Nuggets przegraja to dobrze im to nie wrozy, bywalo ze skupiali sie na wazniejsze mecze, w koncu maja jeden z czolowych bilansow w lidze ale bywalo ze mocno dawali dupy w b2b a to sobie ziamprezowali, a to juz mieli plany swiateczne a to ASG a to se odpuscimy i ogolnie czasami za duzo tej pelnej wyjebki i luzu - pies pewniak - mysle ze bedzie trzeba pokazac troche charakteru i dojebac Suns- opcji nie wykluczam ale wie mze b2b na wyjezdzie to byly pewne pieniadze vs Nuggets

czas pokazac charakter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nostradamus jednak tym razem miał rację i Nuggs dali dupy w b2b.

 

Suns się ostro po nich przejechali (Nash i Stat w 4 kw sobie odpoczeli) i mamy home court advantage w 1 rundzie na 100%. Pytanie tylko który seed, 3-ci czy 4-ty. Wszystko zależy od jutrzejszego meczu Jazz-Suns. Jak wygramy mamy 3-ci seed i gramy z Portland lub San Antonio (moja wymarzona seria), a Jazz spadają na 5-te miejsce grają z Nuggs bez HCA, jeśli Utah wygra to mamy 4-ty i HCA z Denver (w zasadzie najlepsze rozwiązanie, jako że pre-Nash era jeszcze u siebie z Nuggets nie przegraliśmy - ostatnio w 2004 :) )

 

Jest dobrze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nostradamus jednak tym razem miał rację i Nuggs dali dupy w b2b.

 

 

Nie do końca, bo wcześniej pisał tak:

 

jezeli od meczu Nuggets - Suns ma zalezec HCA to Suns nie musza sie pokazywac i tracic sil bo beda im potrzebne na podroz do Denver w sobote

W każdym razie dobry pomysł na zwiększenie skuteczności przewidywań do 50% - napisać dwie sprzeczne prognozy.

 

 

Z potencjalnych rywali Suns, najlepsi byliby oczywiście Blazers bez Roya. Spurs chyba najtrudniejsi, prezentują się ostatnimi czasy najlepiej z tych drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z potencjalnych rywali Suns, najlepsi byliby oczywiście Blazers bez Roya. Spurs chyba najtrudniejsi, prezentują się ostatnimi czasy najlepiej z tych drużyn.

Masz rację oczywiście, ale seria ze Spurs byłaby dla mnie najciekawsza zdecydowanie, sporo podtekstów, niewyrównanych rachunków. Amare znów powinien byś bestią, pick&roll z Nashem all night long, poza tym Duncan (ta trójka 2 lata temu :evil: ) , Manu gra ostatnio całkiem wyjebiście. Szkoda, że Bowena już nie ma :( .

 

I w zasadzie nie miałoby to dla mnie aż takiego znaczenia, kto wygra, miałbym radochę z samych meczów. Może inaczej, nie byłoby mi aż tak żal, gdybyśmy przegrali ze Spurs jak mielibyśmy odpaść z Blazers czy Nuggets. Spurs bardzo szanuję i życzę im jak najlepiej, mimo że jestem wieloletnim fanem Suns.

 

Uważam, że w 1-st round z HCA wygrywamy z Nuggets na 70% i z Blazers na 80%, a ze Spurs daje fifty fifty.

 

P.s koelner usunąłem Cię z ignora, bo i tak czytałem Twoje posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bula sory. ale jak zaklepales serie to ja juz konczylem text i zanim przeczytalem co napisales temat juz wisial. mam nadzieje, ze wniesiesz cos do dyskusji wiekszym postem.

 

jezeli poruszamy kwestie suns, to najlepiej zeby trafili na blazers. w pelni sie z tym zgadzam. ze spurs to moze byc loteria. manu wrocil do wielkiej formy, gracze z texasu wygrywali juz z c's,cavs,lakers czy nuggets i wyglada na to, ze to najlepsza gra spurs od dobrych 2 lat. a zawsze jak przeciwstawiam system popa systemowi nasha, zwyciesko wychodzil pop, wiec na miejscu kibicos suns wolalbym tej serii uniknac.

