Skocz do zawartości

Playoff picture '10


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

za o mamy wieksze niewiadome jesli chodzi o miejsca 2-5 i 6-8 na zachodzie. skrzynka piwa dla tego kto jes w sanie przewidziec jak to sie skonczy/ulozy.

Magic na 2, a Raps nie sadze, żeby było stać na coś więcej niż 8 seed. Pozostaje rywalizacja między Bobkami i Heat oraz między Celtics a Hawks. Stawiam na Celtics na 3 oraz Bobcats na 6? Skrzynka piwa mówisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe prowadzić w połowie 3q 12 ptk i na początku 4q dostawać 13 ? Oturz tak jesli się jest drużyną o nazwie Jazz :? Dziś to chyba mogę pogadać tylko z fanami LaL bo ci tez mają za sobą kompromitację, chociaż skala rywala inna. Jedyny koleś którego mieli kryć Granger 3 trójki które sobie usadził w przełomowym momencie gry, był wogółe nie pilnowany, obrona była tak tragiczna że aż śmieszna, serio w połowie 4q juz dostałem histerycznego śmiechu, tragedie wieczoru dopełnił rzut melo w ostatniej sekundzie dający zwycięstwo Denver :)

 

Żeby samemu sobie taki wynik sprezentować, w walce o najwyższy seed, poprostu masakra, a najlepszy to Williams kiedyś to był kolesiem który potarfił sam ciągnąć drużynę a teraz jak nie idzie to gra jak jeździec bez głowy, aż Booz się musiał zabrać za rozgrywanie, co zresztą zrobił skutecznie. I tak powrót AK zamiast przynieść same korzyści zamienił sie w totalną masakrę, żeby było fajnie to Sloan jak zwykle się zawiesił na ławce i Kira musiał zamarkować uraz żeby zejść, widział że mu nie idzie a ten go trzyma i trzyma, porostu koszmar.

 

Wiem wpadki się zdarzają każdemu ale za ten mecz to powinni piechtą do SLC wracać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe prowadzić w połowie 3q 12 ptk i na początku 4q dostawać 13 ? Oturz tak jesli się jest drużyną o nazwie Jazz :? Dziś to chyba mogę pogadać tylko z fanami LaL bo ci tez mają za sobą kompromitację, chociaż skala rywala inna. Jedyny koleś którego mieli kryć Granger 3 trójki które sobie usadził w przełomowym momencie gry, był wogółe nie pilnowany, obrona była tak tragiczna że aż śmieszna, serio w połowie 4q juz dostałem histerycznego śmiechu, tragedie wieczoru dopełnił rzut melo w ostatniej sekundzie dający zwycięstwo Denver :)

 

Żeby samemu sobie taki wynik sprezentować, w walce o najwyższy seed, poprostu masakra, a najlepszy to Williams kiedyś to był kolesiem który potarfił sam ciągnąć drużynę a teraz jak nie idzie to gra jak jeździec bez głowy, aż Booz się musiał zabrać za rozgrywanie, co zresztą zrobił skutecznie. I tak powrót AK zamiast przynieść same korzyści zamienił sie w totalną masakrę, żeby było fajnie to Sloan jak zwykle się zawiesił na ławce i Kira musiał zamarkować uraz żeby zejść, widział że mu nie idzie a ten go trzyma i trzyma, porostu koszmar.

 

Wiem wpadki się zdarzają każdemu ale za ten mecz to powinni piechtą do SLC wracać :)

 

dlatego powoli sprawdza się scenariusz marzenie spurs

 

1st Round suns ( seed#2) vs Spurs (seed#7)

2nd mavs (seed#3) vs spurs (seed#7)

WCF lakers (#1) vs Spurs (#7)

 

z Parkerem oczywiscie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego powoli sprawdza się scenariusz marzenie spurs

 

1st Round suns ( seed#2) vs Spurs (seed#7)

2nd mavs (seed#3) vs spurs (seed#7)

WCF lakers (#1) vs Spurs (#7)

 

z Parkerem oczywiscie!

wiesz tak po prostu musiałem wylać swoje żale, ale dalekich prognoz to bym nie snuł z tego powodu, jednak ostanie 3 wygrane przeciwko celtom, wizz i raps mam w okolichach 21 ptk, więc forma jest i cały czas 2 jest możliwa, mogła być już dziś przy odpowiednim złożeniu się okoliczności, ale spoko jeszcze trochę spotkań zostało, i jeszcze jest możliwy machup w 1 rundzie Jazz(#2)- Spurs(#7), ja nawet z Parkerem prognozuje taki sam wynik tej rywalizacji jak w obecnym rs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie latwo. jezeli lakers jakims cudem dotra po raz 3 pod rzad do finalow to bedzie to duzy wyczyn.

 

z 1 strony zdaje sobie sprawe, z tego ze dla tej ekipy kazdy wynik poza mistrzoswem to porazka, z 2 strony to naprawde nei jest proste. tymbardziej, ze rywale na zachodzie sie odpowiednio wzmocnili i sa realnym zagrozeniem.

