Skocz do zawartości

Lato 2026- wymiany nowe umowy itp


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Plusy: 

W końcu ta saga się skończyła, mocno tracił Giannis na tym swoim pierdololo (kto to śledził ten wie).

Celtics teraz mają przypał, bo handlowali Brownem żeby dalej mieć go w rosterze (Pau case?).

Dzieje się.

Minusy:

Bigmarketowiec dostał kolejnego alltimera.

--

Sam trade - ryzykowny, ani Heat nie mają jakiegoś monster teamu ani Giannis nie jest pewniakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany czy ten deal Claxtona jest ok, gdyby to Chicago zrobiło przesunięcie z 38 pozycji na 33 to jeszcze bym to zrozumiał, bo to zwiększa szanse na Jeffersona czy innego sensownego grajka, który może wylecieć z 1 rundy, a w takich okolicznościach hmmm....przynajmniej nie dopłacili jak to miał w zwyczaju litwin.

Czy tylko mi się wydaje, że Quaintance może spaść aż do 2 rundy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy przypadek wymiany superstara, która kompletnie niczego nie zmienia w układzie sił. :)

Bucks dzięki Bostonowi wycisnęli z Miami ile się dało, zwłaszcza ten Portis może Heat zaboleć, bo na ten moment zwyczajnie nie mają pieniędzy, by zapłacić Powellowi. Tu jeszcze będzie sporo kombinowania.

Nie wygląda to na zespół z potencjałem na walkę o tytuł, ale w sumie podobną sytuację mieliśmy, kiedy pozyskiwali Butlera, a skończyło się dwoma finałami, więc we'll see.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na reakcje w necie ludzie tak na oko nie doceniają Heat tu i teraz (Spoelstra i ich magiczne znajdowanie rolesów), ale Giannis non stop się łamie, nie nauczył się rzucać, w wieku 33 lat dostanie pełnego 5-letniego maxa, a nawet obecnie, o ile kariery są dłuższe, to na poziomie do prowadzenia teamu do miszczostwa utrzymasz się max do 34-35 roku życia, a jeszcze dochodzi zmienna wszechobecnych kontuzji. Ciekawe ile tam będzie prawdziwych okienek contenderowania. 

Ale big markety obecnie mają generalnie ciężej, więc nie zanosi się na to, że Heat znaleźliby w niedługim czasie jakąś lepszą okazję.

Btw Luka w Lakers, Giannis w Miami, Wembanyama w mocarnym contenderze (?), Shai najbardziej polaryzujący gracz w lidze - chyba peak popularności nie-US graczy w następnym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, bardzo się cieszę, że Giannis nie poszedł do Celtics. Oddawanie dwa lata młodszego Browna za tracącego atletyzm Greka byłoby głupim ruchem. Giannis nic z Heat konkretnego nie zdziała - takie fałszywe dawanie nadziei, że Heat mogą coś ugrać. Grek bez rzutu z Adebayo i Wigginsem mają sięgnąć po najwyższe laury? Sorry, ale ja w to nie wierzę. To się po prostu nie wydarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kubbas napisał(a):

Nets biorac Randlea wylaczaja sie z opcji dla Reavesa chyba?

jesli tak to pieknie dla nas

33mln trade exception

moze jednak Giannis?

Daj spokój. On by tam nie poszedł. Wystarczy spojrzeć jak zweryfikowany został MPJ i Cameron Johnson. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Może za Foxa😈

O nie. O to juz lepiej Fox niech gra. Chociaz troche broni. Ogolnie w SA rok  trzeba poczekac zeby zobaczyc ktory gracz z doswiadczenia tegorocznego stal sie lepszy a na ktorego nie bedzie mozna juz liczyc. Nawet Fox pomimo obsrania sie nie grał nigdy na takim poziomie PO. Pewnei kontuzja mu nie pomagała. 

7 godzin temu, Kubbas napisał(a):

Nets biorac Randlea wylaczaja sie z opcji dla Reavesa chyba?

I słusznie. Jak na maxa Reaves nic im nie da. Randle w "regular" season da im za to  duzo. Dla nich cel to nie byc w trojce najgorszych drużyn :). I moze im sie udac.  Jedno miejsce zaklepana juz dla sacramento, drugie pewnie milwaukee wiec pozostało 1 i Nets nie chca tam byc. Dobry ruch Nets.

6 godzin temu, fluber napisał(a):

Nie widzę totalnie jak Adebayo i Giannis mieliby do siebie pasować 

Moze by sie to dalo zrobic ale potrzebny elitarny PG a takiego w Miami nie ma. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

HLeQzUhWMAAWPjl?format=jpg&name=large

majstersztyk

W sumie to 2 kulki zamiast 3ch w szansach w drafcie 27. Jak bedzie losowane top 5 to zawsze z szóstką można kogoś dobrego wybrać (chyba ze jeszcze Portland daja jakeis picki :). . Bucks musz sobie teraz swietnych scoutów młodzieży obczaić. Sacramento i tak w wiekszej du...

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BMeF napisał(a):

Plusy: 

W końcu ta saga się skończyła, mocno tracił Giannis na tym swoim pierdololo (kto to śledził ten wie).

Celtics teraz mają przypał, bo handlowali Brownem żeby dalej mieć go w rosterze (Pau case?).

Dzieje się.

Minusy:

Bigmarketowiec dostał kolejnego alltimera.

--

Sam trade - ryzykowny, ani Heat nie mają jakiegoś monster teamu ani Giannis nie jest pewniakiem.

Nie ma żadnego potwierdzenia takiej oferty tylko plotki z ESPN. Tak jak nie ma żadnych sygnałów, że Celtics oferują Browna innym klubom. Celtic a tu nic nie muszą, Brown jest świetnym graczem. No chyba, że HB będzie chciał odejść to wtedy co innego. Ale nadal Boston będzie o tym decydować o raczej odpowiednio go wyceni.

Stawianym na Atlante, rodzinne miasto, byłby liderem. No i mają co oddać za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ptak napisał(a):

Nie ma żadnego potwierdzenia takiej oferty tylko plotki z ESPN.

Please, wszyscy wiedzą, że Celtics handlowali Brownem. Ciekawe jak zareaguje biorąc pod uwagę, że wygrał tam tytuł, MVP finałów, był liderem w ostatnim sezonie - dziwna sytuacja, bo jakoś nie sądzę, żeby był dla niego świetny rynek pod względem wymiany. Może Boston ma to gdzieś, bo i tak chcą go oddać, who knows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, camby23 napisał(a):

The Miami Heat are expected to lose Norman Powell in free agency, per @WindhorstESPN

 “They’re gonna lose their All Star, Norman Powell. Unless he takes a crazy discount. He’s gonna be gone.”

dlatego blado to wygląda dla Giannisa, Heat są zakładnikami Wigginsa, któremu muszą dać nowy fajny kontrakt aby nie podniósł 30 baniek PO, przez co jednocześnie tracą Powella, a z tym jedynego legit strzelca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.