Skocz do zawartości

Lato 2026- wymiany nowe umowy itp


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Te średnie nie mają akurat znaczenia i to słaby tejst. Gdy oddajesz Browna i picki to dobieranie kolejnych assetow kiedyś musi mieć koniec. Z mojej oceny zdrowia i rurki to i tak za dużo dawali 

Dysproporcja jakości gwiazd jest dużo mniejsza niż Luka AD a tam nikt nie grillował lakers czego oni tam nie mieli oddać. Obrzydliwy nacisk i rewanżyzm. Media i agenci krecia robotą. 

Brown może mieć lepszy sezon. A ocena gry zależeć będzie od podziału z Tatumem. I wróci na swoją naturalną pozycję. 

A pisze to z perspektywy lubienia przecież Janisa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Dlatego nie wydaje mi się że Brown był kiedykolwiek na stole, może wszystkim pykała ta wymiana stąd te "dziennikarskie" newsy poza tym trochę bieda że o Giannisa w sumie pytał jeden team xD

 

21 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Aha dobra, to tak musiało być.

jak masz podwazac glowne sources ktore nie rzucaja farmazonow to lepiej nie dyskutowac w ogole na temat plotek

jakby Shams nakurwial takie farmazony to by szybko byl weryfikowany

Brown byl na stole i dlatego juz handluja nim dalej

trzymajmy sie jakichs ram w naszej gdybologi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ptak napisał(a):

Przecież z punktu widzenia Celtics jedyny sens wymiany Browna to pozyskanie elitarnego centra czyli Gobert albo Jokic. To jedyna dziura w składzie Celtics.

Może się Skuszą na Saba :) Kings pewnie chetnie by przejeli ten kontrakt. tylko, żeby zejsc z podatku muszą kogoś im dorzucić Huntera czy Monka nadal to całkiem dobry byłby deal dla Bostonu jakby powoli szukali miejsca na duzy kontrakt za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ptak napisał(a):

Przecież z punktu widzenia Celtics jedyny sens wymiany Browna to pozyskanie elitarnego centra czyli Gobert albo Jokic. To jedyna dziura w składzie Celtics.

no tak mowia wszystkie rumory ze szukaja biga

troszke beka ze nie dostali koniec koncow Giannisa bo chcieli oszczedzic dwoch 3ppg gosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shams Charania: Sources: The Los Angeles Lakers are acquiring No. 56 from the Chicago Bulls in the second round of the NBA draft tonight at 8 pm ET on ESPN. Lakers sent cash to the Bulls to get a pick tonight.

 

Shams Charania: Sources: The New York Knicks are trading Nos. 31 and 55 to the Houston Rockets for Nos. 39 and 53 and a 2029 Kings second-rounder. The moves begin for night two of the NBA Draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są czasem plotki które wywołują zdziwienie. Hornets po sezonie bardzo dobrym zwłaszcza drugiej połowie chcą handlować La Melo? 

Jaki to sens dla Hornets? Z czego najpoważniejsze rozmowy są z Sotą... To kto ma tam rozgrywać w tym Hornets? Coby White? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ely3 napisał(a):

Są czasem plotki które wywołują zdziwienie. Hornets po sezonie bardzo dobrym zwłaszcza drugiej połowie chcą handlować La Melo? 

Jaki to sens dla Hornets? Z czego najpoważniejsze rozmowy są z Sotą... To kto ma tam rozgrywać w tym Hornets? Coby White? 

La Melo - zbyt kontuzjowany a skład chcą budować na Knuppelu i Millerze. To dobry czas i dużo mogą dostać.
Czas wymienić go na broniącego PG a Andersona rozwijać, bo po coś brali go w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał(a):

Są czasem plotki które wywołują zdziwienie. Hornets po sezonie bardzo dobrym zwłaszcza drugiej połowie chcą handlować La Melo? 

Jaki to sens dla Hornets? Z czego najpoważniejsze rozmowy są z Sotą... To kto ma tam rozgrywać w tym Hornets? Coby White? 

Bez pozbycia się La Melo nie pójdą do przodu, trochę Atlanty przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał(a):

Są czasem plotki które wywołują zdziwienie. Hornets po sezonie bardzo dobrym zwłaszcza drugiej połowie chcą handlować La Melo? 

Jaki to sens dla Hornets? Z czego najpoważniejsze rozmowy są z Sotą... To kto ma tam rozgrywać w tym Hornets? Coby White? 

smierdzi mi cos ze jest przypal z tymi wypadkami

ostatnio cos ruszalem ze sprawa rusza

moze sie musza go pozbyc z miasta, on chyba wjechal w jakas ciezarna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że system 1 żabojad na środku i czterech obwodowych pokazał, że można tak wejść do finału, ale w tym wypadku może jednak nie pyknąć… jak oddanie Randle’a rozumiem tak już chwilę później również Reida kompletnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.