Skocz do zawartości

Lato 2026- wymiany nowe umowy itp


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Swoją drogą chłop nie ma kostek, a kostek nie ma, bo te jego buty od pumy są tak sk****syńsko chybotliwe, że ja przymierzając je bałem się w nich chodzić a co dopiero biegać. 

mordercze Pumy

polecam Anty Kyriego (scalpel 2.0), zaczalem grac w polowie tego sezonu tak dobre ze kupilem 3 pary na zapas, do tego zaplacilem 170 zeta smieszne pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kubbas napisał(a):

mordercze Pumy

polecam Anty Kyriego (scalpel 2.0), zaczalem grac w polowie tego sezonu tak dobre ze kupilem 3 pary na zapas, do tego zaplacilem 170 zeta smieszne pieniadze

No ta linia MB jest taka sobie. 1.0 były spoko, 2.0 jako tako a potem już tak średnio, a wydawało się początkowo, że to będzie świetny zamiennik dla linii Kyriego od Nike'a. Niemniej inne buty Puma ma nieźle. 

Co do Ant sam myślałem nad jakimiś, ale skończyłem z Xtepami i też są spoko. Ogólnie Chińczyki się teraz bardziej opłaca kupować niż zachodnie, stosunek ceny do jakości jest niewspólmierny, a jeszcze bym zerkał kątem oka na Decathlon i ich Kipsty, bo tam też ciekawe się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Robaq napisał(a):

Matko bosko to ten Wolves robia, ale z drugiej strony...drugi wysoki w ciagu tygodnia.

Ale czy oni maja Salary na Browna? bo on przeciez lubi Koty.. to tak mi ten Wolves chodzi po glowie. 

Jak do Celtycka poleci Gobert to mają😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, allen napisał(a):

Jakby puscili Goberta i sciagneli Browna to mózg mi wyparuje.

To by znaczylo ze mozg wyparował wczesniej włodarzom Wolves. Chociaz odnosze to wrazenie ze juz sie to stało. Pikow sie pozbyli wczesniej a srebra rodowe z dobrymi PF oddali za worek kartofli. Jak teraz zamiarzaja grac z takimi Denver czy SA? Sam Gobert tego nie obrobi a jakby sie go mieli pozbyc to juz nie ma tematu w ogóle. 

Widac w Wolves uznali ze z SA i OKC nie maja i tak podejscia wiec co by nie zrobili to bedzie zle. Nie pomysleli  ze to co ich spotkalo w tym roku czyli kontuzje moze za rok spotkać  glownychi konkurentow. Wtedy trzeba byc gotowym. Nie nauczyli sie nic z sukcesu NYK.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marceli73 napisał(a):

To by znaczylo ze mozg wyparował wczesniej włodarzom Wolves. Chociaz odnosze to wrazenie ze juz sie to stało. Pikow sie pozbyli wczesniej a srebra rodowe z dobrymi PF oddali za worek kartofli. Jak teraz zamiarzaja grac z takimi Denver czy SA? Sam Gobert tego nie obrobi a jakby sie go mieli pozbyc to juz nie ma tematu w ogóle. 

Widac w Wolves uznali ze z SA i OKC nie maja i tak podejscia wiec co by nie zrobili to bedzie zle. Nie pomysleli  ze to co ich spotkalo w tym roku czyli kontuzje moze za rok spotkać  glownychi konkurentow. Wtedy trzeba byc gotowym. Nie nauczyli sie nic z sukcesu NYK.

A po co im picki? Nie uda się to Ant poleci za picki i wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał(a):

drugi Durant zostawil contendera a teraz szuka frajera na extension na swoj polamany koniec kariery

Ale w odróżnieniu od Durant nie rozpieprza szatni i grał momentami basket najblepszy w NBA i to nie 5 lat temu tylko teraz w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ely3 napisał(a):

Ale w odróżnieniu od Durant nie rozpieprza szatni i grał momentami basket najblepszy w NBA i to nie 5 lat temu tylko teraz w styczniu.

prawda

dziwi mnie ze nie ma nic o golden state jesli chodzi o extension

ci najbardziej sa na niego napaleni

(i na kazdego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.