Skocz do zawartości

March Madness 2010


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Gorąco zachęcam wszystkich przeglądających ten temat do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o NCAA. Dla najlepszych 10 zestawów: koszulka + czapeczka z logo Final Four oraz oficjalna piłka NCAA.

 

Więcej szczegółów:

 

zasady - http://collegehoops.pl/index.php?co=news&news=2827

 

pytania - http://collegehoops.pl/index.php?co=news&news=2828

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkursy dziś oglądałem, znaczy głównie dunki i NBA mogło by im pozazdrościć tego jak te chłopaki podchodzą do tego. Najfajniejszy dunk tego kolesia z, chyba Baylor i chyba się Robinson nazywał, na bank na R nazwisko :) Pomysł fajny to podstawa, widać że jak się do tego podejdzie z sercem to mozna coś niezłego zaprezentować, wcale nie trzeba mieć spidermanowej zdolności skakania, ani robić czegoś w stylu 720, pomiędzy nogami, głową do dołu żeby podjarać widownię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkursy dziś oglądałem, znaczy głównie dunki i NBA mogło by im pozazdrościć tego jak te chłopaki podchodzą do tego. Najfajniejszy dunk tego kolesia z, chyba Baylor i chyba się Robinson nazywał, na bank na R nazwisko :) Pomysł fajny to podstawa, widać że jak się do tego podejdzie z sercem to mozna coś niezłego zaprezentować, wcale nie trzeba mieć spidermanowej zdolności skakania, ani robić czegoś w stylu 720, pomiędzy nogami, głową do dołu żeby podjarać widownię :)

co sie nie pucowałeś ze oglądasz :D też bym obejżał, teraz musze czekać az na youtube wrzucą.

Chyba ci chodzilo o Chrisa Robertsa z Bradley ktory zrobil takiego reverse windmilla od tablicy.

Fajna kompilacja dunkow jednego z uczestników

do PLK go!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się bardzo podoba zaangażowanie tych chłopaków, ale el, obczaj co w tamtym roku wykręcił zwycięzca. :D

Nie wierzyłem, że to zawodnik ncaa zrobił.

poszukam zdecydowanie

o sie nie pucowałeś ze oglądasz :D też bym obejżał, teraz musze czekać az na youtube wrzucą.

Chyba ci chodzilo o Chrisa Robertsa z Bradley ktory zrobil takiego reverse windmilla od tablicy.

Fajna kompilacja dunkow jednego z uczestników

do PLK go!!
Bo w tv ogladałem na espn dla europejskiej gawiedzi, america :) i Dokładnie Roberts z Bradley, czyli dla mnie Robinson z Baylor :D Zapomniałem bo mi na dworze wywiało z głowy to nazwisko, na usprawiedliwienie dodam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

With 8:59 left, when the Mountaineers' star, Da'Sean Butler, twisted his left knee and, to add insult to injury, got called for a charge as he crumpled to the ground.

 

The sequence left him writhing in pain under the basket and his coach, the Huggy Bear, came out to the floor, first to yell at the refs, then to kneel down and tenderly cup the head of his star -- the player who, more than anyone, made this run possible.

 

"He just told me not to worry about it, that I'll be fine," Butler said. "And I told him that it hurts right now, but if I can get back out there, then I'll get back out there."

 

He didn't.

Fatalnie wyglądała ta kontuzja Butlera i na pewno nie tak sobie wyobrażał swój ostatni mecz w WV. Nie dość, że grał jedno wielkie nic to skończył go w szpitalu. Jeśli nie jest to coś bardzo poważnego, to i tak Butler pewnie nie potrenuje gdzieś do lipca, a co za tym idzie spadnie w drafcie w okolice połowy drugiej rundy. To wszystko i tak wersja dość optymistyczna, zobaczymy jakie będą wyniki badań jego kolana. A miało być tak wesoło.

 

Duke wygląda mega mocno i na pewno będą w poniedziałek faworytami.

Jednak tak samo mega mocno wyglądało wcześniej Kansas State, a tylko trochę mniej mega mocno Syracuse, a mimo to Butler sobie z nimi poradzili świetną obroną na obwodzie. Drugi tak fatalny mecz w ataku chłopakom mam nadzieję się już nie przydarzy i przynajmniej powalczą. Brakuje im przede wszystkim wzrostu.

 

Gordon Hayward jest przekozakiem, mimo, że z pozoru wygląda na cipę (pozdro DF ;) ).

 

Edit: Kolano Butlera ponoć tylko skręcone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cipę z pozoru to już bardziej wygląda Matt Howard.

Właśnie miałem o tym napisać. Wogóle po obejrzeniu aż trzech meczy Butler moge stwierdzic że nawet troche gra w ataku jak stereotypowa na tym forum 'cipa'. Poprawcie mnie, znawcy (czyt. ci którzy ogladają Ncaa na codzien) jesli sie mylę :D

 

A Hayward to kozak. Podoba mi sie jego gra w tym turnieju tak samo jak całej druzyny. W finale bede im kibicował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler ma jednak zerwany ACL. Senior year, więc nie może zostać w collegeu, kontuzja w ostatnim meczu tuż przed przystąpieniem do draftu, zajebisty niefart. Pewnie go nie wybiorą i będzie próbował dostać się przez D-league.

CZYLI TAK JAK MOWILEM...po obejzeniu powtorki bylem praktycznie w 99% pewien ze zerwał krzyżowe. Szkoda chlopaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler ma jednak zerwany ACL. Senior year, więc nie może zostać w collegeu, kontuzja w ostatnim meczu tuż przed przystąpieniem do draftu, zajebisty niefart. Pewnie go nie wybiorą i będzie próbował dostać się przez D-league.

CZYLI TAK JAK MOWILEM...

ZAJEBIŚCIE!

 

A przypadkiem nie mówiłeś też, że Duke prawie na pewno odpada z Californią 4 rundy temu? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.