Skocz do zawartości

March Madness 2010


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

W East Region gwiazdą będzie Bulter z WVU. Wall już pokazał, że jest ciekawym prospektem, ale w meczach o stawkę liczy się ogranie, którego mu brakuje.

 

Liczę, też do Final Four przejdzie West Virginia.

 

Mam przeczucie, że South Region zawojują Notre Dame, o ile Harangody będzie zdrów.

 

na espn widziałem filmik, w który robili bracket na podstawie 3 kryteriów i wytypowali tak samo jak ja 7/8 z Elite Eight, 4/4 z Final Four, Finał i zwycięzce :) Nie widzę teraz linku do tego filmiku

 

 

Pytanie:

 

Znajdę gdzieś historyczne rostery z tych meczów z vault.ncca ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie twojego bloga i pozwole sobie napisac pare słów. Rubryka "Gracz o którym nie slyszaleś"...ja akurat slyszalem o kazdym z wymienionych i 2 widzialem :)

O Villanovie:"Zespół ataku. Jeżeli nie trafią na świetnie broniąc drużynę są wstanie zajść daleko, a nawet pokonać Duke". Uśmiałem się bo moim zdaniem Duke odpadnie w 2 rundzie z Californią lub Lousville...jestem tego praktycznie pewny. Z resztą praktycznie sie zgadzam.

A jakie są wiesci co do kontuzji Onuaku?Bo ogladalem na espn pare dni temu filmik gdzie komentatorzy mowili ze ma juz wracac do treningow i że to nic powazniejszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie twojego bloga i pozwole sobie napisac pare słów. Rubryka "Gracz o którym nie slyszaleś"...ja akurat slyszalem o kazdym z wymienionych i 2 widzialem :)

Bo jak ktoś śledzi NCAA przez cały sezon to trudno, żeby o nich nie słyszał, ale ta rubryka jest skierowana głównie dla tych, którzy NCAA zaczynają się interesować w marcu.

 

O Villanovie:"Zespół ataku. Jeżeli nie trafią na świetnie broniąc drużynę są wstanie zajść daleko, a nawet pokonać Duke". Uśmiałem się bo moim zdaniem Duke odpadnie w 2 rundzie z Californią lub Lousville...jestem tego praktycznie pewny. Z resztą praktycznie sie zgadzam.

Powiem Ci, że Duke nie odpadnie tak szybko (choć obyś miał racje :mrgreen: ). W każdym razie po turnieju się okaże kto się będzie śmiał :wink:

 

A jakie są wiesci co do kontuzji Onuaku?Bo ogladalem na espn pare dni temu filmik gdzie komentatorzy mowili ze ma juz wracac do treningow i że to nic powazniejszego...

Pierwsze informacje mówiły, że od poniedziałku wraca do gry i na pierwszą rundę będzie gotowy, ale ostatnio pisali, że pierwszy tydzień ominie. A dokładnie się dowiemy przed samym meczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje serce niestety jest rozdarte w meczu Texas WF choc typuje ze jezeli WF pyknie seed 8 to mocno powalczy z Kentucky wlasnie ze wzgledu na dzien konia Aminu

 

Rozum podpowiada Texas puknie WF I polegnie z Kentucky ale ja chce WF!

 

Od dawna nie kibicowalem "negatywnie" Duke

W FF ich nie widze mimo najlatwiejszej drabinki

 

Ale wiecie NCAA to czasem dziwne wyniki w MM podyktowane jednorazowym wyskokiem gracza lub calej ekipy

 

Dzien Konia sie zdarza tak samo czesto jak Dzien Sraczki I ktoregos z liderow.....

 

Ciekaw jestem prostej odpowiedzi

 

 

Kto majsteer 2010?

 

Kansas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto majsteer 2010?

Kansas?

Moim zdaniem jak Kentucky nie odpadnie w 2 rundzie to rozwali cały Tournament. Później pójdzie juz im jak z górki.

Już sie nie moge doczekać meczyku Butler vs UTEP gdzie moim zdaniem bedzie pierwszy upset. Butler nie ma zbytnio gry dystansowej,a pod koszami nie maja co sie rownać z Caracterem i Moultriem...Nie widze ich atutów w tym meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto majsteer 2010?

Kansas?

Moim zdaniem jak Kentucky nie odpadnie w 2 rundzie to rozwali cały Tournament. Później pójdzie juz im jak z górki.

 

A Texas i Wake Forest to niby najsilniejsze drużyny w turnieju, że potem ma być z górki?

Nie o to chodzi...chociaz w swoim regionie oprocz WV nie sadze zeby ktos sprawil im problemy...mam takie przeczucie poprostu ze jak zaczną wygrywać to do końca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** jakbym widzial wczesniej Vanderbilt i wiedzial ze to Duke tylko sie inaczej nazywa to bym na nich nie postawil

tymbardziej ze Kansas State wyglada jak dla mnie mega mega zajebiscie, nie widzialem Kansas jeszcze ale KState z druzyn ktore widzialem w tym sezonie(Ohio St., Gtown, Syracuse, WVU, Kentucky) to KState wyglada najciekawiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, z tego co dzisiaj oglądałem.