 

jakimś cudem badboys ?? :shock:

 

widzę, że trochę za bardzo ostrożny się stałeś w swoich przewidywaniach w tym sezonie jeżeli chodzi o Lakers

 

realnym zagrożeniem na zachodzie są, ale jedynie Mavs chociaż przez zaawansowany wiek Kidda nie bardzo mają jak wykorzystać największą słabość po stronie Lakers czyli Fishera i jego defensywę.

 

Jeżeli chodzi o poszczególnych rywali to w zasadzie wszystko może się jeszcze zmienić drużyny z pozycji 2-8 niewiele dzieli więc dla mnie najlepszy scenariusz to byłoby Suns w pierwszej rundzie bo wydają się być ponownie w dobrej formie i byłoby miło pokonać ich kiedy gra tam jeszcze Nash. W kolejnej chciałbym spotkania z Nuggets gdyby sędziowie pozwolili jednej i drugiej stronie grać mogłaby to być fajna i fizyczna seria. W WCF oczywiście najchętniej widziałbym Mavs bo jak wspomniałem stanowią największe zagrożenie i dają największe szanse na emocje w serii spośród wszystkich zachodnich drużyn.

 

Co do finałowego rywala to Magic mogą postawić ciężkie warunki, ale w sumie to jedyna ze wschodnich drużyn, którą darzę jakąś sympatią i wygranie z nimi przez Lakers nie dawałoby takiej satysfakcji jak wygranie z Cavs czy Celtics. Finał z Cavs z jednej strony mógłby być ciekawy, ale z drugiej jak sobie pomyślę jaki cyrk byłby stworzony wokół Jamesa i Bryanta to najchętniej widziałbym w finale Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia(czyt. dla wielu lakerso-haterskiego) najciekawsze serie spotkań na zachodzie dałaby taka drabinka:

 

1. LAL

2. Mavs

3. PHX

4. Nuggets

5. Jazz

6. SAS

7. Okla

8. PTB

 

Po pierwsze w pierwszej rundzie mogłoby być nawet 7 spotkań(wiem, że bardzo optymistyczna wersja ale co mi tam). PTB lubią grać z Lakersami, mają teraz wysokiego dającego dużo dobrego(i dlatego obawiam się, że nie będą na 8 seedzie :<) i z tego powodu może być ciekawie. Dalej, Mavsi pokazaliby OKC co znaczy doświadczenie w PO- 5 meczy. Phoenix odegrałoby się za 2007 na SAS- 7 meczy ^^. Nuggets z Jazz, również świetna seria, ciekaw jestem czy Billups zamordowałby tak Derona jak rok temu Paula. W semi-finals LaL- Nuggets, być może rewanż za rok temu? Mavs-Phx, mimo wszystko Mavsi. No i finał- Lakers- Mavericks. Let the miracle happen. ;)

 

Na wschodzie mi obojętne byleby Heat wpadli na Hawks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van

realnym zagrożeniem na zachodzie są, ale jedynie Mavs chociaż przez zaawansowany wiek Kidda nie bardzo mają jak wykorzystać największą słabość po stronie Lakers czyli Fishera i jego defensywę.

 

 

Rodrick Beaubois nie jest to klasyczna jedynka, ale gracz równie szybki,zwinny,z dobrym rzutem jak wasz regularny kat Brooks. Dziś 40 pkt. a całym marcu kiedy dostał więcej minut ponad 14 pkt. na mecz , w ewentualnej batalii może napsuć wam sporo krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

veto:) jakby te 9/11 to były umiejętności, to Bryanty, Lebrony i inne Wade'y by w meczach z GSW szły na rekord Chamberlaina. Oczywiście bez umiejętności tego się zrobić nie da, ale chodzi mi o to że w tej lidze jest cała masa ludzi, którzy mogliby takie 40pkt-ów wrzucić - a chce się to zrobić tylko tym, którzy na co dzień nie mają okazji do zabłyśnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którzy na co dzień nie mają okazji do zabłyśnięcia

to mało oglądasz Mavs

 

Zagrał już wcześniej kilka dobrych spotkań,nie ma tak wyśrubowanych statystyk jaki inni rookie bo gra zaledwie trochę ponad 12 min w czołowej ekipie.Kiedy je dostaje dobrze je wykorzystuje tak jak dziś, 7 pkt przy takiej ilości talentu do bardzo dobry wynik. Poza tym pisałem to w kontekście rywalizacji z Lakers gdzie będą liczyły się pojedyncze matchupy a tu Beaubois może mieć pole do popisu przeciwko statecznemu Fisherowi.Nie musi tak jak Brooks trzaskać po 25 pkt wystarczy że wejdzie na 15-20 min. i trochę pokręci Derekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś wygląda na naprawdę mocnego. 40 pts vs GS to jego kolejny bardz odobry występ. Swietnie zastępował Terrego podczas kontuzji. Niech wreszcie Carslisle znajdzie dla niego te 15 minut w każdym meczu a nie żongluje, raz 25 minut potem kilka razy pod rząd DNP-Coach decision :? Sytuacja rozwija się tak, że prawdopodobnie Mavericks (jeśli utrzymają 2-3 seed) trafią na kogoś z dwójki PTB-OKC. Na młode agresywne drużyny z którymi mogą mieć ostro pod górkę. Szczególnie z Portland, póki co w sezonie 0-3. To samo jak z GSW w 2007 - wiecie co mam na myśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki zapominasz o kilku rzeczach.

jezeli dojdzie do serii mavs-lakers, to mavericks beda po 2 duzo rudniejszych seriach niz lakers.

jezeli lakers zajma 1 seed to beda mieli latwiejsza drabinke, przynajmniej na papierze.