 

na wschodzie na 99% mamy pary celtics-heat i hawks-bucks

 

dzisiejszy mecz jazz-suns to dla jazzmanow byc o wszystko. bez hca nie ugraja 1 rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wschodzie na 99% mamy pary celtics-heat

mam nadzieję, że dojdzie do tej serii i nie ukrywam, że liczyłbym wtedy na niespodziankę. heat wprawdzie nie mają za bardzo składu, by powalczyć z celtics, ale po prostu fajnie by było gdyby Wade w starym stylu dał jednoosobowy show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bula sory. ale jak zaklepales serie to ja juz konczylem text i zanim przeczytalem co napisales temat juz wisial. mam nadzieje, ze wniesiesz cos do dyskusji wiekszym postem.

 

jezeli poruszamy kwestie suns, to najlepiej zeby trafili na blazers. w pelni sie z tym zgadzam. ze spurs to moze byc loteria. manu wrocil do wielkiej formy, gracze z texasu wygrywali juz z c's,cavs,lakers czy nuggets i wyglada na to, ze to najlepsza gra spurs od dobrych 2 lat.

Nom, Spurs wygrali też z Mavs czy Magic, więc pokonalu w sumie kadego z contenderów. Spokojnie najlepsza ich gra od mistrzostwa 2007, po słabym sezonie przebudzili sie i są w ogniu przed PO. Spokojnie są jednym z faworytów do wygrania zachodu IMO, na równi z Mavs i Lakers. W Jazz nie wierze, Suns za słabi i niekompletni, Nuggets jacyś nie tacy, Blazers to klinika, Thunder też nie wygrają zachodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wiemy wszystko

lakers(1)-thunder(8)

nuggets(4)-jazz(5)

mavs(2)-spurs(7)

suns(3)-blazers(6)

 

cavs(1)-bulls(8)

celtics(4)-heat(5)

magic(2)-bobcats(7)

hawks(3)-bucks(6)

 

wielcy wygrani totomixa nba w koncowce sezonu to suns,hawks,heat i bulls.

bulls mialo w ogole nie byc w playoffs, suns nie tylko wpadaja na oslabionych trail blazers ale graja z hca, co przez 90% czasu trwania sezonu bylo abstrakcja.

hawks trafiaja tez stosunkowo latwo, bo oslabieni bucks to ekipa do ogrania w 4-5 spotkaniach.

heat gdyby trafili na kazdego z 1-3 odpadliby max w 6 grach. przy tej formie c's maja duze szanse na doprowadzenie do g7

 

przegrani to jazz,thunder,celtics i troche nawet lakers.

lakers, bo jezeli dotra do finalow, to nie zagraja z hca.

jazz bo graja bez hca w 1 rundzie. po takich wydatkach na klub spodziewali sie minimum progresu a zapowiada sie, ze zrobia to samo co przed rokiem

celtics bo trafili najgorzej jak mogli. wiem, ze w sezonie ich gladko klepali ale heat jak i thunder to zupelnie inna ekipa pod koniec sezonu

thunder bo trafili na lakers. w po wygrywa doswiadczenie

 

to tyle.

jest sporo ciekawqych par, mysle, ze dla postronnego kibica zapowiada sie wielka uczta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs mają pełne portki, bo Mavs to jedyny zespół oprócz Lakers, który regularnie ich ogrywa, dodatkowo tym razem, w porównaniu do przed roku, to Dallas ma hca.

 

Wszystkie pary na zachodzie świetne, wschód mniej ciekawy, tam się dopiero coś zacznie dziać w półfinałach, choć węszę podobną serię z udziałem Bulls jak sezon temu, z tym że tym razem Travs się trochę posrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, ze na wschodzie bardziej przewidywalnie ale mam wrazenie, ze bulls moga zaskoczyc. rose wydaje sie maga kozakiem, noah robi swoje, jezeli tylko dostana wsparcie od kogos trzeciego to moze byc zabawnie

podobnie bobcats. ci najlepiej matchupuja sie z magic. maja gwardie pod koszem, na obwodzie obroncow na cartera i lewisa. felton to odpowiedz na nelsona. naprawde moze byc ciekawie, bo jackson moze wygrac pojedynek z vc po obu stronach parkietu.

heat przy dobrej serii punktowej wade'a ala 35ppg moga tez zaskoczyc przy dobrej defensywie. nie musi byc tak przewidywalnie jak to sie powrzechnie sadzi. brakuje mi wlasnie takich gosci grajocych samemu przeciwko calej druzynie jak kobe'06 czy penny z heat, jak zrobil w serii chyba 40ppg, czu rzucil jako jedyny w historii rileyowi +40 w 3 meczach pod rzad. jakos tak to szlo.

 

edit. przesadzilem. peny w 97 tylko w 2 meczach rzucil +40 rileyowi ale brakuje mi takich wystepow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.