 

Fredette zmiażdżył system w pierwszym meczu turnieju, choć jego prosta strata pod koniec pierwszej dogrywki mogła kosztować BYU wygraną, Gators gnębili ich pod koszami i mieli swoją szansę, której nie wykorzystali więc BYU przechodzi dalej, gdzie w drugiej rundzie Kansas State pojedzie ich w pomalowanym tak, że to się nie dzieje. 37 punktów, Fredette jest człowiekiem dnia jak do tej pory.

 

Robert Morris - Villanova oglądałem tylko końcówkę i RM też mieli swoją szansę. Scottie Reynolds is Scottie Reynolds, nawet jeśli trafia 2/15 z gry

 

Notre Dame oglądałem tylko fragmentami i ich porażka mnie nieco zdziwiła, byli moim typem na niespodziankę i myślałem, że stać ich nawet na wygranie 2 rund. Harangody dał dupy.

 

Sam Houston St. - Baylor. Sam Houston walczyli przez jakieś 38 minut jak równy z równym, okresowo nawet prowadząc, żeby w ostatnich minutach dać Baylor zrobić run ze stanu 55-55 do 55-63 tzw. just like that.

 

Vanderbilt zepsuł mi drabinkę dostając po dupie od Murray St, game winner zajebisty, Madness is back in March!

 

Narazie 5 zakończonych meczy, 3 dogrywki, 2 zakończone różnica 1 pkt, 1 różnica 3 pkt, najs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredette zmiażdżył system w pierwszym meczu turnieju, choć jego prosta strata pod koniec pierwszej dogrywki mogła kosztować BYU wygraną, Gators gnębili ich pod koszami i mieli swoją szansę, której nie wykorzystali więc BYU przechodzi dalej, gdzie w drugiej rundzie Kansas State pojedzie ich w pomalowanym tak, że to się nie dzieje. 37 punktów, Fredette jest człowiekiem dnia jak do tej pory.

Jego dwie trójki po crossoverach rewelacyjne. Generalnie jednak mu specjalnie nie siedziało i większość pkt zdobył wjazdami pod kosz. W następnym meczu z Kansas St. już tak łatwo nie będzie i myślę, że BYU zbytnio nie powalczy.

 

PS

Australijczycy z Saint Mary's fajnie jak na razie się starają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można oglądać skróty wszystkich meczy march madness? Jest jakaś strona, kanał na yt?

 

Między jakimi godzinami są rozgrywane mecze?

 

Chce się zabrać za oglądanie, jak ktoś udzieli info to wielkie thx

Wystarczyło przeczytać pierwszego posta albo mojego bloga :mrgreen:

 

 

http://mmod.ncaa.com/video

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co wczoraj zobaczylem czuje ze dzisiaj będą kolejne upsety...mianowicie Pittsburgh vs Oakland zapowiada sie ciekawie...w Oakland jest b.dobry C Keith Benson a Pitt jest druzyną z BIG EAST a co druzyny z tej konferencji pokazują to wiemy. Jeszcze nie widzialem tak wyrownanego Tournamentu. Licze też na Siene, Wofford, Utah State i moze ARK-Pine Bluff :D A i zapomniałem o New Mexico State...tutaj każdy jest w stanie wygrać z kazdym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczyłem wczoraj mocno na gtown i grega monroe`a, ale ci farmerzy z ohio mieli dzien konia w trójkach i dobrze podwajali grega, ten musiał oddawać piłke a reszta tak średnio trafiała. a gtown nie ma na tyle dobrej obrony, żeby wygrać mecz dzięki niej. szkoda monroe`a bo jest naprawde mega wypierdalaczem ale dzisiaj już pojawiła się informacja że zostaje na kolejny sezon w gtown, więc może w przyszłym roku będzie lepiej.

 

co do reszty to w sumie nic ciekawego.

mała niespodzianka w meczu wake forest- texas. damien james wypadł słabo a więc całe texas wypadło nie najlepiej. za to w wake forest aminu czy jak mu tam rozjebał show.

 

kentucky pewnie bez niespodzianek. patterson rozegrał świetny mecz. mało się pisze o ortonie, a to duży factor z ławki dla wildcats, bo cousins jest jeszcze bardzo nierówny i himeryczny

 

dzisiaj grają tegoroczni mistrzowie czyli syracuse, ale nie powinno być wielkich emocji. ważną kwestią jest tylko zdrowie onuaku.

 

będą musiał się też przyjżeć west virgini, bo nie widzialem ich w tym sezonie, a ponoć są całkiem wporzo.

 

a no i chyba najlepszy pojedynek dzisiaj duke-luville.

duke lecą a ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.