 

ptb. pb tto niewygodny rywal ale w tym roku przerwali i to bez kb serie porazek w portland. dlatego to wcale nie musi byc takie rudne jak to wyglada.

 

kolejny dzien i mamy kolejne zmiany. phx mialo dosc latwy kalendarz i zrobili 7W. parzac na kalendarz moga nawet zrobic 11W i jak dobrze pojdzie to faktycznie skoncza minimum z hca w 1 rundzie. oj byloby ciekawie.

 

san antonio tez zaskoczylo ostatnio kilkoma zwyciestwami. generalnie tu sie wiele moze wydarzyc i choc na papierze dallas i nuggets w pelnych skladach wygladaja mi na realne zagrozenie dla lakers, to te ekipy typu suns czy spurs a nawet albo i przede wszystkim jazz moga zrobic komus psikusa.

 

a co do lakers i kb, mam wrazenie, ze kobe sie oszczedza jak tylko moze. w kilku osatnich spokaniach mial po kilka takich minu gry, gdzie przejmowal widowisko rzucal 2-3 trojki, zespol robil run i po tym ponownie sie chowa. kobe jest na tyle doswiadczonym zawodnikiem, ze 6 bieg zostawi sobie na playoffs. book it. w playoffs o bedzie zupelnie inny kb niz w rs.

 

a na wschodzie celtics bardzo chca spotkac sie z bucks w pierwszej rundzie a torono z cleveland. w sumie szkoda, bo chcialbym, zeby bobki wywalily kogos w 1 rundzie ale nie magic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dojdzie do serii mavs-lakers, to mavericks beda po 2 duzo rudniejszych seriach niz lakers.

jezeli lakers zajma 1 seed to beda mieli latwiejsza drabinke, przynajmniej na papierze.

No właśnie na papierze, bo zachód się tak w tym roku ułoży, że prawdopodobnie prócz hca wielkiej różnicy to nie będzie, bo każdy może zagrać z każdym. Zobacz na schedule Nuggets, oni mogą spaść nawet na 5 seed.

 

Nuggs progonozuje, że zakończą z 52-30.

Mavs z 54-28.

Jazz 53-29

Suns 53-29

 

Tie breaker Jazz Suns zależy od paru czynników, bo grają jeszcze jeden mecze ze sobą, a do tej pory jest 2-1 dla Jazz, więc powiedzmy, że:

 

1. Lakers

2. Mavs

3. Jazz

4. Suns

5. Nuggets

 

Więc masz ewentualnego rywala z pary Suns/Nuggets w półfinale, plus możliwy pojedynek np ze Spurs w I rundzie, a Mavs ewentualnie mogą trafić na Oklahome, a potem na Jazz/Blazers. Kto ma trudniej, to oczywiste.

 

Na papierze wygląda to tak, że trza poczekać do końca rs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tu problem polega na tym, ze nie do konca wiemy na 100%, ktory przeciwnik bedzie komu lezal.

mozemy sobie pogdybac.

na papierze wyglada to tak, ze mamy mega wyrownane zespoly, poza lakers, ktorzy nie grajac tego co potrafia robia bilans o kilka spotkan lepszy od reszty. to sie moze skonczyc tak, ze okaze sie ze playoffy w ym roku beda mega ciezkie, a rownie dobrze moze byc tak jak przed rokiem, ze zapowiadalo sie na ostro a wyszlo jak wyszlo, ze poza 2 druzynami(lakers-nuggets) na zachodzie nic godnego siebie nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roger przeszperaj w statystykach.

poza 1 meczem, rockets duzo gorzej radzili sobie z yao na parkiecie niz bez niego.

juz po 2 meczu napisalem, ze choc game 1 wygrali z yao, to ten zespol duzo gorzej lezy gdy rakiety graja bez niego.

mieli swiena mobilna defensywe, szybkich zawodnikow i tym zabijali lakers, ktorzy nie mogli sie zdecydowac czy chca grac na twin towers z niepelnosprawnym bynumem czy small ball. wyszlo jak wyszlo, najwazniejsze ze wygrali. ale smiem twierdzic, ze z yao, ta seria skonczylaby sie w 5-6 meczach.

 

ale jest to takie samo gdybanie jak twoje...

 

luki wszystko zalezy od tego jak zareaguje tak mlody zespol na playoffs. pamietamy wszyscy co rok temu stalo sie z blazers.

z 2 strony kidd nie poradzi sobie w defensywie z westrbookiem, podobnie jak i fisher...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.